KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Ko s kim je tema koja se odnosi na astro-znakove,ko se s kim slaže i ko se s kim
ne slaže!
Pišite vaša iskustva s kojim se znakom vi najbolje slažete....

Obuhvatiću sve znakove u toku vođenja ove teme..
 
Pišem o međusobnom slaganju znakova RAK - BIK , RAK - DEVICA , RAK - RAK..
u SVA TRI SLUČAJA rak je muškarac...

RAK - BIK :
- RAK JE INERTAN i usporen
- odmeren i pomalo u ovoj vezi brljav
- očekivanja su da ga BIK povuče napred
- rak pokazuje nespretnost
- BIK žena mora u ovoj vezi da bude dominantna
- Bik je spreman na raznolikost i duhovitost raka
- Bik je prebrz sa idejama

Ova veza ima budućnost u početku...Potrebno je da Rak ukapira da Bik nema zlu nameru
da ga preoblikuje...

RAK - RAK ovaj međusobni znak nema šanse za uspeh,,
RAK - DEVICA pisao sam o ovoj kombinaciji na temi KO SU DEVICE ali ponoviću kasnije...
 
~Rak - Shkorpija~

Medjusobno se savrsheno kapiraju, dopunjuju i nadovezuju misli, jedno drugom zavrshavajuci napola izgovorene rechenice, dijelom zato shto su oba znaka najcheshce jako introspektivna i zaokupljena onim shto dolazi iznutra, dakle primat van svake sumnje pripada emocijama.

Skloni su naglim promjenama raspolozenja, ali ih nekako prepirke i razmirice svaki put zaobidju, vjerovatno zato shto su oba znaka vodena, te rudiment, sushtina, ono kvintesencijalno vezano za neke nemirnije i snaznije emocije Raka, na primer, tj. sam njihov uzrok nije tudj drugoj strani, jer su donekle slichne prirode. I obrnuto, naravski.
Ne prichaju bez osnova josh odavno da je glavno nachelo jednoga Raka ''Ja osjecam'', dok ce Shkorpija svako, chesto i najbezazlenije delanje podrediti onome "Ja zelim''.

Rak Shkorpiji ne smije pokazati da se bezrezervno vezao za nju, jer ona voli igrarije koje funkcionishu po sistemu ''toplo-hladno''. Dok god on ne dozvoljava da ona shvati kako je ''uhvacen'' - jeshce mu iz ruke.
~~~~~
O ova dva znaka mogla bih da pishem do besvijesti, jer sam jedan ja, dok drugi odlichno poznajem, ali me mrzi sada da kuckam.

Btw., izvinjavam se ukoliko kvarim koncept ove teme, gos'n Psihologue, poshto nisam sasvim sigurna da li ste je otvorili sa idejom inkorporacije znanja, ili ste namjeravali da pishete jedino o sopstvenim iskustvima.
 
Moja iskustva su sledeća...

Žena Bik...

Bik-užasno joj je dosadno pored njega. Suviše je jednostavan, a nju ipak fasciniraju ljudi koji su drugačiji od nje. Ona je dovoljno sposobna da zaradi, da bude kućevnik i fajter, tako da joj je još jedan Bik jednostavno nepotreban.

Blizanac-savršen sex, komunikacija, zezanje i hedonizam. Sve sjajno, sem činjenice da ona ne može da ga voli.

Lav-on će je gledati kao kraljicu, vodaće je po zabavama i dobiće svu pažnju ovog sveta sve dokle ona bude imala energije da ga gledala kao kralja i dok mu bude pričala i pričala i pričala da je savršen. Ali uzimajući u obzir da je Bik krajnje realan, nimalo teatralan ćutolog ovaj odnos se vrlo brzo pokvari. Tačnije, Lav ne može da je voli. Ona njega može, ali samo onakvog kakav on zaista jeste, ali njemu to ne odgovara, jer je on u svojoj glavi mnooogo bolji.

Devica-fuj, fuj, fuj. Najgluplja veza koju sam ikada imala i nemam nikakav utisak sem fuj!

Vaga-je veštačka, isfolirana, pasivna i mlaka da bi umela da probudi našu divlju strast.

Nastaviću, dopuniću itd. Sad nemam vremena...

 
pa ovako ja sam devica :
sa ovnovima- strast,ali me nervira njihova tvrdoglavost
sa bikovima- suvise su pasivni za mene
sa blizancima- hm nije lose ali mi smeta njihova rastrzanost...i neskoncentrisanost
sa rakovima- suvise meki za mene, ali dobri prijatelji
sa lavovima- eh ti lavici...bilo bi ok da sam tip koji voli vise da ugadja..i hvali
sa devicama : fatalno lose..a i dobro..uh ,kad mogu preskacem ih :)
sa vagama- do sad su mi odgovarale ...prilicno dobro se kontamo,,i bez reci
sa skorpijama- vrlo strastveno...ali i opsno...po zivce....
sa strelcevima- za mene neuhvatljivi....
sa jarcevima- prijateljski odnosi iskljucivo
sa vodolijama- previse vazduha za crnu zemlju :)
sa ribama- pa nije losa kombinacija ako uspem da pronadjem put do njihovog sveta na vreme
boldirani znakovi su bili najzastupljeniji do sad...ali mislim da je ovo slaganje samo po znakovima nedovoljno i moraju se gledati i polozaji drugih planeta ;)
E to je bio moj skromni doprinos zadatoj temi :-D
 
ja sam koza :D
sa jarcevima: neizostavno - odlicno!!! cak su mi to najbolji prijatelji :)
sa vagama: previse su osetljivi i spori za mene, cepidlake, lelujavi, a ja trazim nesto konkretno i postojano :S
sa ribama: nice, nice ;) - i u emotivnom i prijateljskom kontextu
sa lavovima: bar zenskim - ok, ali su razmazene po mom misljenju; a sa muskim... hmmm ;) explozivno
sa strlecevima: prilicno dobro :)
sa blizancima: nije lose (mada poznajem samo par)
sa ovnovima: u vezi - odlicno ;)
sa bikovima: ok
sa skorpijama: sa zenskim - prilicno dobro :)
aha, jos i device: ?
i vodolije: ???
i rakovi: too sensible and vulnerable for my taste, but ok

eto :D
 
e, da jos sam primetila da ovo za jarceve u mom slucaju vazi za one rodjene u 1. ili 2. dekadi, a slabije za ove u 3.
ili ako je jarac u podznaku.
bas brzo "kliknemo" i zgotivimo se :D
 
angely:
Skorpija ...pa ja....zensko;-)

ŠKORPIJA - ŠKORPIJA
voda - voda..ovakava je veza retka ali nije nemoguća
ŠKORPIJA - STRELAC
voda - vatra...Izgledi su dobri ,gde će strelac umeti da vodi u organizaciji velokrvnog..
ŠKORPIJA - JARAC
voda - zemlja...Jarac je tu potreban za materijalne mogućnosti,veza je ostvarljiva ako
ništa ne škripi u sex odnosima
ŠKORPIJA - VODOLIJA
voda - vazduh Problemi zato što u ovoj kombinaciji je škorpija mnogo ljubomorna--

Nastaviću se...
 
Dina81:
uh sad primetih pa ja se ne slazem gotovo ni sa kim :-D

DEVICA - STRELAC

Mislim da bi se ovde moglo naći nešto za tebe..ZEMLJA i VATRA
STRELAC je mudar i ume svoju energiju da prenese na Devicu,
ali početak ovakve veze je obično težak..Veza će se temeljiti na intelektualnom nivou..Strelac ima jednu manu a to je monotonost što
devicama može biti problem..Uspešnost ove veze 80%...
 
Pa ovako...ja sam zenski Ovan i primetila sam da su mi sve uspesne veze sa Lavovima Tako da mogu reci Ovan-Lav, sto se mene tice, uspesna i nepogresiva kombinacija. Sa Bikovima jakooooo tesko - ne zna se ko je vise ponosan, tvrdoglav....agonija, Skorpija - nikako,uplasi me covek! Jarac - interesantno(u podznaku sam Rak, tako da mislim da smo se u tom delu poklopili)...., jeste da je tvrdoglav i tezak majko mila i sam sebi, ali u sustini veliki emotivac i dobrica jedna, raskinuli zbog gluposti :cry:

E a sad me interesuje ova kombinacija: ja Ovan/Rak a on Blizanac/Bik. Nikako da vidim neku sponu ovde :-(
 
vladanka1:
Pa ovako...ja sam zenski Ovan i primetila sam da su mi sve uspesne veze sa Lavovima Tako da mogu reci Ovan-Lav, sto se mene tice, uspesna i nepogresiva kombinacija. Sa Bikovima jakooooo tesko - ne zna se ko je vise ponosan, tvrdoglav....agonija, Skorpija - nikako,uplasi me covek! Jarac - interesantno(u podznaku sam Rak, tako da mislim da smo se u tom delu poklopili)...., jeste da je tvrdoglav i tezak majko mila i sam sebi, ali u sustini veliki emotivac i dobrica jedna, raskinuli zbog gluposti :cry:

E a sad me interesuje ova kombinacija: ja Ovan/Rak a on Blizanac/Bik. Nikako da vidim neku sponu ovde :-(


OVAN - BLIZANAC
To je teška veza ovisna od položaja Marsa i Merkura.Kad je taj položaj dobar onda ova
kombinacija ima budućnost ali u većini slučajeva dolazi često do sporova i razmirica
zbog dominacije Ovna i dvoličnosti Blizanca...Ne preporučljivo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top