Muško znanje anatomije i primena

To je valjda takodje stvar talenta, inspiracije i naravno tehnike (koja se uci)...kao i sa pu.senjem
Kad sam bila mjadja, bilo mi je glupo da "navigujem" - hajde sad malo gore, pa levo, ne tako jako (nije to bre pljeskavica da se grize), ne tako slabo (nije od secera da se istopi)...

Posle sam skapirala da muskarci mogu mnogo da nauce ako im lepo kazes i onda su svi zadovolj(e)ni!
i naravno...iskusniji znaju sami.
 
Nesto bas i ne verujem da neki tip preko 15 godina ne zna gde je i sta je klitoris... Sa kakvim se vi retardima druzite... :lol:
Ko sto ste se i same prosvetlile na ovoj temi ne vole sve devojke iste vrste stimulacije... Treba skontati sta svakoj pojedinoj odgovara i godi... a to se skonta za 2 minuta... po njenim reakcijama... ili jednostavno kaze... (u principu 2 grupe... jedne koje vole jak i direkt pritisak i one koje ne vole direktan dodir jer im je previse osetljiv pa ih boli... )

A vi malo racunajte koliko su neki tipovi ovde u proseku dirkali klitorisa... pa onda zakljucite da li mozda i bolje od vas samih poznaju taj teren... :wink: Naravno da svaka zna sta njoj licno godi ali nauku o tome znaju bolje oni koji su imali vise prakse... :wink:
 
Petar_Pan:
Nesto bas i ne verujem da neki tip preko 15 godina ne zna gde je i sta je klitoris... Sa kakvim se vi retardima druzite... :lol:
Ko sto ste se i same prosvetlile na ovoj temi ne vole sve devojke iste vrste stimulacije... Treba skontati sta svakoj pojedinoj odgovara i godi... a to se skonta za 2 minuta... po njenim reakcijama... ili jednostavno kaze...
A vi malo racunajte koliko su neki tipovi ovde u proseku dirkali klitorisa... pa onda zakljucite da li mozda i bolje od vas samih poznaju taj teren... :wink: Naravno da svaka zna sta njoj licno godi ali nauku o tome znaju bolje oni koji su imali vise prakse... :wink:


aha, jeste, TI znas bolje...:-D:-D
kao sto rekoh vec ranije, srce me boli sto necu imati priliku da padnem u nesvest posle sexa sa tobom!!!!
 
E, Pero, nije sve bas tako crno-belo.
Primera radi, ja volim kombinaciju - prvo lagani, ovlas - dodir, a onda konkretan pritisak.
A, nekad, pak, zavisi od raspolozenja, pa i od partnera, volim da se sve desava brzo i jako...
Ja sam jedna , pa komplikovana, a koliko nas ima jos takvih - more... :)
 
Petar_Pan:
Nesto bas i ne verujem da neki tip preko 15 godina ne zna gde je i sta je klitoris... Sa kakvim se vi retardima druzite... :lol:
Ko sto ste se i same prosvetlile na ovoj temi ne vole sve devojke iste vrste stimulacije... Treba skontati sta svakoj pojedinoj odgovara i godi... a to se skonta za 2 minuta... po njenim reakcijama... ili jednostavno kaze... (u principu 2 grupe... jedne koje vole jak i direkt pritisak i one koje ne vole direktan dodir jer im je previse osetljiv pa ih boli... )

A vi malo racunajte koliko su neki tipovi ovde u proseku dirkali klitorisa... pa onda zakljucite da li mozda i bolje od vas samih poznaju taj teren... :wink: Naravno da svaka zna sta njoj licno godi ali nauku o tome znaju bolje oni koji su imali vise prakse... :wink:

sam si sebi skocio u usta u drugom pasusu, retardu...
bas zato sto nisu sve devojke iste, zato i ova tema...
 

Back
Top