KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci li to da bi ON bi savrsen za mane ? ( Zaljubljena sam u jednog "Raka" al dal je on u mene .... hmmm )

rakove je jako lako zajebati, samo treba znati kako...
bez uvrede za sve, ali rakovi su previse osecajni i po meni nisu stabilne i karakterne osobe...
treba samo da pokazes da znas i umes vise od njega i bukvalno slepoi ce te gledati, jer oni su takvi...
ovo je moje iskustvo, i to ne samo sa jednim vec sa njih 10.
 
rakove je jako lako zajebati, samo treba znati kako...
bez uvrede za sve, ali rakovi su previse osecajni i po meni nisu stabilne i karakterne osobe...
treba samo da pokazes da znas i umes vise od njega i bukvalno slepoi ce te gledati, jer oni su takvi...
ovo je moje iskustvo, i to ne samo sa jednim vec sa njih 10.

slazem se sa ovim.. sestra mi je rak...toliko je puta lupila glavom o zid da mi je prosto zao...mislim da mnogo veruje ljudima :( i to cesto pogresnim
 
mozes li i meni da procitas kartu? mozes da je napravis na astro.com pa samo da mi kazes neke stvari. jer mi se cini da je pravo karakteristicna karta??

13.11.1982. 17:30 tuzla , bih

Evo za tebe malkice:
Tvoja 6 kuca je prepuna planetima, sto bas nemogu reci da sam to negdje bas vidjala.
Jedino mars i neptun nisu u 6 kuci, sve ostale planete jesu. Pa sad rekla bi da si dosta usredocena na posao, al mozda i zdravlje. Vjerujem da si imala problema sa zdravljem, ako nisi vjeruj da hoces. Dosta kroz posao nailazis, sto ljubav, sto radost.
Mars 8 kuca u jarcu daje ti jaku izdrzljivost , al pazi se da ne zavrsavas u bolnicama, posto ti je ovan 12 kuca- sto oznacava bolnice. Puno konjukcija, i 3 sekstila - jako tesko sto znaci da je previse pritiska. Mada se cini jer nema drugih aspekata osim konjukcija i sexstila da nemas neki izazova. U biti kako ja gledam tvoju kartu je, da mozes da dobijes sto god zelis uz svoj trud, al opet zbog pritiska nisi sigurna. Neptun u 7 kuci daje probleme sa partnerima, i javnostima. Ljudi te vide onakvu kakva nisi, il se prikazivas iskrena a oni vide da nisi takva. Isto tako ( moja mama ima ovo pa cu zbog tog reci) da bi mogla imat problema u braku, da bi te partner mogao lagat i kockat, jer neptun nam predstavlja lazi i obmanu, al isto umjetnike.
Tvoja kombinacija skorpiona / blizanca daje tajnovitost , al i razigranost. Mislim da si dosta visoka, al si smedje kose i ociju. I mislim da je jako bitan sex kad si sa nekim u vezi. Samo zbog marsa u 8 kuci zna se desit neka vrsta agresivnost.


evo @misstique za tebe malo.


@Sehnsucht:
Ti si dupla emocija i to puno jaka emocija. Mislim da si jako svijetle puti, al i oci i kosa su ti plave i mozda oci zelene. Gledajuci tvoje sunce ti se nalazi u 9 kuci mozda putovanja u inozemstvo.. Zbog mjeseca u vodenjaku ti trazis dosta prostora za samu sebe, a jer je u 8 kuci onda imas jaku potrebu za drugima i intimnosti. Merkur u ribama daje ti veliku osjecajnost, dok u 9 kuci daje ti da tvoje znanje je veliko. Venera u jarcu u 7 kuci daje ti da imas jaku potrebu za vezama, al zbog jarca isto da si jako ozbljna i shvacas jako ozbljno kad si u vezama, mada dok te se ne upozna zna se desit da kao da izgledas hladna, a u tebi je prava vrucina da tako kazem. Teze pokazivas ljubavne emocije. Imas dobar smisao za razgovor i na taj nacin mozes dosta postic.
Mars prolazi kroz 11 kucu u biku pa bi rekla da imas dosta muski prijatelja , al treba se pazit agresivnosti marsa kroz ovu kucu, mada ti se uvijek potrudis ako ti je stalo do nekog. Velika tvrdoglavost. Jupiter u 10 kuci u ribama, dobar odnos sa ocem? il kad nije odsutan. Mogla bi reci da ti se tesko koncentrirat na stvri, al kad te se dovoljno motivira mozes puno tog postic. I da nick ti odgovara tvojoj poziciji natala. jer ti stalno nesto trazis, i cini mi se kao neka vrsta oslonca. Saturn, uran i neptun u 6 kuci- pazi se zdravlja. Mislim da ce ti posao bit vazan, al zbog neptuna u 6 kuci neces se mozda moci nakanit da sama nesto potrazis. A opet sdruge strane ako budes naisla na nesto sto budes radila radit ces to na svoj jedinstvven nacin. Pluton u 5 kuci daje agresivnog roditelja , al zelja za igrom.
 
@angelsrain

sto se tice ovog neptuna sto prestavlja obmane i lazi , da li se to ponistava ako sam ja umjetnica? sto jesam ... :)
sto se tice izgleda pogodila si, visoka sam ,ali ne previshe, 175, a imam smedju kosu i tamno skoro crne oci...
bas me interesuje ljubav, brak, dijeca, sreca u braku i to ...
ako imas volje da mi kazes.
HVALA ti za ovo !!
 
e jel moze neko da mi kaze neshto o kombinaciji.. ja sam jarac u podznaku strelac, a on je strelac.. molim vas.. hvala unapred..

Ono sto ja znam, to je da one osobe rodjene u znaku koji je tebi podznak, npr strelac, imaju velikog uticaja na tebe,tj. lako prihvatas njihove stavove, lako se odusevis. E, sad, druga je stvar da li ti bas strelac odgovara za ceo zivot. Treba pogledati natalne karte vase.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top