Koza

ja sam mislila da je neka tema o zivotinjama s obzirom da je naslov teme KOZA (zivotinja)...:D:D:D:D:D
Ne intra nista ne korstim od navedenog....mada kozni ves nije lose,deluje primamljivo..moram priznati,...a ti?
 
Samantha Jouns:
ja sam mislila da je neka tema o zivotinjama s obzirom da je naslov teme KOZA (zivotinja)...:D:D:D:D:D
Ne intra nista ne korstim od navedenog....mada kozni ves nije lose,deluje primamljivo..moram priznati,...a ti?
Pa nisam ništa probao, ali i meni nekako djeluje privlačno, pogotovo ona lakovana, sjajna crna koža ili oni kao korseti sa trakicama tako da se vidi kroz njih nabaciću par ilustracija.
 
intra:
Pa nisam ništa probao, ali i meni nekako djeluje privlačno, pogotovo ona lakovana, sjajna crna koža ili oni kao korseti sa trakicama tako da se vidi kroz njih nabaciću par ilustracija.


ako te pali mogu da pitam druga da li mu je ostalo josh kakvih igrachkica..on je drzao prvi seks shop u bl...sada radi telefonski...
 
A ja mislio da je tema provala za jucerasnju sto nam gazdimka zatvorila,Jel ste primetili kako je brzo reagovala.A koza da jakna,cipele,kajs i sta tamo jos pantalone nevolim.da sako kozni volim,a igrice ne kao neki koji prisustvuju na ovoj temi
 
A sad radi... :D :D :D

E, a što intratiraš, ovaj, iritiraš ĐurđicuMornarku ovom temom? Pa i njoj možda nije radilo ž... ;) A Gazdinka joj loknula i Žeca... Cccccc...
 
dalle1.jpg

Meni i ovo sljaka...Beti Blu mmmmmmmmmmmmm...
 

Back
Top