KO S KIM ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Psihologue:
Niste baš najbolji izbor jedan za drugoga. Vaga mrzi rutinu, bik voli planiranje unapred.
Vaga je zavodnik, stoga su joj potrebna stalna nova osvajanja, a to bika smeta jer je izrazito ljubomoran.

Da li on to pokazuje i u kolikoj meri želi da ti to sama uvidiš pa ako si spremna na to kako
kažeš toplo-hladno donekle,evo prave prilike da isteraš na čistac i saznaš sve njegove pozitivne
osobine i vrline.

Tvoja Devica mu zadaje problema,pošto želiš biti od reči i detaljna..
Bikovi su stvarno ponekad čudni...
Može tu što šta lepog biti..

Hvala na odgovoru!
Bikovi jesu strašno čudni...danas umiru za tobom, sutra ne postojiš u njihovom životu...pa si sledeći dan opet centar njihovog sveta....i tako u krug....
Mislim da neću znati da se izborim sa ovim Bikom, na žalost. :-( :-( :-(
 
Vaga(zenska)- Lav: veza puna obozavanja i ugadjanja...
Vaga-Vodolija: odlicno se slazu, ali nezrelost ispliva oboma...
Vaga-Strelac: Strast, sex, sve dok strelac ne pocne da zapostavlja vaginu narcisoidnost
Vaga-Vaga: Lako za odrzavanje, topli odnosi
 
e, ajde sad nešto malo drugačije....imam dve ćerke, obe su lavice - škorpije, a ja sam blizanac - jarac. muž je škorpija nepoznatog podznaka. u kući je ponekad looodnica. šta da radim?
 
MATORA63

Veza ovo dvoje ljudi zasnovana je na velikoj i uzajamnoj privlačnosti, kao i na velikoj količini seksualne energije koja ih veže i privlači kao pčele na med. Oboje su vrlo maštoviti ljudi.
Blizanac je sklon promiskuitetu jednako kao i Škorpion, a njihov zajednički život manje-više svoditi će se na sve duže boravke u spavaćoj sobi.

U vrlo malo slučajeva ova kombinacija znakova neće uspeti i to prvenstveno tada kada je muškarac Škorpion a žena Blizanac, jer će se uvek raditi o tome da je on neizmerno ljubomoran i tašt, a ona je vrckasta i željna avantura koje joj on ne može uvek pružiti. Često će se svađati i to zbog toga što joj on neće nikada verovati na reč i zato što će je neprekidno zasipati svojim otrovnim ljubomornim strelicama što će ona sve teže i teže podnositi.

Rekao bih da si sa njim zbog dece prvenstveno..U stvari mislimd a se nisi dobro postavila na poćetku...Nisi mu sputavala veliki EGO..On je najbolji on je ovo on je ono..Iako te ne poznajem
zamisliti vašu kućnu atmosferu..Još kad bih znao njegov podznak,znao bi kako se ponaša pred
decom..

Ako je on Škorpija podznak Devoica,Rak,Bik ili VAga onda neće dolaziti u skuob pred decom.
Svi ostali podznaci ne mogu se kontrolisatui u sastavu s ŠKORPIOM..
Što se tiče vaših kćerki one su otvorene i druželjubive i verovatno jedna mnogo ljubomorna
dok je druga na vas otvorena i isto takođe ljubomorna ali vešto skriva..

On je vezan verovatno za ovu što ne pokazuje ljubomoru ,pošto mu ova što pokazuje ima
sličan temeprament kao on, pa mu sled toga ne ćuti /u zavisnosti koliko godina imaju/
Računam da su između 15-18 godina /možda grešim/...
 
Ecika:
U mom slucaju, ja sam RAK/blizanac/ a on BIK /blizanac/.Svi koji nas poznaju jednostavno ne razumeju kako "opstajemo".Sasvim smo razliciti!!!
Jednom mi je neko rekao da zene rakovi ne ostavljaju muskarca! :confused:
Zajednicka nam je ljubav prema porodici i naravno dobar sex.
Pitanje glasi : kako je na "dugim stazama"za ovaj spoj?

Kad izbledi seksualna privlačnost onda nastaju problemi..
 
tu si nešto potrefio, nešto nisi...ali, nema veze. zezamo se malo.
istina je da se mnogo volimo, ali nije istina da je ljubomoran, a ja vrdalama. anyway, hvala.
 
Psihologue:
Kad izbledi seksualna privlačnost onda nastaju problemi..

HVALA na odgovoru!!!
A, eto mi tako vec 15 g.
Ja verujem u to da: "idealno"ne postoji.Iz iskustva znam da je za svaku vezu vazno to koliko smo spremni na KOMPROMIS.Horoskop OK -daje nam "crtice"a mi pricu dalje vezemo sami.

Iskustvo/nekadasnje/ :RAK z. + OVAN m.=KATASTROFA
 
Ja sam ovan-rak.Mogu reci da se sa bikovima uopste ne slazem,uzasno iskustvo,oni dosta sputavaju,guse..Sa lavovima se odlicno slazem i sto se tice prijateljstva i veze,super se kapiramo i dosta smo slicni,sa skorpijama onako,kako kad,a isto vazi i za jarceve.Moram da postavim i jedno pitanje: koji znak bi meni savrseno odgovarao?
 
@MARIJA 22

Ja sam isto Ovan/Rak, pa sam dobio nedavno sledeci odgovor sa ovog foruma

ovako na prvi pogled neke preterane analize i udubljivanja mogu reci:

LAV (mozda i najbolje),
STRELAC
VODOLIJA,
BLIZANCI
i u velikom broju slucajeva BIK i SKORPIJA,
dok ces sa RIBAMA i DEVICAMA,takodje moci da budes u prijateljskim odnosima


izbegavaj ovnove,vage i jarceve...

Jedino se ne bih slozio za Vage... Sve to ipak zavisi i od podznaka suprotnog pola.
 
mira_u:
vaga i ovan su super kombinacija za ljubavnike ali ovako nemaju bas mnogo nekih slicnosti. Ovnovima najbolje leze lav i strelac .

Tačno. :D Uzgred, obožavam devojke u znaku Strelca. Imaju neku posebnu harizmu, a inače sa Strelcima sam u dosta dobrim odnosima...

Ne znam zašto, ali nekako magnetski sam privlačan Devicama... :) Verovatno zbog podznaka (Rak)

 
Pozdravcic!

Ja sam rodjena 18.07.68 u 13.00 Travnik,

mislim da sam podznak Skorpija ali nisam sigurna, a ON je Vaga/Skorpija...mada sam vise puta procitala da se bash i ne slazemo jer smo oboje tvrdoglavi..do sad je funkcionisalo jer sam ja ta koja popusti :), sad dali ima neke veze podznak u ovom svemu ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top