DA SE LEPO RASTANEMO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

codemaker

Iskusan
Banovan
Poruka
6.514
Postovani drugari.
Ovoga puta cu i ja malo da spamujem, ali iz najbolje namere, jer zelim da oni koje cenim, procitaju ovo svakako.

Doneo sam odluku da potpuno napustim Krstaricu. Sve forume. 15 jula idem na odmor, do onda cu videti da li ce neko od nadleznih reagovati na to sto se Krstarica prevorila u DJUBRISTE. Neverovatne promene za nekoliko poslednjih meseci!
Spamuje se, lupeta se i tamo gde tome nije mesto, izzivljavaju se ljudi...

Nema nikakvog smisla otvoriti ni jednu temu vise, sve veci procenat spama ili gluposti na svakoj. Ako rukovodstvo krtsraice misli da je to ok, njihova stvar, ali ja stvarno ne zelim da trosim vreme na DJUBRISTU, sto je Krstarica i postala, nazalost. A bilo je sjajnih ljudi ovde, i jos ih ima, samo sto eto navala budala, narkomana, samozvanaca, bezobraznika, ignoranata, bolida i ostale gamadi - je zagadila ovaj forum do te mere, da mi postovanje prema samom sebi ne dozvoljava da se duze zadrzavam ovde i trosim vreme.

Preseljavam se na Elite Securiitu i Dizajn zonu, pa oni koji su pravi forumasi, nacicemo se tamo. Ako kome treba neka pomoc, ili savet, rado cu pomoci. Ostaje isti nick, pa cete me lako naci. Ovde ostajem samo da gledam da li se nesto pametno dogadja do 15 jula i mozda napisem koju rec ako nadjem za shodno, nakon toga me nema mesec dana jer cu se brckati u Grckoj a kad se vratim, ako budem video i dalje DJUBRE od Krstarice, nemam nameru da se vracam, i bice mi mnogo zao.

Zao ce mi biti da ne pricam sa mnogima od vas, kao do sada, ali mozemo se naci na gore navedenim forumima, pa da diskutujemo kao ljudi, pomazemo i savetujemo jedni druge. Ovde vise nema sta da se trazi, suvise je zagadjeno.
Bilo vas je poprilican broj sjajnih drugara, ali eto i meni je prekipelo, i moracu da odem, oterase me primitivci, pa eto, priznajem pobedili su.

Pozdrav svima, da vas sad ne nabrajam, ali dobro znate na koga mislim. Pokusajte vi da se izborite sa budalama, ja vise nemam volje ni vremena da ceprkam po djubristu, trazeti neku temu gde bih nekome mogao pomoci ili nesto nauciti. Postalo je besmisleno....

Ne daj se drustvo
Pozdravljam vas sve jos jednom
 
@Codemaker mojne da te sanjam ruzno, i da te jurim na Elitesceurity [; ) !

Kad izgoris u Grchkoj pod "obavezno" da dovuches dupe ovamo, pa sta mislis ti, mi da kulirmo ovde bez tebe ? A, am... taj film neces da gledas ovaj put.
Ajmo bre ljudi malo da se organizujemo "BSBS svi zajedno"

Evo pala mi neka ideja na pamet:

Znachi neko postavi postavi temu tipa "ja ne znam to i to bla bla neko sumanuto pitanje"
Jednostavno iskuliramo takvo pitanje

Hajde dajte neke ideje jbt, pa odlazi dobra ekipa sa ovog foruma. Ako vam je stalo do njih, javite se !
 
Eto, prva korisna ideja, Jomini Kralju u pravu je bio Code kada je spomenuo da si medju ljudima jedini koji obavlja svoj posao kako treba, skidam ti kapu ! ...

Ali kako da resimo pitanja na forumu, koliko ima pitanja na forumu koji nemaju veze sa vezom.
Eno na Kompijuteri i Internet, lepo baja dosao na hardware izreklamirao sajt i u fazonu "ma boli me uvo nema modova djuskam ja"

Mislim ajde bre ljudi koji vam je ? Ako hocete hajde da odradimo to "jednom" na pravi nachin !
Malo "malo vise" organizacije, pa steta da ode ovako dobra ekipa sa krste !

Jos jednom (STETA DA ODE OVAKO DOBRA EKIPA SA KRSTE !!!! )
 
Cisto informativno da znate, banane su pocele da pucaju na sve strane...
Sto se tice podforuma gde sam ja mod, sutra, eventualno preksutra cu pokoznakojiput staviti obavestenje sta i kako, ali ovaj put zaista poslednje obavestenje, bice zalepljeno pa kom opanci tom i dzeri
 
hehehehe.. tab503.. nisi ni ti od juce, jes da si sa Agentom imao malih mimiolazenja, ali se nadam da je to OK.. Ti si jak u oblastima koje poznajes i nisi kako rekoh od juce, s toga se ne bi trebalo da bojis, ako ti se omakne neki offtopic...
Ipak koliko sam iskusan starim se malo moze da progleda kroz prste.. Ipak, ako bude zaveden red, ona bi trebalo da se i postuje..

Kako no kazu "trazili ste gledajte"

Poz....zzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top