Problem u kopiranju filma sa CD a-Pomoc

sale12

Obećava
Poruka
99
Hteo sam da kopiram film sa DVD a koji sadrzi 6 DVX filmova da kopiram jedan od njih na komp.Medjutim verovatno zbog nekog ostecenja na jednom od filmova citac ne moze da procita DVX film pa mi pri kraju kopiranja prijavljuje gresku. Da li postoji neki program sa kojim cu moci to da iskopiram.Napominjem da prilikom reprodukcije tog filma sa CD a film normalno radi. Molim vas za savet da li moze neki program da uspe to da iskopira na komp i prodje to ostecenje sa CD a. Unapred hvala...
 
Nema šta da podešavaš. Samo pronađeš putem programa taj fajl koji neće da se iskopira i pustiš da radi. Može i da potraje, ali kad dođe do onih nasitnijih detalja koje "čupa" sa CD-a možeš i da prekineš ili da u toku rada uključiš opciju da te najsitnije blokove ignoriše.
 
@ fluid

skinuo sam program i deluje mi fino.
E sad pitanje.
Ako se recimo smorim jer vidim da se zaglavio oko nekih sitnih blokova i odlucim da se to ignorise. Da li ce on recimo film ili pesmu celu prekopirati a taj deo ce "secnuti" pri pustanju?
Pretpostavljam da za programe to ne moze da se koristi jer ce onda program biti neupotrebljiv ako je kritican podatak na tom mestu.
 
@tab503
Možeš slobodno da uključiš opciju da preskoči te blokove.Ili da prekineš kad baš pretera u prebacivanju. :) Neće se to možda ni videti, zavisi od toga koliko je tih malih blokova koncentrisano na tom kritičnom delu. Ono sa čim sam ja radio nisam primetio greške.
Verovali ili ne izvukao sam jedan program koji se posle toga instalirao normalno. Čuda se ipak dešavaju.
 

Back
Top