DEVOJKE I ZENE , STA NAJVISE VOLITE , A STA NE

Svaka zena najvise od svega zeli da je obozavaju,u svakom smislu.Zene stalno padaju na patetiku iako pricaju da ih to nervira.Nervira mi da mi neko stalno zvoca ili da kaze:"Kako ti zelis ili gde god ti zelis"Ja da u tom trenutku znam ne bih pitala tako nesto.Najvise me nervira kada pitam sta cemo da jedemo a on kaze ne znam.
 
Najgora stvar je glupost udruzena sa arogancijom. Isto tako mi smeta kada neko nema sposobnost da prepozna tudje potrebe i zelje, kada iskljucivo misli na sebe. Jos jedna stvar koja me jako nervira je nedostatak sopstvenog stava, preterana submisivnost i inferiornost.
Dopada mi se dobra kombinacija inteligencije i duhovitosti. Naravno, od velikog znacaja je i fizicka privlacnost, ali to ne mora biti vezano za izgled. Uvek bih se opredelila za muskarca koji zna da flertuje a da to ne ispadne banalno.
 
Ma volim kada je totalno luuuud!
Kada je spreman da se glupira, a opet da bude ozbiljan kad treba. volim muskarca koji zajedno samnom moze da hvata zjala, da se totalno iskljuci i pusti mozak na otavu a da je opet u stanju da se brzo pokrene iz letargije .

M a samo da je dovoljno opicen ili bar da me pusti da ja budem povremeno luckasta.
To volim kod njih, ali me ujedno izludjuju oni nakrivo nasadjeni sto su spremni da popuju non stop.

Svidja mi se puno kod muskinja kad su puni humora, jer ja mnogooo voooolim da se igram :))) a na takve se lepim ko muva na ***** :))))))))))
 
Nico:
Najgora stvar je glupost udruzena sa arogancijom. Isto tako mi smeta kada neko nema sposobnost da prepozna tudje potrebe i zelje, kada iskljucivo misli na sebe. Jos jedna stvar koja me jako nervira je nedostatak sopstvenog stava, preterana submisivnost i inferiornost.
Dopada mi se dobra kombinacija inteligencije i duhovitosti. Naravno, od velikog znacaja je i fizicka privlacnost, ali to ne mora biti vezano za izgled. Uvek bih se opredelila za muskarca koji zna da flertuje a da to ne ispadne banalno.


Jel si ti uvek ovako ozbiljna???
Opusti se malo :))
 
kad je tip zadovoljan sobom onda je sve o.k. , normalno, mora da bude opicen na neki simpa nacin ( mislim da smo svi pomalo blesavi ) . mnogo je lose kad je bolesno sujetan ili jos gore kad pocne da se takmici sa svojom partnerkom, recimo u profesionalnom smislu, tada nastaje praaaaavaaa katastrofa ( verujte mi dozivela sam ), kao sve je ok ali ne moze da prezivi da sam u necemu bolja od njega, uzas.
volim kad osetim da je moj muskarac ponosan na mene sto sam upravo takva kakva sam :))))))))
 
volim kad voli da jede ono sto mu spremim... imala sam jednog kretena koji je moj omiljeni kolac /i za spremanje i za klopanje/ hteo da da svom mladjem bratu jer ne voli cokoladu...!

volim kad postuju zene i postuju sebe... nervira me kad se ponizavaju na prvom susretu kad iskazuju koliko su zagoreli... volim kad su obrazovani, kad imaju smisao za humor. ja sam licno ljubitelj poezije, tako da volim kad vole iste pesnike kao i ja. volim kad se bar malo bave sportom. volim kad su kreativni i mastoviti i vila raviojla i pcelica su mi uzele 70% stvari koje sam htela da kazem da volim...

ne volim onu njihovu blentavost kad se zaljube /ali to mi smeta kod svih sem kod mog decka :)) /. ne volim kad su iskompleksirani i kad komplekse guraju u prvi plan. ne volim kad omalovazavaju zene i kad su sujetni. ne volim kad su neuredni i ne odrzavaju licnu higijenu. ne volim kad su isfeminizirani i oblace se kao pe***. ne volim kad su nezreli i kad posle 20 i dalje pricaju kao da imaju 13 godina. ne volim kad nedostatak argumenata nadoknadjuju udarcima.
 
Moram ovo da Vam prenesem. Znam da je predugo i da vecina nece imati zivaca da procita ali ipak... Ja sam iz price nesto naucio, hocu to s Vama da podelim...

Dakle:

Artur i Vestica (sa velikim V)

Mladi kralj Artur je bio iznenadjen i uhvacen dok je kradom lovio u sumama monarha susednog kraljevstva. Monarh ga je mogao ubiti na licu mesta, jer je to bila kazna za lovokradice po zakonu onog doba, ali se monarh pokolebao pred Arturovom mladoscu i sarmom i ponudio mu slobodu u zamenu za odgovor na tesko pitanje:
Sta, ustvari, zele zene?
Ovakvo pitanje ostavilo bi bez reci i stare mudrace, te se mladom Arturu ucinilo da je jednostavno nemoguce odgovoriti. Kako god, bolje je i traziti odgovor nego umreti obesen.
Tako se Artur vratio u svoje kraljevstvo i poceo ispitivati podanike.
Razgovarao je s princezama, kraljicom, prostitutkama, casnim sestrama, mudracima, pa cak i s dvorskom ludom, jednom recju, sa svima.
Ali, niko mu nije dao zadovoljavajuci odgovor. Medjutim, svi su mu savetovali da potrazi odgovor kod stare mudre vestice, jer bi ga jedino ona mogla znati. Cena bi, sigurno, bila visoka, jer je vestica nadaleko bila poznata po basnoslovno skupim uslugama.
Dosao je, napokon, i zadnji dan roka za predaju trazenog odgovora. Artur nije imao drugog resenja nego da razgovara s vesticom. Ona je pristala dati odgovor, ali u zamenu za visoku cenu: zelela je da se uda za sir Gawaina, najplemenitijeg viteza Okruglog stola i Arturovog najboljeg prijatelja. Mladi Artur je prestravljeno gledao vesticu: bila je grbava i ruzna, imala je jedan jedini zub a sirila je oko sebe smrad koji je terao na povracanje, uz to, ispustala je neobicne krikove i zvukove.
Nikada Artur u zivotu nije video odvratnije stvorenje. A pri pomisli kako treba da zamoli prijatelja da je ozeni, uplasio se i posustao. Ali sir Gawain je saznao sta se dogodilo i odlucno rekao da ce se zrtvovati za zivot najboljeg prijatelja i za ocuvanje Okruglog stola. Najavljeno je vencanje, i nakon toga vestica je u svojoj paklenoj mudrosti rekla: "Svaka zena zeli biti vlasnica svog zivota!"
Cim su to culi, svi prisutni priznase da je vestica izrekla veliku mudrost, da je potpuno u pravu. A cim mu je prenesen odgovor, monarh susednog kraljevstva vratio je Arturu slobodu i pravo na zivot. Vencanje je obavljeno i to gala. Prisustvovali su samo dvorjani, a niko vise od Artura nije osecao olaksanje, a i tezinu u isto vrijeme.
Sir Gawain je bio nasmesen, ljubazan i pun postovanja, poznat po svojim manirama i plemenitosti. Stara vestica je napravila nevidjen skandal svojim besprizornim nacinom ponasanja: gutala je hranu kao zver - prstima, bez koriscenja pribora za jelo, i uz to proizvodila zastrasujuce urlike i zvuke a da ne spominjemo nepodnosljivi smrad.
Konacno, doslo je i vreme prve bracne noci. Dok je cekao svoju novovencanu mladu da dodje u krevet, Gawain je ugledao kako mu prilazi najlepse zensko stvorenje koje je ikad u zivotu mogao zamisliti. Sav ocaran upitao je sto se dogodilo.
Na to mu je mlada devojka odgovorila da je to ona, vestica, ali da ce pola zivota provesti s njim kao vestica, a pola kao lepotica i to zato jer je bio dobar prema njoj. Isto tako, upitala ga je koji njen izgled zeli preko dana, a koji preko noci.

Koje okrutno pitanje!

Gawain je razmisljao - da li da preko dana ima lepu zenu koju ce moci svima pokazivati bez straha i srama, a nocu u intimnosti svog kreveta imati monstruoznu vesticu? Ili pokazivati prijateljima preko dana vesticu, a trenutke bracnog sladostrasca provoditi sa lepoticom?

Sta biste vi izabrali?

Gawain-ov odgovor se nalazi malo nize, a vi pre citanja, donesite odluku.
________________________________________________________
























Plemeniti Gawain joj rece kako joj pusta na volju da sama odluci.
Cim je to cula, vestica se nasmejala i rekla da ce uvek biti u obliku prelepe devojke, i danju i nocu, jer je Gawain nju postovao i dozvolio joj da bude vlasnica svog zivota.

Koja je pouka ove price?

Nije bitno da li je zena lepa ili ruzna.
U sustini..... uvek je vestica.
 
malecka:
moja pouka je da sam tom pricom pre godinu dana sarmirala mamicu mog voljenog bica... ;))

e ako volis pricice idi na ovom sajtu diskusije hobi pod razno imas ljubavno tepanje ...divna poucna mopasanova prica...!

Da, pricica je sjajna, bas u stilu Mopasana. Hvala na informaciji. Ako imas jos slicnih, molim te posalji mi, ili me uputi gde da nadjem: pocky100@yahoo.com
 
Kakve ima koristi da kazem sta ja volim kad postoji samo mali broj muskaraca koji tome ogovraraju? I kakve ima veze prosek nasih zenskih odgovora ? Jedino da probamo da damo neki savet. Na pr. svaka zena oseca neiskreno udvaranje i to je odmah odbija; svaka zena oseca kada je muskarac nesiguran usvom identitetu ili se pravi superioran jer misli da je "osvajac" prolazna karta. Najbolje je biti iskren, zainteresovati se za onog drugog kao za najboljeg prijatelja, normalno pod uslovom da vec ima varnica, i teziti poverenju i uvazavanju pa bi trebalo da i druzenje a i sve ostalo budu super.
 
Prica je super. Dasa je fenomenalan, nisam skoro cula za takvog.
(Doduse i mene je jednom jedan ukrotio tako sto me je sve pustao i bio miran, strpljiv,siguran u sebe i super u krevetu. NIJE SE BORIO PROTIV MOJIH CEFOVA I CUDI. OBOZAVALA SAM GA na kraju. Imao je neverovatnu taktiku - nisam mogla nista drugo nego da ga zavolim kao nikad do tada.)
Vestica je prava vestica - zna ko je najbolji frajer.
 
Veoma mi je bitno,da je muskarac inteligentan i da mi razgovor sa njim predstavlja izazov.Volim umetnicke tipove,posto sam i ja umetnica,zelim da moj muskarac zna sta je strast prema umetnosti.Naravno mora da bude duhovit i da zna da me nasmeje:)))Mora da bude antimaterialista i pomalo nihilista.Obozavam kad ima dobar ukus za muziku,pa da odemo ponekad na jazz koncert.Malo otkacen,da voli zivotinje i ogromno sladoleda,da pricamo o filozofiji,da je iskren i dobricina!Vrlo je bitno,da ostaje samo svoj i ima svoj zivot.Neka bude pazljiv ali ne suvise,jer uopsta ne volim patetiku...
Ne volim kad je muskarac neambiciozan,prost,bez ikakvih interesovanja,neobrazovan,bez osecaja za umetnost,lazljivac,materialista,...
Neka bude i malo sanjac...Zar nismo svi?
Budite samo svoji:)))
 

Back
Top