U cemu ste se prepoznali?

Peta W.

Veoma poznat
Poruka
10.023
Kada ovo pitam,prvenstveno mislim na horoskop. Dakle,da li se neko od vas poistovecuje sa svojim horoskopskim znakom, prepoznaje se u nekoj drugoj stvari,zivotinji ili predmetu... Ili mozda misli da je u prethodnom zivotu bio neka bitna istorijska licnost...
Mislim da ste shvatili sta sam htela da kazem...
Pozdrav :wink:
 
Peta W.:
Kada ovo pitam,prvenstveno mislim na horoskop. Dakle,da li se neko od vas poistovecuje sa svojim horoskopskim znakom, prepoznaje se u nekoj drugoj stvari,zivotinji ili predmetu... Ili mozda misli da je u prethodnom zivotu bio neka bitna istorijska licnost...
Mislim da ste shvatili sta sam htela da kazem...
Pozdrav :wink:

pa bre zamisli da se poistovetjujem sa lavom :shock: ... pa to ne bi bilo u redu :roll: ... ono kidanje, ujedanje, osvajanje teritorije, bitka za hranu i tako to :lol: .. e bash sam danas neshto cackala na internetu trazila sam free-izradu natalne karte i nashla nesto, e josh samo da nadjem nekog da mi to protumaci :P ... iskreno ja bash nikad ne citam horoshkop niti to pratim, niti se razumem u to, pa iz toga se da zakljuciti da mi takve stvari poistovetjivanje sa horoskopshkim znakom nikada nije ni palo napamet... mada zamisli jaka ko LAVICA heheheh to bash i nije tako loshe... :wink: ... i takoooo ako nekog nadjem da mi ovo protumachi javitju se da ti kazem da li tju na sebe da gledam kao na LAVICU :P :P :P
 
kao klinka sam mnogo volela strumpfove i kad sam vec kod crtaca:dugometrazni crtani hrvatske produkcije "Cudesna suma" :) btw,da li je neko gledao :?:
a kod sebe primecujem punoooo od mog podznaka(skorpije)i to me uzasno izludjuje :cry:
u proslom zivotu sam bila musko(k'o bi rek'o)i bila sam ubijena s' ledja(to mi je neko rekao ko je znao kako da odredi sta si bio u proslom zivotu,mada ne verujem ja u to 100%)
 
Nadam se da i izgledas kao Peta W. :lol: O.K.Horoskop sluzi samo kao putokaz ka spoznaji samog sebe,odnosno nacin da se sujetni ljudi upoznaju sa svojim manama.Ali to je tako beznacajno jer sve zavisi od pojedinca i njegovog okruzenja.Da ne filozofiram vise ja se uopste ne ponasam kao tipicni Bik i taj nacin etiketiranja ljudi je za klince.
 
Peta W.:
Kada ovo pitam,prvenstveno mislim na horoskop. Dakle,da li se neko od vas poistovecuje sa svojim horoskopskim znakom, prepoznaje se u nekoj drugoj stvari,zivotinji ili predmetu... Ili mozda misli da je u prethodnom zivotu bio neka bitna istorijska licnost...
Mislim da ste shvatili sta sam htela da kazem...
Pozdrav :wink:

8) 8) 8) Ljubavi, ja sam sebe prepoznao u Tebi, a onda i Tebe u sebi... :P :P :P
 

Back
Top