Kako ukinuti B92?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Krckic:
Rusija se preporodila kad je dosao Putin na vlast. Tajkune strpao u zatvor, ponovno naconalizovano ruska bogatstva...zapad malo protestovao, ali se umirio :)
Zapadu je bilo najdraze kad je na celu Rusije bio pijanac Jeljcin, koji je svakodnevno unistavao Rusiju, a zapad ga tapsao po glavi i govorio kako je demokratican, pravican.. :)

lepo si ovo reko pile,
NACIONALIZOVAO ruska bogatstva,

:D :D :D sad su sva u vlasnishtvu Izraela :D

u kom li diznilendu vi zivite...
 
crow:
kako kod vas u diznilendu

chujem Abramovic gladuje a?

:( strashno

(sarkazam)

eeeeeeee nesreco,
malteshkog viteza hvalish a glumish mi tu nekog pravoslavca :( :( :(
Hodorkovski je u zatvoru, a Abramovica su ogoluli i jos se morao dosta toga odreci.. Rusko nacionalno bogatstvo je u ruskim rukama, a ne u rukama Izraela, Amerike ili nekog drugog.
Da je ostao Jeljcin, ti bi sad bio u pravu.
 
Krckic:
Hodorkovski je u zatvoru, a Abramovica su ogoluli i jos se morao dosta toga odreci.. Rusko nacionalno bogatstvo je u ruskim rukama, a ne u rukama Izraela, Amerike ili nekog drugog.
Da je ostao Jeljcin, ti bi sad bio u pravu.

ti verujesh u to :)
to dokazuje da sam sad u pravu

nego... od kad su to Jovanovci dobro za pravoslavni narod, ne odgovori...
 
Krckic:
I vrapci na grani znaju da je to antisrpski medij, i da provodi interese Sorosa i stranih vlada. On nanosi samo stete Srbima i Srbiji, i u svakoj zemlji bi bio ukinut.
Treba li Srbija, kao i Rusija, da zabrani strane donacije NVO i B92? Mislim da je to najbolji nacin za ukidanje te gluposti kao sto je B92.
Б92 је добар....Не треба да се укида.... :-D
 
Krckic:
I vrapci na grani znaju da je to antisrpski medij, i da provodi interese Sorosa i stranih vlada. On nanosi samo stete Srbima i Srbiji, i u svakoj zemlji bi bio ukinut.
Treba li Srbija, kao i Rusija, da zabrani strane donacije NVO i B92? Mislim da je to najbolji nacin za ukidanje te gluposti kao sto je B92.
S` tim da se unapred ogradim od likova poput coke-ta,kill bila,milancheta,crow-a i ostalih...(s` njima se nikad ne slazem ni u cemu - ne znam s` koje su planete uopste) ... ali samo da ti kazem da ti je ovo notorna glupost batice....slusam i gledam 92-ku od kad znam za sebe - jeste,izmenjala se tokom vremena- puno, i danas mozda ima puno stvari koje ne volim ni da cujem ni da vidim... ali za razliku od prosecnog Hrvata ili Rusa ja imam priliku i opciju da vidim i to drugo misljenje...To je dokaz `ebene demokratije...i volim sundjer Boba, i ne dam 92!!!
 
Mikowiny:
bla bla bla bla bla

NE DAM SUNDJER BOBA!!!

srpkokez6bv.gif
 
Kaa:
S` tim da se unapred ogradim od likova poput coke-ta,kill bila,milancheta,crow-a i ostalih...(s` njima se nikad ne slazem ni u cemu - ne znam s` koje su planete uopste) ... ali samo da ti kazem da ti je ovo notorna glupost batice....slusam i gledam 92-ku od kad znam za sebe - jeste,izmenjala se tokom vremena- puno, i danas mozda ima puno stvari koje ne volim ni da cujem ni da vidim... ali za razliku od prosecnog Hrvata ili Rusa ja imam priliku i opciju da vidim i to drugo misljenje...To je dokaz `ebene demokratije...i volim sundjer Boba, i ne dam 92!!!

mi s' Antidiznilenda a vi? :D

shalim se. ostatak si lepo reko ;)
 
Mikowiny:
a stimpija i rena

Ukinućemo sve zapadnjačke crtane filmove koji, eto vidiš i na sebi, utiču loše na psihičko zdravlje omladine. Dakle, vraćamo Loleka i Boleka, a Ren i Stimpi kao narkosi i lunatici će da završe na otpadu. Ko god bude javno puštao Južni Park, moraće u zatvor. Dosta je bilo debilizma. Hoćemo zdrave, umetničke crtane filmove, uvoz iz Rusije i Kine. Sem toga, to će da podstakne razvoj domaće škole crtanog filma. Mi smo nekada imali oskarovca, a pogledaj danas... kad smo zadnji puta gledali neki srbski crtani film? B92 je nedavno prikazivao ustaškog Profesora Baltazara, koji je potpuno nemoralan, što se i očekivalo od te televizije. Pitate se zašto je Profesor Baltazar nemoralan? Eto, zato.
 
vila raviojla:
Ceka se Marko Kraljevic. Samo on to moze :idea:
Draga vilo, mozda se ceka vila RaviJojla, sto bi bilo mnogo pismenije i tacnije, tako da sledeci put kad okalpis, procitaj ti koju epsku, ja procitala mali milion. To sto necu da budem nepristojna nemoj da koristis......

".Začula ga vila Ravijojla, Pa Milošu poče da otpeva....."
Nada se da sam bila pristojna :roll:
 
Coke:
I kao i obicno na kraju se zavrsi na mitovima.
Ne pricaj o onome sto ne znas. Postovana vila je meni na PP poslala poruku da se ne pise patriJota, iako ja nikada tako ne pisem, osim kad sam ironicna i to se desilo jednom.
Ja sam nju pitala zasto pise Raviojla?
Odgvor je bio pomirljiv i po cenu da ja sebe napravim budalom, ali to postovanoj vili nije bilo dovoljno nego rece, da JA ne znam kako se to pise, i da ne smaram, jer zeli da diskutuje :confused:
Onda, da ne bih "smarala" na PP, javno joj rekoh da se pise RaviJojla, pa to J koje je meni vishak, njoj manjka.
Tolio o kulturi i nekulturi, pisemnosti i nepismenosti!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top