Mrsave,"normalne" ili debele koje su devojke trenutno IN

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Amyli:
Pa hocu i ja Bred Pita pa nemoze on je sa Andjelinom...decko nece da vara zenu...boze
A to ZGODNA ..jer po tebi to mrsavo (sasuseno ) ili "normalno"...i da li treba da bude plava

Hahah aj ja i ti da se udruzimo ja ocu Andjelinu!!!

Inace ja vise volim mrsave ribe tipa manekenke i ono da je bolje da ljulja nego da zulja ne pali kod mene! 8-) 8)
 
Trajce:
Хоћу паметну, лепу, згодну, занимљиву..... Ма хоћу Џесику Албу.. :) :)
А ако не може она, онда неку слатку, шармантну, занимљиву, а лепо би било и да је згодна или бар "скоро згодна"... :D
'otju i ja Dzesiku Albu..........:)
a inache, naravno da je bolje da je cura "normalna", pa chak i malKo popunjena....samo da nije kostur..... :? :? :? :?
bljaks
 
Da govori očima... da ćuti kada treba... da razume... da je razumem.. godište, visina i težina i nisu tako važni...da je lepa - da ... da nema kilo i dvesto grama šminke, da je srećna, da je činim srećnom.. da veruje u sebe i u druge..u bolje sutra... da nešto jako voli, da nije prazna kao one nesrećnice na izboru za mis što opušteno izvaljuju da žele mir u celom svetu.. da ume da se ljubi... da voli sex.. da je svoja.. i tako..
 
unknownbg:
Da govori očima... da ćuti kada treba... da razume... da je razumem.. godište, visina i težina i nisu tako važni...da je lepa - da ... da nema kilo i dvesto grama šminke, da je srećna, da je činim srećnom.. da veruje u sebe i u druge..u bolje sutra... da nešto jako voli, da nije prazna kao one nesrećnice na izboru za mis što opušteno izvaljuju da žele mir u celom svetu.. da ume da se ljubi... da voli sex.. da je svoja.. i tako..

i jos dosta toga ali necu sada da vas davim time jer me vise mrzi pisati ali to su veoma jako bitne sitnice koje mora da ima devojka koja bi mi se eventualno svidela i ta ta ta ta ta...... :p :lol: :p :lol:
 
unknownbg:
Da govori očima... da ćuti kada treba... da razume... da je razumem.. godište, visina i težina i nisu tako važni...da je lepa - da ... da nema kilo i dvesto grama šminke, da je srećna, da je činim srećnom.. da veruje u sebe i u druge..u bolje sutra... da nešto jako voli, da nije prazna kao one nesrećnice na izboru za mis što opušteno izvaljuju da žele mir u celom svetu.. da ume da se ljubi... da voli sex.. da je svoja.. i tako..
e sto volim kada decko ovako razmislja, a ne samo izgled, mrsava, debela, plava blaaa
 
Avet:
jeste to vama fino .....

al i mi isto tako volimo kad devojka kaze , dobro , nisi mogao nocas 4 puta , nema veze , ti verujes u sebe .....
10.gif
10.gif
10.gif
c018.gif
c011.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top