bračni partner

sara1

Početnik
Poruka
13
Koji su pokazatelji bračnog partnera:Mars,Venera ili vladar sedme kuće?
Kod mene vladar sedme kuće odlazi u Vagu u šestu kuću na stupanj blizanaca;znači li to da će bračni partner biti razveden?
 
naNe, Uran navodi na razvedene...
Vladar VII u VI govori o nekome koga ćeš upoznati na poslu ili dok budeš šetala kućnog ljubimca ili u nekom domu zdravlja...lep, muževan i elegantan, a to za stepen (po Nikoli Stojanoviću) je samo manje bitna finesa. U tvom slučaju možda malo brbljiv, ali samo možda...
 
Nikad mi nije bilo jasno kako se cita ta natalna karta. :?
Meni je sedma kuca ujedno i descedent,u jarcu pa nesto pise 15 stepeni,pa onda venera u blizancima na 5 stepeni ,to je neka 11 kuca.Mars je u lavu, druga kuca 8,21 stepeni...
Slabo se ja snalazim u ovim vodama. :oops:
Ali sam radoznala. :)
Inace sam blizanac/rak
 
dr:
Nikad mi nije bilo jasno kako se cita ta natalna karta. :?
Meni je sedma kuca ujedno i descedent,u jarcu pa nesto pise 15 stepeni,pa onda venera u blizancima na 5 stepeni ,to je neka 11 kuca.Mars je u lavu, druga kuca 8,21 stepeni...
Slabo se ja snalazim u ovim vodama. :oops:
Ali sam radoznala. :)
Inace sam blizanac/rak



:lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Boze ovo je najbolji post u poslednje vreme!
 
dr:
Nikad mi nije bilo jasno kako se cita ta natalna karta. :?
Meni je sedma kuca ujedno i descedent,u jarcu pa nesto pise 15 stepeni,pa onda venera u blizancima na 5 stepeni ,to je neka 11 kuca.Mars je u lavu, druga kuca 8,21 stepeni...
Slabo se ja snalazim u ovim vodama. :oops:
Ali sam radoznala. :)
Inace sam blizanac/rak


Dobro ajde sad ozbiljno! A gde ti je Saturn i kakve aspekte pravi, procitaj ispod u tabeli ?
!
 
Kojoj tabeli, ja uradila kartu na onom astro.com...
Saturn je u prvoj kuci ,u raku na 29 stepeni,29 minuta,47", pise direkt

Ma znam da to ne moze bez cele karte, necu vise da lupam.
 
Ma nema veze slobodno lupaj...
i vidi...idi opet na astro....tamo ces ispod svoje natalne videti tabelu sa aspektima...samo pronadji Saturn i spustaj se na dole ili samo idi ravno i pogledaj sta ti pokazuje i sa kim....kvadrat,trigon,opoziciju ? ili mozda nista? Nije tesko videces....onda dodji pa nam reci...
 
sta znaci kada je vladar sedme kuce-mars u 8 kuci. sj.cvor se nalazi u 7 kuci,sta on u pravilu predstavlja??? ako neko moze voljela bi da mi pomogne jer sam pocetnik pa se malo gubim........... :confused:
 
Saturn Sextile Uranus
Saturn Square Neptune
...slucaj kod mene, inace sam bliznci-lav



..e sad, imam i ovo , a da li je to vezano za nasu temu, ne znam...:)

Sun Square Saturn
Moon Opposition Saturn
 
Meni je descedent u biku, venera u 11 kuci u vagi, a sto se aspekata tice : venera je u konjukciji sa plutonom...koji je takodje u vagi u 11...ako sam dobro razumela tako se gleda? A sta to tacno znaci?
 
KOd mjene je sledeci slucaj:
VII- u jarcu , a njegov Saturn je u V - pravi aspekte : trigon sa suncem, konj. sa jupiterom, sekstil sa M:C. , i kvadrat sa ASC....
:shock: ?????????????????????
Uzas, sta li mize biti, nesto mi ne obecava?
 
Meni je vladar sedme u osmoj merkur koji pravi stelijum sa suncem i marsom u osmom polju i sve to opozicija jupiter drugo polje.Nikad se nisam udavala.Da li mi neko moze reci stoji li mi brak sa ovako teskim:zcepanje: aspektima?A mesec je u raku,4 polju,trigon uran 8 polje i kvadrat pluton 7 polje.
 
Imam ja jedno pitanjce:
Posto uran uglavnom "navodi" na razvod zanima me kako se vidi da cemo ili biti u braku biti sa vec razvedenom osobom ili ce se nas brak raspasti.
Npr.: moj vladar 7. polja je u 6. i pravi kvadrat sa stelijumom me, UR. ju. Pa me sada zanima da li ja treba da ocekujem razvod nekog mog buduceg braka, ili ovo oznacava da cu uci u brak sa razvedenom osobom?
 
Imam ja jedno pitanjce:
Posto uran uglavnom "navodi" na razvod zanima me kako se vidi da cemo ili biti u braku biti sa vec razvedenom osobom ili ce se nas brak raspasti.
Npr.: moj vladar 7. polja je u 6. i pravi kvadrat sa stelijumom me, UR. ju. Pa me sada zanima da li ja treba da ocekujem razvod nekog mog buduceg braka, ili ovo oznacava da cu uci u brak sa razvedenom osobom?

To se mora potvrditi iz vise faktora,postavi kartu pa da vidimo,uglavnom se gleda na osnovu separacionog ili aplikacionog aspekta.
 

Back
Top