Seks i vremeplov

Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
473
Da imam vremeplov otišao bih u vreme staroga Rima, da kresnem Mesalinu. Baš me zanima kako su se trpale Rimljanke... Prema spisima, romanima, freskama i magarećim dildoima, izgleda da su imale bogat seksulani život. O bože, a sad im ni kostiju više nema... Od toliko orgazama i uživanja tih ljudi, ostale su samo reči o njima... a od njih ni šaka prašine... Eto, neki dan sam šetao Kalemegdanom i bio kraj Rimskog bunara, zamišljajući kako je pre dve hiljade godina sigurno neko nekog žestoko kresao na bunaru... a sad ni čestica vazduha iz njene pice, ni kap njenog sokčića nije ostao... Kakak šit... No, život ide dalje i samo se treba što više jebati dok smo živi i zdravi.

Imate li vi neki seksualni trip vezan za određeno istorijsko razdoblje?
 
Ma kakav srednji vek... Jel' vi znate da se oni nisu kupali uopšte, nisu se smejali zbog crnih pokvarenih zuba, nosili perike zbog vaški koje su gmizale po njihovim glavama, a nije isključeno ni da su imali i stidne vaške...

Čisto malo da vam pokvarim utisak. :mrgreen:

Slažem se sa Frozenom... Tada je sve bilo tako lakše... Trebalo je samo da imaš najveću toljagu i bio si baja... A i koja je mogla da te odbije? :mrgreen:
 
Ja vam kazem, ajmo svi u buducnost, tamo niko nece smrdeti i sve ribe ce biti extra, a nece biti sponzoruse (izumrece do tada), bice orgija kao u Starom Rimu, samo Novom Beogradu, sve na dohvat ruke,,, :lol:
 

Back
Top