Ronaldinjo - Sirominjo - Mazinjo - Guzinjo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
7.126
Ne mogu a da ne primetim... svi prichaju o ovom svetskom fudbalskom prvenstvu. Saznao sam prekjuche da prvenstvo pochinje valjda danas (ili mozda nisam u pravu). Nije mi jasna sva ta gungula koja se digla oko $utiranja lopte. Nemam pojma ko nam je selektor, ko uop$te igra za plave. Da mi daju milion jura ne bih mogao da nabrojim trojicu 'na$ih' fudbalera.. iskreno ne bih mogao ni jednoga!

A nije da sam operisan od 'sporta'. Trenirao sam fudbal 5 godina dok nisam kupio prvi kompjuter :) Bio na 200 tekmi, od toga 30 derbija $to u Pioniru, $to na stadionima.. huliganisao se, opijao.. ni tada nisam znao na prvu vi$e od 5-6 igracha tima za koji navijam.. vazhno mi je bilo da se derem i navijam.. ta atmosfera.. adrenalin.. presretanje.. murija.. sve, ali nikada me nisu interesovali igrachi kao lichnosti. Ko gde igra, na kojim pozicijama.. $ta je uradio Inter, Lacio... koje su kvote u kladionicama, $ta je to "iz keca u iks", nikada bre nisam popunio listic

Prvi put sam video i skontao za Ronaldinja pre 2-3 nedelje, tj. video sam ga u reklami na Discoveryu chini mi se kako nosi kevi chips na tribine da proba. Do sada sam mislio da je Ronaldo No1. To hocu da kazhem.. gledanje sportskih prenosa.. fudbala.. ko$arke.. rukometa.. ma ne zanima me u zhivotu vi$e ni jednu tekmu da odgledam. Meni je to extra dosadno.. gubljenje vremena.. $panska serija.

Uvek isti broj igracha.. teren ne menja velichinu.. pravila se ne menjaju.. nekih 11 likova trche i zgrcu milione, a milijardu sirotinje posmatra sa odu$evljenjem.. sve je uvek isto i ogranicheno samo se menjaju imena na terenu.. svi udarci su provaljeni.. sve finte milion puta vidjene i izvedene, sve akcije odigrane. Chemu gledanje fudbala, zar nije bolje pogledati film, odigrati taj isti fudbal sa ekipom i razmrdati se.. ne razumem svu tu euforiju, nikako. Pa pitam kolege krsta$e.. jel i vas boli patka za Ronaldinja, plave i svetsko prvenstvo kao i mene ili pomno pratite transfere igracha, kladionice, kupujete Zhurnal, znate ko $ta vozi i koji parfem koristi, okupljate se oko TVa i nervirate se?

Chisto da vidim da li ima istomi$ljenika ili meni nisu sve lopte na broju :)
 
FUDBAL je lep sport , bolje to gledati nego da pijes ispred prodavnice , gledas spanske serije , cistis ulice , peres prozore , kuvas rucak ( NATASA CITAJ DOBRO ) :))))) !!!!! Ne pratim sve utakmice , samo extremno jake klubove u medjusobnim duelima , svetsko prvenstvo jedva cekam .... NAPRED PLAVI :))) !!!!
 
whitenicky:
FUDBAL je lep sport , bolje to gledati nego da pijes ispred prodavnice , gledas spanske serije , cistis ulice , peres prozore , kuvas rucak ( NATASA CITAJ DOBRO ) :))))) !!!!! Ne pratim sve utakmice , samo extremno jake klubove u medjusobnim duelima , svetsko prvenstvo jedva cekam .... NAPRED PLAVI :))) !!!!


Ne vredi, pre ja skuvam ručak nego što prodje jedna utakmica ... te I i II poluvreme, te produžeci, te penali .. smorim se najstrašnije .... ovako skuvam ručkić i imam sve vreme ovog sveta - a pri tom nisma iznervirana ishodom :mrgreen:
 
А је л могу и колегинице да дају свој допринос теми?! :mrgreen:

Ето признајем нисам тотални дудук за фудбал, знам да се одржава у Немачкој и да прву утакмицу играју Немачка и Костарика, ил сам најстрашније лупила? :lol: Ма ко га ебе, свеједно га нећу гледати. То је такав смор, а сва та еуфорија око истог дешавања још већи смор.:roll: Е и знам да су ови наши код мене у комшилуку на припремама, отишла пријатељица данас да им преводи. :mrgreen:
 
cLick - OR - Die:
Ne mogu a da ne primetim... svi prichaju o ovom svetskom fudbalskom prvenstvu. Saznao sam prekjuche da prvenstvo pochinje valjda danas (ili mozda nisam u pravu). Nije mi jasna sva ta gungula koja se digla oko $utiranja lopte. Nemam pojma ko nam je selektor, ko uop$te igra za plave. Da mi daju milion jura ne bih mogao da nabrojim trojicu 'na$ih' fudbalera.. iskreno ne bih mogao ni jednoga!

A nije da sam operisan od 'sporta'. Trenirao sam fudbal 5 godina dok nisam kupio prvi kompjuter :) Bio na 200 tekmi, od toga 30 derbija $to u Pioniru, $to na stadionima.. huliganisao se, opijao.. ni tada nisam znao na prvu vi$e od 5-6 igracha tima za koji navijam.. vazhno mi je bilo da se derem i navijam.. ta atmosfera.. adrenalin.. presretanje.. murija.. sve, ali nikada me nisu interesovali igrachi kao lichnosti. Ko gde igra, na kojim pozicijama.. $ta je uradio Inter, Lacio... koje su kvote u kladionicama, $ta je to "iz keca u iks", nikada bre nisam popunio listic

Prvi put sam video i skontao za Ronaldinja pre 2-3 nedelje, tj. video sam ga u reklami na Discoveryu chini mi se kako nosi kevi chips na tribine da proba. Do sada sam mislio da je Ronaldo No1. To hocu da kazhem.. gledanje sportskih prenosa.. fudbala.. ko$arke.. rukometa.. ma ne zanima me u zhivotu vi$e ni jednu tekmu da odgledam. Meni je to extra dosadno.. gubljenje vremena.. $panska serija.

Uvek isti broj igracha.. teren ne menja velichinu.. pravila se ne menjaju.. nekih 11 likova trche i zgrcu milione, a milijardu sirotinje posmatra sa odu$evljenjem.. sve je uvek isto i ogranicheno samo se menjaju imena na terenu.. svi udarci su provaljeni.. sve finte milion puta vidjene i izvedene, sve akcije odigrane. Chemu gledanje fudbala, zar nije bolje pogledati film, odigrati taj isti fudbal sa ekipom i razmrdati se.. ne razumem svu tu euforiju, nikako. Pa pitam kolege krsta$e.. jel i vas boli patka za Ronaldinja, plave i svetsko prvenstvo kao i mene ili pomno pratite transfere igracha, kladionice, kupujete Zhurnal, znate ko $ta vozi i koji parfem koristi, okupljate se oko TVa i nervirate se?

Chisto da vidim da li ima istomi$ljenika ili meni nisu sve lopte na broju :)



Svaka cast!!!!!! Bar jedan muskarac ne misli non-stop o tom dosadnom svetskom prvenstvu u fudbalu!!! I mene nervira ta gungula oko toga,cale kuci prica o tome,decko isto pa mislim stvarno......
 
snowflower:
Svaka cast!!!!!! Bar jedan muskarac ne misli non-stop o tom dosadnom svetskom prvenstvu u fudbalu!!! I mene nervira ta gungula oko toga,cale kuci prica o tome,decko isto pa mislim stvarno......
Ako ne mozhe$ da ih pobedi$, pridruzhi im se. Loptotomija mozga pa pred male ekrane.

Ako ni$ta drugo, bar su malo pale cene video beamova zbog ovog prvenstva.

A jel se lozhite da imate dresove omiljenog vam kluba? Jel postoje slichice sa svetskog prvenstva za ovu godinu?
 
SP pocinje 9. juna i traje do 9. jula u Nemackoj. Seleeeektor nam je Ilija Petkovic i u grupi smo sa Holandijom,Argentinom i Obalom Slonovace.
Nasi se nadaju da ce da prodju ovu izuzetno tesku grupu,ali mogu samo da se nadaju. Nada umire poslednja.:lol:
Prvu utakmicu igramo sa Holandijom 11.6. U Lajpcigu.
Nas neki prvi sasatav je odprilike...
Jevric
Dragutinovic
Vidic
Krstajic
Koroman
Stankovic
Djordjevic
Vukic
Duljaj
Kezman
Zigic...to sam onako iz glave napamet...to se stalno menja,povrede,kazen...bla bla bla

Najveci skandal je sto je pre par dana nas seeelektor pozvao umesto Mirka Vucinica (jedan od najboljih mladih napadaca u evropi) svog sina. Vucinic se povrdio na EP za mlade do 21. godine.
Eto Klik...sad si bogatiji za izuetno mnogo informacija o SP. Hoces moci sve ovo da popoamtis? :lol: :lol:
 
kod muza u firmi otvorili kladionicu i jedan lik prognozirao da ce yu izgubiti od svih i od toga i ne znam vise ko na sta je muz ispi*deo i napao ga a debilce se smeje
i sad muz ulaze dva eura da ce france izgubiti od svih,nema veze sto ce da izgubi nego da ih nervira
eeee boze
inace mi to ne gledamo
 
FINALE: Argentina - Brazil 0 : 0
Igra se 15 minut drugog produžetka:

Ne, nema više vremena za bilo šta.... nema više vremena.... gledaćemo penale....
Guzinjo.... Guzinjo.... da li će šutirati na gol? hoće, neće, hoće... i pogađa stativu! 8 (
Lopta je pogodila golmana u guzicu i ulazi u GOL!??? 8 ) GOL, GOL.....
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!! 8 )
BRAZIL JE NOVI (STARI) SVETSKI ŠAMPION!!!!! 8 )
TOMAX JE ZARADIO 2750 EVRALJA!!!!!! 8 )
I SVI SREĆNI I ZADOVOLJNI!!!! 8 )
 
cLick - OR - Die:
Ne mogu a da ne primetim... svi prichaju o ovom svetskom fudbalskom prvenstvu. Saznao sam prekjuche da prvenstvo pochinje valjda danas (ili mozda nisam u pravu). Nije mi jasna sva ta gungula koja se digla oko $utiranja lopte. Nemam pojma ko nam je selektor, ko uop$te igra za plave. Da mi daju milion jura ne bih mogao da nabrojim trojicu 'na$ih' fudbalera.. iskreno ne bih mogao ni jednoga!

A nije da sam operisan od 'sporta'. Trenirao sam fudbal 5 godina dok nisam kupio prvi kompjuter :) Bio na 200 tekmi, od toga 30 derbija $to u Pioniru, $to na stadionima.. huliganisao se, opijao.. ni tada nisam znao na prvu vi$e od 5-6 igracha tima za koji navijam.. vazhno mi je bilo da se derem i navijam.. ta atmosfera.. adrenalin.. presretanje.. murija.. sve, ali nikada me nisu interesovali igrachi kao lichnosti. Ko gde igra, na kojim pozicijama.. $ta je uradio Inter, Lacio... koje su kvote u kladionicama, $ta je to "iz keca u iks", nikada bre nisam popunio listic

Prvi put sam video i skontao za Ronaldinja pre 2-3 nedelje, tj. video sam ga u reklami na Discoveryu chini mi se kako nosi kevi chips na tribine da proba. Do sada sam mislio da je Ronaldo No1. To hocu da kazhem.. gledanje sportskih prenosa.. fudbala.. ko$arke.. rukometa.. ma ne zanima me u zhivotu vi$e ni jednu tekmu da odgledam. Meni je to extra dosadno.. gubljenje vremena.. $panska serija.

Uvek isti broj igracha.. teren ne menja velichinu.. pravila se ne menjaju.. nekih 11 likova trche i zgrcu milione, a milijardu sirotinje posmatra sa odu$evljenjem.. sve je uvek isto i ogranicheno samo se menjaju imena na terenu.. svi udarci su provaljeni.. sve finte milion puta vidjene i izvedene, sve akcije odigrane. Chemu gledanje fudbala, zar nije bolje pogledati film, odigrati taj isti fudbal sa ekipom i razmrdati se.. ne razumem svu tu euforiju, nikako. Pa pitam kolege krsta$e.. jel i vas boli patka za Ronaldinja, plave i svetsko prvenstvo kao i mene ili pomno pratite transfere igracha, kladionice, kupujete Zhurnal, znate ko $ta vozi i koji parfem koristi, okupljate se oko TVa i nervirate se?

Chisto da vidim da li ima istomi$ljenika ili meni nisu sve lopte na broju :)


Najiskrenije ti kazem da kenjas... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top