KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neznam zašto ali ja (Vodolija) uvek padam na Ovnove. Prosto se lepe za mene. Dok je veza na početku sve je divno, strasno... A onda posle dolazi do velike bure. I znam sve to ali opet sve radim iznova. Nemogu da im odolim. Ili oni meni.
 
MYOB:
Nema to nikakve veze. Ja sam vodeni znak, a najbolje se slazem sa vatrenima. Sa ostalima stalno neka trvenja. Zaboravite horoskop. :)
Postoji nešto što se zove aspekti...ti si baš generalizirao/la i to čak ne nasunčev znak nego samo na element...Ja sam rak(vodeni) i obožavam ovnove(vatreni) a osim što nam se lementi ne slažu sunca su na mu kvadratu pa opet... :roll:
 
ljudi, na celoj planeti ima 4 do 5 krvnih grupa....što ne bi bilo 12 tipova ljudi? ne shvatam....sa svim tim podznacima....to je šuma jedna. mada je protivno mojim ubeđenjima, ipak....
 
Da se i ja malo uključim i da pomognem.Došla sam do 18-te strane i nisam više imala snage da čitam dalje,pa ne znam da li je bila ova kombinacija?!U svakom slučaju,bilo kako bilo,ja stavih!

Ovan ima dovoljno hrabrosti i smelosti da slobodno izrazi svoja osećanja, bez ustručavanja i lažnih obzira. Na vrlo direktan i otvoren način izražava svoje simpatije ili antipatije prema određenim osobama.

OVAN -- OVAN
Kada se sretnu dva Ovna, to predstavlja veliku eksploziju. Rec je o zestokom sukobu ili "velikom prasku". Sve ce vam biti jasnije kada se uzme u obzir da su to dva, po svom kvalitetu kardinalna, po elementu vatrena, a po temperamentu -- kolericna znaka.
Ono sto je karakteristicno za odnose medju Ovnovima je svakako intenzitet i snaga medjusobnog privlacenja. Znaci, vec na prvi pogled, oni se uzajamno privlace velikom zestinom i iskreno se raduju svim zajednickim susretima. Uostalom, za njih vazi pravilo "slican se slicnom raduje", a strasti se uzajamno razbuktavaju. Treba naglasiti da im odgovara specifican nacin zabave ili izazovi koji njihov odnos dovode u fazu kulminacije.
Ukoliko izmedju dva Ovna postoji ljubavna veza mozete biti sigurni da ste oboje privuceni velikim strastima i da se sve oko vas desava itakako brzo, munjevito -- "u jednom dahu". Ovakve veze proizilaze iz neobicnog kontakta i samim tim imaju specifican tok i obicno se zavrsavaju na neki neobican nacin. Definitivno, ljubavna veza medju Ovnovima ne predstavlja tipican obrazac, vec tu vezu krasi neobican kontakt, veselo poznanstvo i ljubavni vihor.
Ipak, podsecamo da su to cari koje postoje samo u pocetku ljubavne veze, ili pod uslovom da se vidjaju u velikim vremenskim razmacima. Sa druge strane, oni osnovni problemi koje dva Ovna ne mogu da prevazidju u svom ljubavnom odnosu ili strastvenoj avanturi su potreba za dominacijom, veliki izlivi ljubomore i rivalstvo. Znaci, zakljucak koji se namece je da uzajamno dokazivanje lagano prelazi u beskrupuloznu borbu. U tom smislu, najgora varijanta je to sto se dva Ovna bez pardona i lako prebacuju sa mentalnih i emotivnih okrsaja na fizicki obracun.
Ipak, ne treba zaboraviti da Ovan uziva u drustvu drugog Ovna i da se neizmerno raduje svakom novom susretu. Uostalom, to su susreti koji im podizu nivo adrenalina i deluju veoma ocaravajuce. Na kraju, treba podvuci cinjenicu da dva Ovna tesko istrajavaju u ljubavnoj vezi i da njihova ljubavna veza predstavlja vatromet koji ne traje dugo i zbog toga je veoma preporucljivo da praktikuju iznenadne, povremene ili "blic" susrete.

--Potvrđujem,iz ličnog iskustva,ali samo kao ljubavna veza iznenadnim, povremenim i "blic" susretima,i dodala bih zabranjenim i tajnim!!!!



Ribe su veoma podložne sugestiji i povodljive za emocijama, reaguju na sve što dotiče njihova osećanja. Nije tajna da su po prirodi vrlo zaljubljive, jer je veoma lako pokrenuti njihova interesovanja i pažnju. Ponekad nemaju hrabrosti da izraze misli, kao i da se suoče sa istinom ili da prihvate "ružniju" stranu zivota.

RIBE -- OVAN
Ovo je jedna neobicna kombinacija koja vec na prvi pogled daje utisak o dve veoma razlicite prirode koje ne obecavaju zajednicki poslovni, prijateljski ili emotivni odnos. Medjutim, upravo ovde vazi pravilo da je prvi utisak varljiva kategorija i da stvara veliku zabludu. Znaci, uz zajednicki napor i uz ogromno zalaganje, Vase razlike mogu da se usklade i onda se izmedju vas dvoje stvara ogromna pozitivna energija i medjusobno privlacenje.
U tom smislu, ova kombinacija se preporucuje u astroloskim krugovima kao veoma pozitivna, bez obzira da li je rec o nekoj poslovnoj, prijateljskoj, emotivnoj ili ljubavnoj vezi. Naravno, pod tim se prvenstveno podrazumeva kombinacija zena Ribe i muskarac Ovan, dok se obrnuti slucaj -- zena Ovan i muskarac Ribe ne preporucuje, sem u nekim specificnim oblicima poslovne ili prijateljske saradnje.
U svakom slucaju, jednom vatrenom Ovnu imponuje partnerka koja poseduje izuzetnu zenstvenost, neznost, emotivnu osetljivost i potrebu za potpunim predavanjem. Sa druge strane, Riba je presrecna jer u svom partneru pronalazi zastitnicku ulogu i ogromnu snagu. Zatim, partner joj nudi pokroviteljstvo i njoj uliva osecaj sigurnosti ili samopouzdanja. Inace, treba naglasiti da je osecaj samopouzdanja ono sto predstavlja hronicnu slabost jedne Ribe.
Na kraju, ukoliko vam je stalo da Vas emotivni i ljubavni odnos potraje sto duze, Ovan svakako mora da koriguje svoju impulsivnost, ljubomoru i beskrupuloznost. A sa druge strane, Riba za uzvrat mora da prevazidje svoje strahove i psiholosku ili emotivnu nesigurnost. Naravno, najlepse od svega je upravo to sto Vas odnos obecava kontinuitet i trajnost. A sanse za prekid su skoro nepostojece, sem ukoliko neko od vas dvoje udari glavom o zid, pomuti svoju pamet i zaboravi na svoja dotadasnja uverenja.


Iz iskustva najbolje drugarice,jedan veliki prasak i to je to!!!
 
NJah nadam se da sad ne kvarim tok rasprave al evo da se ubacim malo. Ja sam blizanac/skorpija a najbolje se slazem sa vagama( sto se tice emotivnih odnosa) i sa zenskim skorpijama ,devicama i blizancima( u prijateljskim odnosima).Zanimljivo opet da sa muskim blizancima imam losu komunikaciju.
U biti kao prilicno svestrani znak slazem se manje vise sa svima mada mi jarcevi nikada nisu lezali( kako muski tako i zenski) .
Trenutni momak mi je skorpija/vaga ( primetila sam da su svi moji bivsi imali vagu da li kao znak ili podznak sa jako malo izuzetaka). Super se slazem sa njim osim sto se cesto posvadjamo jer smo oboje dosta senzitivni i osetljivi. E sad jedino sto ja stvarno ponekad imam osecaj da sam skorpija prava, oboje smo ekstremno posesivni ( sto ne vazi za blizance) ali vec smo navikli na to pa se oko toga i ne svadjamo:D Sta se zove navika haha..a ponekad sticem utisak kao da oboje volimo to sto je ovaj drugi posesivan..sick :|
 
Za zenu RAKA:

Ja mogu samo da potvrdim da je NAJBOLJA kombinacija zena: Rak - muskarac: Skorpija, Bolja ne postoji verujte mi. Iz licnog iskustva govorim, zabavljam se sa skorpijom vec 3 godine, nijedna svadja, nijedan konflikt, jednostavno se razumemo, malo je reci obozavamo.
Sa Lavovima je katastrofa, a
Sa Rakom dosada ziva(kao u starackom domu-uvek isto)
Sa Vagom je super ali je rak uvek za.ebe pa onda pati za njom
Sa Strelcem strast nevidjena (ali su p.cke)
Sa Ribama extra ali bas extra

mada svi ce uvek reci Rak-Skorpija 7 na lotou
 
Ok, piplovi :) Moje skromno misljenje je da ne moze sa 100% sigurnoscu da se kaze da se npr jarac i rak najbolje slazu, ili da se npr rak i vaga uospte ne slazu itd. itd. Astrolog treba da ima uvid u kompletnu natalnu kartu oba partenra i da se uradi analiza. Ja sam Vaga u horoskopu sa podznakom u Strelcu, i fenomenalno se slazem sa zemljanim znakovima ( iako po vecini ovih postova mozemo da dodjemo do zakljucka da nikako ne bi trebala da se slazem sa njima). Tako da... :)
 
ZENA FENIX

Lav i Ribe
Veza ovo dvoje ljudi vrlo bi lako mogla biti vrlo umjetnička i nježna. Ribe su inače znak koji obožava da ih se voli, mazi, pazi i tetoši, a Lav je jedan od malobrojnih znakova koji im to mogu pružiti. Iako na prvi pogled njih dvoje nema dovoljno dodirnih točaka da bi se ova veza pretvorila u nešto trajnije i stabilnije, kada se bolje pogleda vidi se da su oni gotovo stvoreni jedno za drugo. Oboje uživaju u seksu, dodirima i poljupcima, kao i u samoj ljubavi u svim mogućim oblicima, pa je teško zamisliti da će njima ikada biti dosadno zajedno. Uz sve ovo oboje su i vrlo inteligentni i načitani i imati će godinama o čemu razgovarati. Ako i rade zajedno, ovo je tada doslovno par iz snova koji će vrlo brzo potući svu konkurenciju na koju naiđu, a nakon njihovog prvog zajedničkog posla nikada ih više nitko neće biti u stanju zamijeniti koliko će biti dobri zajedno. Ako je muškarac Riba, on će znati povlađivati svojoj Lavici stalno joj dokazujući da je njegova kraljica, a ako je obrnuta kombinacija, muškarac Lav će zasigurno znati obasipati svoju Ribu sa dovoljno ljubavi i pažnje kao nitko drugi.
Vrlo dobra kombinacija koja čak nalikuje i na idealnu.

Strelac/Vodolija

Kao što rekoh u prethodnom postu najslabije od znakova ili podznaka poznajem Strelce..
Znak je veoma promenljiv i nestalan tako da nisam baš od neke pomoći..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top