Zakynthos

Da li neko moze da uporedi cena na Zakintosu sa cenama Krfa.
Odlucili smo ove godine da idemo na Zakintos, ali culi smo da je skuplji, nema veze, ali cisto da imamo orijentacione cene.
 
Poredjenje cena na Zakintosu i Krfu?
Zavisi koje cene te zanimaju, tj.cega.
I na Krfu i na Zakintosu sam bila u all inclusive
varijanti tako da sto se tice klope nisam
upucena, sto se tice pica i onih zezalica
na plazi i oko nje to ti je skoro isto.
Mislim da je Kerkira skuplja od samog Zantea,
jer je Guvija jako blizu Kerkiri,
dok najblizi Zanteu je Argasi na 5-6 km
tako da mislim da su na Zakintosu Argasi
i Laganas, pa i Kalamaki jedni od skupljih.
Na Krfu je opet sam grad Kerkira jako interesantan
i skuplji je, u kaficima je skuplje.
Akva park je bio 25 eura na Krfu i vredi te pare,
dok je na Zakintosu 20 eura ulaz ali ne vredi te pare
jer name toliko sadrzaja kao park na Krfu.
Retko sta moze da se nadje ispod 2 eura,
cak i one dzidzu midzu stvarcice su od 3 pa navise eura.
 
Ja ove godine idem sa devojkom u Argasi, preko Filip travela (zna li ko kakvi su im sutobusi i vodici) u apartmane Paradise. Deluju sasvim pristojno, ima i bazen u sklopu apartmana. Interesuje me jel' bio neko tamo, kakav je smestaj, kakve su cene pica, hrane (u marketima i restoranima), koliko je iznajmljivanje skutera na vodi, kako izabrati pravu ponudu za obilaske i sta ne propustiti. I samo jod nesto, ja idem krajem avgusta i interesuje me kakvo je vreme tad? Hvala unapred :bye:
 
Pozdrav svima...:)
Imam jedno pitanje,ovog leta idem na Zakintos u mesto Laganas,pa me interesuje otprilike koliko novca je potrebno optimalno za 11 dana ako je hrana uplacena,znaci za izlaske i izlete?Hvala puno unapred...
 
Zdravo svima,
Treba danas-sutra da uplatim letovanje sa momkom, a dvoumimo se izmedju hotela Zakantha beach, vile Dimitra i Timos.
Moze li neko (ko je bio u nekom od ovih mesta) da mi pomogne u resavanju dileme :)
P.S.
Najvise me zanima da li su sobe ciste, koliko je udaljeno od ostalih stvari na ostrvu...
 
Vlado, apartmani u Paradise u Argasiju su ok, doduse nalazi se uz sam put, ima bazen ali je plaza jako jako malo. Nemoj mnogo ocekivati od plaza u Argasiju.
Sto se tice vodica, mi smo isli avionom, carter u kome su bili putnicni Kaloudukasa i Filip trevela,
i mogu ti reci da su i jedna i druga toliko bile dobre da je to za pohalu.
Zaboravila sam kako se zvala zena vodic Kaloudukasa, ona je inace poreklom splicanka ali je udata i zivi na Zakintosu vec 20 godina, nas vodic Senka iz Filip travela je bila super, uvek dostupna ne napadna, ne iskljuciva oni pa oni, vrlo korisne savete i preporuke nam je dala. U odnosu na Jolly sa kojim smo isli prethodne godine i Kontikija pretprosle mogu da kazem da su zaista dobar tim i ako iz razlicitih agencija
fukcionisu super.
Nama se desilo da je poslenje vece boravka izbio pozar na ostrvu, obe su nas zvale i dale sva potrebna uputstva, i ako se ovoj iz Kaloudukasa pozar buktao na 200m od kuce.
Sto se tice sportova na vodi, koliko se secam to je najvise zastupljeno na Vasilikosu, skuteri,
paraglajding na vodi, razno razne podoline i sl.
O cena sam vec pisala, ali jos par dodataka
u Zanetu je suvlaki bio 8 eura, klopa je najlepsa i najjeftinija
kada se odvojis od mora i krenes u kontinentalni deo
(ako se to moze nazvati kontinentalnim delom jer ga obidjes kolima za pola sata, max.sat)
npr. nas je rucak za sedmoro odraslih i dvoje dece kostao 150 erua,
ali smo fantazirali sa klopom od divljaci do suvlakija,
 
evo nesto malo slika,
nadam se da ce se ovo doboro videti.
Luka Porto Vromi,
pecine na putu do Navajo plaze
 

Prilozi

  • DSCN4066.jpg
    DSCN4066.jpg
    54,6 KB · Pregleda: 96
  • DSCN4071.jpg
    DSCN4071.jpg
    29,3 KB · Pregleda: 94
  • DSCN4094.jpg
    DSCN4094.jpg
    18,5 KB · Pregleda: 92
  • DSCN4076.jpg
    DSCN4076.jpg
    45,1 KB · Pregleda: 84

Back
Top