Strah (nikovi)

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Da li ste nekad dosli u situaciju da jasno vidite da se suprotna strana plasi... Recimo kao zezate se pricate i ide muvanje i upoznavanje sve ok... i onda dodje do momenta kada treba da se dogovorite za kad i gde... a ta osoba se uprpa, uplasi... prosto vidite na njoj da je oblio znoj, da je prebledela da se nekako ukocila, zacutala... I onda vama sve to izgleda smesno... :lol:

I da li ovde ljudi otvaraju vise nikova bas zbog tih strahova... i kako onda uopste znati sa kim pricas ako ljudi non stop menjaju nikove... Multinick = strah?

Da li je strah jedan od problema savremenog drustva?
 
Nisam bila u situaciji da se neko mene plasi.....i dogovora kada i gde..
a zasto neki ljudi otvaraju vise nickova ne znam....po meni je to glupo,..mada mi je padalo na pamet da vidim kako bi reagovali ali neznam ja da se fliram brzo pi provalili da sam to JA!!!
evo ja sam mislila da je SAVIC DR neciji klon...ali znam neke ljude koji koriste tudje nickove i otvaraju nove....:)
 
Samantha Jouns:
Nisam bila u situaciji da se neko mene plasi.....i dogovora kada i gde..
a zasto neki ljudi otvaraju vise nickova ne znam....po meni je to glupo,..mada mi je padalo na pamet da vidim kako bi reagovali ali neznam ja da se fliram brzo pi provalili da sam to JA!!!
evo ja sam mislila da je SAVIC DR neciji klon...ali znam neke ljude koji koriste tudje nickove i otvaraju nove....:)
E pa to je ono ne moz nikad znati jel jeste ili nije... Kad bi ovi admini resili tu stvar nekako da svako ima samo jedan nick... to bi bilo divno... ali to je utopija... Ni ne smu to da urade jer bi se saznalo koliko malo ljudi ovde u stvari ima... Ali ja stvarno ne vidim zasto bi neko uzimao vise nikova... osim ako ima neki strah od neceg...
 
KAko?

Naucices... :D

Valjda je vama devojkama lakse, jer tipovi obicno pocnu da pisu izokola a onda dodje do muvanja i pokaze se sta zapravo hoce.


Tako ja radim, prvo ono kao ortaci smo a onda muvam :lol:

Ma ima sto nacina kako se moze sve videti, ali me mrzi sada da pisem... :(
 
ma ne verujem ti ja to ... nisam ni mislila da mozesh sad da sastavish elaboat ...take your time...a i nije u muvanju poenta , nego Pera je hteo da vidi da l ljudi gorore istinu i tako to ....ne mislish valjda da ovde neko nekoog hoce da muva ????!!!
 
Aleksej_BASO:
KAko?
Naucices... :D
Valjda je vama devojkama lakse, jer tipovi obicno pocnu da pisu izokola a onda dodje do muvanja i pokaze se sta zapravo hoce.
Tako ja radim, prvo ono kao ortaci smo a onda muvam :lol:
Ma ima sto nacina kako se moze sve videti, ali me mrzi sada da pisem... :(
.... а после у купатило, па : Мики - Шиља, Мики - Шиља, ... Хорацијеееееееее ... :lol:
 
Ma, jok, kakav strah. Ljudima je neprijatno kada treba da se izmigolje iz situacije da ih na dejt zove neko ko im se ne dopada...

A o multinickovima nemam stav. Baš me briga ko je ko na Forumu (izuzimam nekoliko devojaka koje sam upoznala u RL i koje su mi drage)... činjenica da imaš neki nick već je dovoljno sakrivanje, ako neko želi da se krije. :D
Malo osoba sa promenom nicka promeni i stil pisanja. Oni nepismeni naročito ne mogu da se sakriju... verovatno da možeš da provališ multinick nekoga čije si postove čitao... ali ko bre time da se bavi...:arrow: :arrow:

P.S. Možda je Vizita u Ludnici Krvolok, na primer. :D Ali je to nebitno.
 

Back
Top