Buzzcocks

Ocean_state:
Jer neko ide na njihov koncert?

Ja i moj dragi idemo...
boite-a-musique.gif
 
bjese sjajno!!! :)
doduse nisu svirali orgasm addict, ali nema veze :) najjaci je bio onaj matorac koji nas je sve vreme 'branio' od sutke... :lol: u koju sam ja ipak par puta uletela i popila nekoliku udaraca u rebra, glavu, itd. :) ali nema veze, bila sam mrtva pijana od neke rakije pa nisam ni osetila :D
ma bilo je divno :D :D :D
buzzcocksi, ******!!! :D
 
*drunken_butterfly*:
bjese sjajno!!! :)
doduse nisu svirali orgasm addict, ali nema veze :) najjaci je bio onaj matorac koji nas je sve vreme 'branio' od sutke... :lol: u koju sam ja ipak par puta uletela i popila nekoliku udaraca u rebra, glavu, itd. :) ali nema veze, bila sam mrtva pijana od neke rakije pa nisam ni osetila :D
ma bilo je divno :D :D :D
buzzcocksi, ******!!! :D

HeHeHe bio sam i ja. Odlicno je bilo. Bile dve punkerke moje godiste odma pored mene. Kako su se te ribe gubile. Mislim u dobrom smislu. Hteo da im trazim broj al' ******.. .. ..
Jedino sto me je iznerviralo je to sto je koncert trajao nekih sat vremena i oni skinsi su mi isli na zivce. Ali totalno je bilo super.
 
@ teja ...kolko li si ti bila pijana kad nisi cula orgasm addict... :lol: :D
@ocean state hmmm gdej si stajao?...ako nisi bio napred propustio si mlade nade djevojackog opijanija...otprilike bajase nas negde 3+2 :D
 
E bio sam ispred. Video sam dve neke punkerke ali Neverujem da ste bile vas dve-tri. Mada ko zna.
Ali bile su mmmmm.. .. .. jedna u minicu i nekoj beloj majici. Druga u nekoj mrezi. I gubile su se.. .. ..
a i ja sam.. .. .. Hteo sam da im uzmem broj mada me sto posto nisu ni primetile a i mobilni mi je takvo
*****. moram hemiskom da nabadam brojeve.. .. .. a bio sam veoma blizu onog sranja.
 
Ocean_state:
E bio sam ispred. Video sam dve neke punkerke ali Neverujem da ste bile vas dve-tri. Mada ko zna.
Ali bile su mmmmm.. .. .. jedna u minicu i nekoj beloj majici. Druga u nekoj mrezi. I gubile su se.. .. ..
a i ja sam.. .. .. Hteo sam da im uzmem broj mada me sto posto nisu ni primetile a i mobilni mi je takvo
*****. moram hemiskom da nabadam brojeve.. .. .. a bio sam veoma blizu onog sranja.

kakva mreza :S
 

Back
Top