KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ja sam skorpija/riba...barem mislim aj provjerite mi to ako mozete rodjena sam 4.11.1990 u 13 i 20... ja stalno nalecem na blizance i ribe ali staalnooo jedna veza s blizancem je bila katastrofa...a kako se slazem s ribama...?taj decko isto stalno srece skorpije al reko je da ce ubuduce da bezi od njih:)
 
Inache obozavam astrologiju, ucim i pomalo napredujem u tome.... :)

Tako da me ova pitanja ljudi kao: znak+znak ili dodash i podznak--- prilichno nerviraju

....to se gleda mnogo drugachije koliko znam... ali opet je sunce glavna stvar......
 
Psihologue, shta se moze ochekivati od sledece kombinacije: ona Riba/Rak, a on Ovan/Devica.
Prochitao sam o vezi Ribe/Ovan, ali me zanima neshto blize o pomenutoj kombinaciji, ako moze.
Hvala, pozz....
 
... Ja se fantasticno slazem sa DAMAMA koje su vatreni znaci ... Imam izvanredno iskustvo sa "lavicama" i damama koje su rodjene pod astroloskom zvezdom "ovna".
Moja astroloska kombinacuja je : "skorpija", podznak "strelac".
Koristim ovu priliku da pozdravim ovde prisutne LAVICE - KRALJICE \ dame rodjene u znaku "Lava" \ i LIDERKE \ zenski "Ovnovi" \ ... i da im porucim : UVEK BUDITE TAKO ENERGICNE !!!
 
... Ljudi ja sam srecan. Srecan sam jer me pozdravlja jedna inteligentna, tajanstvena, misticna, mastovito-kreativna \ namerno neupotrebljavam termin - perverzna - \ , sexypilna, intuitivna, pravedna, ljubomorna, posesivna, surovo iskrena, energicna, dominantna ... DAMA. Srecan sam, jer je ta dama po astrologiji ... - skorpija -. Verujem da bar njoj necu morati da obnjasnjavam, da se pravdam oko nekih stvari. Dve - Skorpije - se kapiraju, zar ne ?! Gresim li ?!.Hajde, voleo bi da cujem vase misljenje o damama koje su rodjenje pod astroloskom zvezdom - skorpija -.
Za kraj ovog kuckanja sledece reci namenjene su NJOJ : Hvala ti na odgovoru, hvala ti na pozdravu. Ti bar znas da cu ti sigurno iskucati koju iskrenu rec. Pozdrav uzvracam.
 
... Ljudi ja sam srecan. Srecan sam jer me pozdravlja jedna inteligentna, tajanstvena, misticna, mastovito-kreativna \ namerno neupotrebljavam termin - perverzna - \ , sexypilna, intuitivna, pravedna, ljubomorna, posesivna, surovo iskrena, energicna, dominantna ... DAMA. Srecan sam, jer je ta dama po astrologiji ... - skorpija -. Verujem da bar njoj necu morati da obnjasnjavam, da se pravdam oko nekih stvari. Dve - Skorpije - se kapiraju, zar ne ?! Gresim li ?!.Hajde, voleo bi da cujem vase misljenje o damama koje su rodjenje pod astroloskom zvezdom - skorpija -.
Za kraj ovog kuckanja sledece reci namenjene su NJOJ : Hvala ti na odgovoru, hvala ti na pozdravu. Ti bar znas da cu ti sigurno iskucati koju iskrenu rec. Pozdrav uzvracam.

cao ,
pitao si nas sta mislimo o zenama skorpionima.sve si upravu kada si rekao i da , ne trebas da se objasnjavas skoprijama, jer se razumijemo dobro.ali mislim da imaju i prokletstvo u ovom dobu(vremenu) isto kao i tu "vrlinu". svi ih postuju, dive im se (jer su drugacije, tj orginalne), i lako se zaljube u njih.
ali nikako da ih zadrze... zasto ? to ja pitam. gdje im je mana ??
prijetelj mi kaze da je ustvari stos u tome sto im treba pravo jak i karakteran (kompleksan,jer skorpija je orginalna i gleda sve kao jing jang. crno-belo)covjek da bi mogle da funkcijonisu kako treba. ili druga solucija da bude "glup" i da hoda za njima kao cuko, sto nije zanimljivo ......
meni se te stvari desavaju po ko zna koji put.... i sada na kraju sam izgubila onoga koga sam volila najvishe( i mislim da vishe se to nece desiti). samo zato jer ne moze da podnese moj otvoreni karakter.
vec ima puno solucija za druge likove ali nije to to ... uvijek mozes imati momka ali onoga koga ti zelis ne mozes imati jer nisi glupa zena koja se uklapa u standard ili sta god.
to je super za zaljubiti se ali nije dovoljno za ostanak u vezi duze od 2-4 godine... sada ostaje samo jos da postanem robot i da postanem "jedna od ostalih", sto bi znacilo ubistvo mog karatkera, ili da ostanem sama jer jedna je ljubav u zivotu ona prava....

i da jos nesto , on je bio riba sto je trebalo da funkcionise savseno kao i sto je bilo , sve dok njegova masta nije upropsatila sve i njigov ponos ponjeo nas u ponor zauvek......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top