DEVOJKE , VOLITE LI ROMANTICNE I U KREVETU DIVLJE MUSKARCE ?

Stari Lisac:
...znam vecina ce izabrati odgovor da .ALI iskreno da li mozete da zivite sa nekim ko je prema vama nezan i dobar a da to nikada ne iskoristite na pogresan nacin ?


Samo ta varijanta i dolazi u obzir, ko jos voli nekog mracnog i nadrndanog ili siledzijski nastrojenog tipa.
Kad se sretnem sa takvima , bude sve najgore u meni tako da to ne moze da opstane ni u kom slucaju.

Ja sam za onu varijantu: kakav si prema meni takva sam i ja prema tebi.
 
vila_raviojla:
Stari Lisac:
...znam vecina ce izabrati odgovor da .ALI iskreno da li mozete da zivite sa nekim ko je prema vama nezan i dobar a da to nikada ne iskoristite na pogresan nacin ?


Samo ta varijanta i dolazi u obzir, ko jos voli nekog mracnog i nadrndanog ili siledzijski nastrojenog tipa.
Kad se sretnem sa takvima , bude sve najgore u meni tako da to ne moze da opstane ni u kom slucaju.

Ja sam za onu varijantu: kakav si prema meni takva sam i ja prema tebi.


Heh Vilo slozices se da mnoge curice gaje bas takve tipove...ljute na ceo svet a i na sebe same.Nista lepse nego kada se dvoje ljudi dobro kapiraju.
 
Stari Lisac:
vila_raviojla:
Stari Lisac:
...znam vecina ce izabrati odgovor da .ALI iskreno da li mozete da zivite sa nekim ko je prema vama nezan i dobar a da to nikada ne iskoristite na pogresan nacin ?


Samo ta varijanta i dolazi u obzir, ko jos voli nekog mracnog i nadrndanog ili siledzijski nastrojenog tipa.
Kad se sretnem sa takvima , bude sve najgore u meni tako da to ne moze da opstane ni u kom slucaju.

Ja sam za onu varijantu: kakav si prema meni takva sam i ja prema tebi.


Heh Vilo slozices se da mnoge curice gaje bas takve tipove...ljute na ceo svet a i na sebe same.Nista lepse nego kada se dvoje ljudi dobro kapiraju.


Pa curice nisu stigle da probaju nesto bolje ili valjda misle da uz te nafurane tipove i same vise vrede, ali se varaju.
Sta ces , iskustvo u odabiru cini svoje :)))
 
Kao sto sam vec na tu temu vec pricala,oni koji su procitali,znaju o cemu se radi,tako da je moje danasnje misljenje,da ipak nista nema lepse i divnije od "PSIHICKOG SLAGANJA,DVOJE LJUDI"!Ukoliko u jednom braku ili u jednoj vezi,preovladava harmonija,razumevanje i neznost,mislim da je krevet manje vazan.Da me pogresno ne shvatite!Mislim da tamo gde je mir u kuci ,i sex i sve ostalo,polako ce doci na svoje.Sta mi vredi frajer,koji me muci 20sati,A KAO U KREVETU JE FANTASTICAN?!To je propali zivot,jer ipak dok zivis sa nekom osobom,sa njom si i u dobru,i u zlu,a ako ta osoba ne zna da deli sa tobom ,i dobro i zlo,vec ti u problemu pravi jos problema,TO JE PAKLENI ZIVOT!
 
BEOGRADJANKA '89:
goodday:
BEOGRADJANKA '89:
Licno me loze veoma,veoma buntovni muskarci!!!
Romanticne dusice ne podnosim,jer me podsecaju na gej deckice!!!
bunt??????
protiv koga,chega-genitiv (nije sluchajno gen prefix :lol: )
ali pripisacemo to tvojim godinama :wink:
A ti si profesor srpskog??? Nemoj mi reci da nisi!!!
E da,izvini u pravu si!!! :D :D :D
Ali jeb.i ga,ne moze svako da bude pametan kao ti :wink: :wink: :wink: :!: :!: :!:
 
Dobro pitanje... Svaka cast.

Sve je to samo zbog Balkanskog mentaliteta. Ali, one koje traze svog Balkanca, nikad nece saznati sta propustaju. ;)

Balkanske devojke imaju taj stav prema siledzijama. Uostalom, one se kondiciraju u ranom detinjstvu za to. Uce ih modelu muskarca siledzije. I sta onda? Ako se ponasas kao siledzija, onda si pregrub. A ako se ponasas kao romanticar, onda si premlak. Neodlucnost je avet Balkanskih devojaka...
 
apotekarka:
Bez namere da nekoga etiketiram, kod mene romantičan muškarac odmah budi asocijaciju na folirante, pseudointelektualce, mlitavce,potcenjivače ženske inteligencije i smarače.
I da naglasim - bez uvrede za one koji se stvarno furaju na to.

pa...kad bi se za promenu odmakla malo od ogledala i objektiva foto aparata mozda bi i uspela da ukapiras razliku izmedju romanticnog muskarca i kretena...
 
iluzionista:
Dobro pitanje... Svaka cast.

Sve je to samo zbog Balkanskog mentaliteta. Ali, one koje traze svog Balkanca, nikad nece saznati sta propustaju. ;)

Balkanske devojke imaju taj stav prema siledzijama. Uostalom, one se kondiciraju u ranom detinjstvu za to. Uce ih modelu muskarca siledzije. I sta onda? Ako se ponasas kao siledzija, onda si pregrub. A ako se ponasas kao romanticar, onda si premlak. Neodlucnost je avet Balkanskih devojaka...

slazem se...skroz...
 
anakin:
apotekarka:
Bez namere da nekoga etiketiram, kod mene romantičan muškarac odmah budi asocijaciju na folirante, pseudointelektualce, mlitavce,potcenjivače ženske inteligencije i smarače.
I da naglasim - bez uvrede za one koji se stvarno furaju na to.

pa...kad bi se za promenu odmakla malo od ogledala i objektiva foto aparata mozda bi i uspela da ukapiras razliku izmedju romanticnog muskarca i kretena...

anakin curo svaka cast :lol:
 
apotekarka:
Bez namere da nekoga etiketiram, kod mene romantičan muškarac odmah budi asocijaciju na folirante, pseudointelektualce, mlitavce,potcenjivače ženske inteligencije i smarače.
I da naglasim - bez uvrede za one koji se stvarno furaju na to.
...draga moja, ROMANTICAN MUSKARAC!
'ajde, odma' se budi i reci mi, sta ja to BUDIM U
TEBI?!
P.S. Mene nisi uvredila. Nisi ni "one koji se"...
Nesto si, ipak, uradila...
 
kojote:
apotekarka:
Bez namere da nekoga etiketiram, kod mene romantičan muškarac odmah budi asocijaciju na folirante, pseudointelektualce, mlitavce,potcenjivače ženske inteligencije i smarače.
I da naglasim - bez uvrede za one koji se stvarno furaju na to.
...draga moja, ROMANTICAN MUSKARAC!
'ajde, odma' se budi i reci mi, sta ja to BUDIM U
TEBI?!
P.S. Mene nisi uvredila. Nisi ni "one koji se"...
Nesto si, ipak, uradila...
Da...prosr.ala se samo tako :lol:
Kao i uvek :roll:
 
Stari Lisac:
...znam vecina ce izabrati odgovor da .ALI iskreno da li mozete da zivite sa nekim ko je prema vama nezan i dobar a da to nikada ne iskoristite na pogresan nacin ?

Naravno da je to najbolja kombinacija, svakako govorim o sebi. Ali, niko nije savrshen, pa i takvi chine greshke, kao, uostalom i devojke/zene koje su sa njima. Znamo da ne postoji NIKAD (..."ne iskoristite na pogresan nacin")
Pod ovim "nezan" ne podrazumevam mlakonju ili nesto slicno. Jako prija neznost u pravim trenucima, posto smo vec u naslovu rekli gde je pozeljno da budu "divlji" :wink:
 
Allexandrra:
Stari Lisac:
...znam vecina ce izabrati odgovor da .ALI iskreno da li mozete da zivite sa nekim ko je prema vama nezan i dobar a da to nikada ne iskoristite na pogresan nacin ?

Naravno da je to najbolja kombinacija, svakako govorim o sebi. Ali, niko nije savrshen, pa i takvi chine greshke, kao, uostalom i devojke/zene koje su sa njima. Znamo da ne postoji NIKAD (..."ne iskoristite na pogresan nacin")
Pod ovim "nezan" ne podrazumevam mlakonju ili nesto slicno. Jako prija neznost u pravim trenucima, posto smo vec u naslovu rekli gde je pozeljno da budu "divlji" :wink:

NARAVNO da je ovo pitanjce - temica u kojoj se najbolje snalaze prave... :wink:
NARAVNO da je NJU temirao pravi STARI LISAC... 8)
 
anakin:
apotekarka:
Bez namere da nekoga etiketiram, kod mene romantičan muškarac odmah budi asocijaciju na folirante, pseudointelektualce, mlitavce,potcenjivače ženske inteligencije i smarače.
I da naglasim - bez uvrede za one koji se stvarno furaju na to.

pa...kad bi se za promenu odmakla malo od ogledala i objektiva foto aparata mozda bi i uspela da ukapiras razliku izmedju romanticnog muskarca i kretena...
Alo, žene, žene ! Polako ! Mojne ovde na muškom forumu kose da počupate !
 
anakin:
apotekarka:
Bez namere da nekoga etiketiram, kod mene romantičan muškarac odmah budi asocijaciju na folirante, pseudointelektualce, mlitavce,potcenjivače ženske inteligencije i smarače.
I da naglasim - bez uvrede za one koji se stvarno furaju na to.

pa...kad bi se za promenu odmakla malo od ogledala i objektiva foto aparata mozda bi i uspela da ukapiras razliku izmedju romanticnog muskarca i kretena...

Opet napad na ličnost, a ne na mišljenje, to te diskredituje kao sagovornika.

Ako ti voliš romatničare, mlitavce ili smarače, u redu imaš pravo na to. Nemoj pljuvati one koji imaju drugačije stavove nego ti.
 

Back
Top