KONFUZNE ŽENE....

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Da li vi MUŠKI SVETE ovog dela foruma, ste nekad u životu imali vezu sa konfuznim
ili indisponiranim ženama...
Sa druge strane izbegavate li takve osobe ili imate neku svoju drugu ideju?
U kakvim situacijama su žene konfuzne?
 
Psihologue:
Da li vi MUŠKI SVETE ovog dela foruma, ste nekad u životu imali vezu sa konfuznim
ili indisponiranim ženama...
Sa druge strane izbegavate li takve osobe ili imate neku svoju drugu ideju?
U kakvim situacijama su žene konfuzne?

Hm, radoznala sam... Budi dobar i objasni malo taj pojam "konfuzne" :) Šta tačno pod tim podrazumevaš?
 
Ako podrazumevaš pod konfuznošću oneroidno stanje osobe, onda je to psihička bolst, pa pitaj na Zdravlju. Ne znam ni šta podrazumevaš pod indisponiranim ženama, da li misliš na katatonične ili...šta... Ako misliš na "nerazumljivost" u definisanju "ženskih" ponašanja, stavova i osećanja, moguće je da imaš kontakt ili sa bolesnim osobama, ili da ne umeš da komuniciraš. Ne, nemam dodira sa konfuznim ženama...
 
to sto je decko elokventan k'o tarzan, nije razlog da ga zeyebawate:-D

sigurno nije tripovao na katatonicne i mentalno zaostale osobe, vec na zene koje ne znaju sta bi niti kada......i sl.
a takvih ima i previse:roll:
 
desi tear nisam te vido sto godina!

decko je postavio razumno pitanje koje muci swakog muskarca, koji upozna dewojku, zaljubi se i tek onda se dewojka otwori i covek spozna da je ona, kao i vecina dewojaka u nasem gradu, totalno pogubljena.......htela bi nesto, a ne zna sta niti ima mogucnosti za tako nesto:?
 
g-rock:
desi tear nisam te vido sto godina!

decko je postavio razumno pitanje koje muci swakog muskarca, koji upozna dewojku, zaljubi se i tek onda se dewojka otwori i covek spozna da je ona, kao i vecina dewojaka u nasem gradu, totalno pogubljena.......htela bi nesto, a ne zna sta niti ima mogucnosti za tako nesto:?

Pa, ni tebe nešto nema :) Nemoj mi reći da sam nekom odavde nedostajala? Ja, Sv. tear blagose*iva :D (Nemam uvek vremena da dodjem na forum, a kad dodjem pogledam jednu ili dve teme. Uf, mnogo me nerviraju ovde na poslu. Postalo konfuzno, jednog dana radimo jedno, a sledećeg dana dreka što neki drugi objekat nije završen. Hebem ih baš! Dok ukače šta hoće, svi možemo dobiti nervni sloN!)

Dečko jeste postavio razumno pitanje, slažem se. Ali, mislim da svi mi prolazimo kroz te periode kad ni sami nismo sigurni šta hoćemo. Uglavnom su to neki "prelomni" momenti u životu, onda kad se mi sami menjamo, menjamo sopstveno poimanje sveta.
 
Ne znam ja ko je kome ovde rekao da je Tarzan...:lol:

Žene koje ne znaju šta hoće. E, pa sa njima stalno osećaš neku nelagodnost, ali te privlače. Umeju da budu jako zanimljive, prosto - to nije foliranje, već neka njihova zbunjenost..to ume da bude i ženstveno i privlačno.. Ali, ako je neko stalno "indisponiran", to bi mi smetalo, zato, na primer, što ja stvarno volim vesele osobe, i ne volim da sam sa nekim da stalno kuka i žali svoju zlu sudbinu, ne volim malodušne.. Dakle, konfuzne u ovom smislu - da, to može da se prevaziđe, indisponirane - nikad. Ako su obe kombinacije tu u jednoj ženi ..pa to je potpuna katastrofa. Gore od toga je histerična žena. Nema njih mnogo, na svu sreću...
 
g-rock:
desi tear nisam te vido sto godina!

decko je postavio razumno pitanje koje muci swakog muskarca, koji upozna dewojku, zaljubi se i tek onda se dewojka otwori i covek spozna da je ona, kao i vecina dewojaka u nasem gradu, totalno pogubljena.......htela bi nesto, a ne zna sta niti ima mogucnosti za tako nesto:?

Lost cice su super, ako imaš dve-tri godine vremena samo za nju...najozbiljnije ti kažem.
Ma, ovi ljudi su, grock, u braku, tu je rad: hebali bi se, ali sitna deca, žena... pa kao da se foliramo da postoje i osećanja, pa su žene preljubnice "konfuzne"...to je, bre pitanje ovde..
 
HeBePoBaTaH_:
Lost cice su super, ako imaš dve-tri godine vremena samo za nju...najozbiljnije ti kažem.
Ma, ovi ljudi su, grock, u braku, tu je rad: hebali bi se, ali sitna deca, žena... pa kao da se foliramo da postoje i osećanja, pa su žene preljubnice "konfuzne"...to je, bre pitanje ovde..
uufffffffffffffffffff, ne bih ja zaglawljiwao u brak sa takvom osobom, ali ni u kojoj varijanti:cry:
ali zene su to.............ne mozes sa njima, a ne mozes ni bez njih:evil:
 
Slabo ovim muskarcima ide analiza zenske psihologije, al zato ako nesto treba analizirati sa fizicke strane tu se prica nasiroko ...narocito ako je seks u pitanju... :lol:
Da , ja kao zensko priznajem da su zene mnogo konfuzne (ima pravih razloga, i umisljenih), al mi jednostavno tako funkcionisemo i u nekom zivotnom dobu skontamo da od muskaraca ne treba da ocekujemo da nas razumeju...razliciti smo i gotovo...

Nego cekam da se javi moj ljubimac Sinnke znam da je on uvek raspolozen za ovu vrstu diskusije... ;)
 
baki 75:
Slabo ovim muskarcima ide analiza zenske psihologije, al zato ako nesto treba analizirati sa fizicke strane tu se prica nasiroko ...narocito ako je seks u pitanju... :lol:
Da , ja kao zensko priznajem da su zene mnogo konfuzne (ima pravih razloga, i umisljenih), al mi jednostavno tako funkcionisemo i u nekom zivotnom dobu skontamo da od muskaraca ne treba da ocekujemo da nas razumeju...razliciti smo i gotovo...

Nego cekam da se javi moj ljubimac Sinnke znam da je on uvek raspolozen za ovu vrstu diskusije... ;)
baki sine,dobro si im rekla.......................

zaboravljaju da smo mi,bile samostalne,samosvojne ili ne,ipak u sustini curkaste i cekamo da muski deo zna gde se uputio..............a oni su cesto malkice konfuzni,ne znaju sta ce sa nama (a ni bez nas)................pa i mi delujemo tako nekako

inace,mislim da vecina zena i devojaka zna sta hoce
 
baki 75:
Slabo ovim muskarcima ide analiza zenske psihologije, al zato ako nesto treba analizirati sa fizicke strane tu se prica nasiroko ...narocito ako je seks u pitanju... :lol:
Da , ja kao zensko priznajem da su zene mnogo konfuzne (ima pravih razloga, i umisljenih), al mi jednostavno tako funkcionisemo i u nekom zivotnom dobu skontamo da od muskaraca ne treba da ocekujemo da nas razumeju...razliciti smo i gotovo...

Nego cekam da se javi moj ljubimac Sinnke znam da je on uvek raspolozen za ovu vrstu diskusije... ;)

Ti si BAKI daleko od konfuzne žene...Konfuzne su one koje ne mogu da nađu partnera
pa baljezgaju,kontradiktorno se ponašaju,ni jednu rečenicu ne mogu normalno da napišu,
u tom nekom kontekstu..A sinnke ne može da se javi jer je u Rusiji momentalno..
 
Psihologue:
Ti si BAKI daleko od konfuzne žene...Konfuzne su one koje ne mogu da nađu partnera
pa baljezgaju,kontradiktorno se ponašaju,ni jednu rečenicu ne mogu normalno da napišu,
..

А, па, сајбер чит-чет, Форум, тако је требало да формулишеш уводни пост..

@Баки, реч је o твојој констатацији "никада се ми нећемо разумети, јасно ми је" ...а ја не мислим тако, и мислим на РЛ, хебеш нет..Мада и овде постоје сасвим разложне, паметне, занимљиве жене. Е сад, ја не могу да се пребацујем у сајбер мод, мада ми је сасвим познато како то и овде функционише... не занима ме :wink:
 

Back
Top