veoma izdrzljiv

N

neleniki

Gost
Verovali ili ne u sexu mogu da izdrzim celu noc :D .Zbog toga imam problema kod devojaka, :?: jer nemogu da proverim koliko stvarno mogu :( .Jedna devojka je izdrzala 3 sata i 30 minuta :twisted: ,bez prestanka i pala je u nesvest sto od zadovoljstva :P sto od umora :D .Da li postoji neka koja hoce da proveri moju izdrzljivost :lol: ?Za muskarce pitanje dali se i vama ovo nekad dogodilo :wink: ?
 
neleniki:
Verovali ili ne u sexu mogu da izdrzim celu noc :D .Zbog toga imam problema kod devojaka, :?: jer nemogu da proverim koliko stvarno mogu :( .Jedna devojka je izdrzala 3 sata i 30 minuta :twisted: ,bez prestanka i pala je u nesvest sto od zadovoljstva :P sto od umora :D .Da li postoji neka koja hoce da proveri moju izdrzljivost :lol: ?Za muskarce pitanje dali se i vama ovo nekad dogodilo :wink: ?


Mogu i ja celu noc!

:lol:
 
Milojko Vasic:
HOMER:
40 dana i noći plus u sanitetu dok devojku voze na urgentni... :roll:
A devojku vode na urgentni zato što je pala u nesvest od zadovoljstva ? Jel da ?

Ne, malokrvna je, često joj se događa
beleidigt_2.gif
...
 
am ljoodee manite se lizanja...uh!
chim vas doFati emocija ...vi oralishete...


pomozite choekuuuu...

NADJITE MU NEKOG POTENTNOG SISARA, po mogutjstvu da pripada zzenskoj vrsti...
mada mislim da bi on i mrtvog chetnika :)
 
Vanilla:
ih bre, pogresan odgovor... znaci fali ti sex... kazu da kad ti se preterano jede cokolada, fali ti sex... a? jel lazu?
WOW ! Mala ! Zadivljuješ me ! Svaka čast ! Cool. :D
Uvek sam cenio ljude koji se potrude da proniknu u druge. Psihologija i ti fazoni.
Sad, ne jede mi se preterano, ali je volim, sestro slatka, još od kad sam bio mali !
 

Back
Top