GDE DA KUPIM MOTOR ZA CAMAC, ali na STRUJU ???

Na sajtu www.cabelas.com možeš da pogledaš.Ja sam prošle godine dobio minn kotu 30
i koštala me je oko 110 eura,naravno doneo mi je prijatelj iz Kanade.Možeš da naručiš ako imaš visa karticu s tim što poštarina košta oko 60 usd.Druga solucija je preko www.e-ducan.com (BG)koji se ugrađuju 10% na cenu artikla iz cabelasa i ukupna cena iznosi oko 170 eura.
Motor je fantastičan ima 5 brzina napred i 3 rikverc i može da gura do 780kg(kataloški).
 
gBUDA:
Na sajtu www.cabelas.com možeš da pogledaš.Ja sam prošle godine dobio minn kotu 30
i koštala me je oko 110 eura,naravno doneo mi je prijatelj iz Kanade.Možeš da naručiš ako imaš visa karticu s tim što poštarina košta oko 60 usd.Druga solucija je preko www.e-ducan.com (BG)koji se ugrađuju 10% na cenu artikla iz cabelasa i ukupna cena iznosi oko 170 eura.
Motor je fantastičan ima 5 brzina napred i 3 rikverc i može da gura do 780kg(kataloški).

A reci mi na koji camac si ga stavio, koliko mu traju baterije, vidim da je to najmanji model od svih sa cijenom od oko 110 $ !!!
 
BIG S:
A reci mi na koji camac si ga stavio, koliko mu traju baterije, vidim da je to najmanji model od svih sa cijenom od oko 110 $ !!!
Ja motor koristim na maestralu 18 a motor je deklarisan do 760kg nosivosti čamca.Vozim ga sa običnim akomulatorom od 55ah(na jezeru).Model 28 i 30 su iste visine a jači modeli su višlji i preporučuju se za vožnju na većim čamcima i brodićima.
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 

Back
Top