KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovan - Lav
Ovo je kombinacija dva znaka Vatre koji sjedinjuju svoje snage u harmonicno i obostrano razumjevanje. Ova dva temperamenta su u savrsenom skladu. Ovan je znak primitivne materije, divlje i sirove snage; Lav je bolje organizovan, sposoban za strategije i za sistematicne planove, ima globalnu viziju svijeta i sinteticki duh.
Pridaje vise znacaja hijerarhiji, upravljanju i prestizu. Njegov individualizam je ambiciozniji, opstiji nego Ovnov, egocentricniji. Snage Ovan - Lav ovdje preobrazava u kontrolisane i upregnute moci koje ce biti upotrebljene na svestan nacin da bi se zadovoljile sopstvene ambicije. I bas zahvaljujuci uticaju Lava, impulsivni Ovan ce se preobratiti u prefinjenu licnost i pravog diplomatu.
Kombinacija Ovan - Lav je neprevazidjena u akciji, snazi, hrabrosti i organizaciji. To je sam model heroja i drustvenog uspeha. Njegov entuzijazam, njegovo milosrdje ga predodredjuju da se istakne u bilo kom domenu. Njegov prirodni autoritet i njegovo dostojanstveno drzanje zadivljuju i drze u vlasti. Zahvaljujuci njegovoj energiji, njegovom neoklevanju, vecina se slaze s njim.
Ovdje je obicno osiguran licni uspeh - ovakva licnost vremenom postaje darezljivi pobjednik i mrzi svom snagom bijedu, nedostatak hrabrosti i svaki oblik servilnosti. Od ovakve prirode narocito zraci nesto nadmocno, nesto pobjedonosno; u svakom slucaju tezice ka autoritetu, drustvenom polozaju i karijeri. Tople velikodusnosti, ne podnosi prevaru i podvalu, izdajstvo, ali moze i da prevrsi meru i da ne bude svesna do koje granice moze da ide.
U pozitivnom obliku velicina, samosavladjivanje, zivotna snaga, prilagodljivi dinamizam, osetljivost koju uzdize ljepota, strast i spektakularna ekstravertnost, sigurnost u sebe i poverenje - vrline su koje se skupljaju i cine snaznu licnost koje je u stanju da kanalise sve otpore i da iz njih izvuce korist za ostvarenje svojih ambicija...
- Jaka ste licnost i bez muke dominirate nad drugima. Iskreni ste i direktni, romanticni i idealista, pa ipak, ako niste savladali lekciju iz velikodusnosti, ponekad mozete biti egoisticni, tvrdoglavi i nedisciplinovani. Po prirodi egocentricni i ponosni, znate se plasirati, drustveni ste, esteta, jednom rijecju kreativac.
Veoma ste probirljivi o bilo kojim izborima da se radi. Zahtevate puno i negujete izvesne principe, a osrednjost Vas prilicno rastuzuje. Ambiciozni ste, Vasi ciljevi moraju da budu uzviseni. Vase prisustvo se osijeca u svakoj situaciji, u svemu sto radite ste dramaticni i volite da se projektujete na publiku. Vasa negativna osobina: lose postavljen i upravljen ponos.
Imate stav, magnetizam, zahtevate mnogo od drugih, ali i od sebe. Normalno, u zivotu Vam nece bas sve ici glatko; neke se teskoce ne mogu izbeci. Povedite racuna o svojoj gordosti koja ce Vas nagovarati da ubijedite sebe da ste nepobjedivi. Veoma ste plemeniti, bez da nesto trazite za uzvrat, ali reagujete bolno kada Vas razocaraju i prevare oni kojima ste pruzili svo svoje razumjevanje i podrsku...
 
Iskreno pitanje, sto?

Jaoj,pa zar njega jos neko shvata ozbiljno?Pojavi se na hiljadu tema,prepise po nesto iz knjiga i time verovatno ubija vreme(citaj hrani komplekse),nema kod njega zive reci kao kod tebe....pogledaj samo temu Sunce+Asc I Sunce+Mesec.
Onako i ja mogu da prepisujem,a ako ce se gospodin sa brkovima naci uvredjen moze slobodno.Pomenuta tema ti je samo jedan od dokaza kao zavlaci narod.
Pozz Vipi!
 
samo mi je komentar upao u oci, posebno na forumu astrologije..ne uzdaj se u horoskop... nestotu ne ide jedno sa drugim... Uzgred, ima nesto u onome, kombinacija ovan-lav za nespavanje.. nego cu to kasnije da bacim na temu natalnih karti, ubacicu Viktorov natal i reci cu ti sta sam videla. moram nesto sad da uradim privatno, pa cu kasnije na forum ili kad Vik mozda zaspi..Jutros je vilenio sve do 6h, nista dastignem ne mogu i forum je bio u prekidu....Nego, da ne pisemo pp na tudjoj temi..pisemo se posle...
 
videla sam da kombinacija zena-ovan i muskarac-jarac nije idealna, ali ako je zena ovan-devica sa mesecom u skorpiji, venerom u ribama, a on, ah on je jarac-ovan, mesec u devici, venera u jarcu, ima li nade za mene ovako najstrasnije zaljubljenu, puno hvala
pozzz

Nista nije idealno ali ima idealnih uklapanja, duso, daj mi podatke za natalne karte, ovako izolovano ne mogu da ti jasno kazem sta sa cim ide i da li je to covek tvog zivota, koliko i kako moze da traje i ima li brak na vidiku, ako ti je hitno kao sto govoris, daj onda da se pogleda konkretno.Moguce je da se tu preklapaju neke bitne stvai za odnose alimi dajda vidim odakle sta ide i kako medjusobno stoji
 
Jaoj,pa zar njega jos neko shvata ozbiljno?Pojavi se na hiljadu tema,prepise po nesto iz knjiga i time verovatno ubija vreme(citaj hrani komplekse),nema kod njega zive reci kao kod tebe....pogledaj samo temu Sunce+Asc I Sunce+Mesec.
Onako i ja mogu da prepisujem,a ako ce se gospodin sa brkovima naci uvredjen moze slobodno.Pomenuta tema ti je samo jedan od dokaza kao zavlaci narod.
Pozz Vipi!

A ti si super ozbiljan ali ozbiljna od negde se mora poceti..
TI prepisuj iz knjiga niko ti ne brani...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top