Koji sokovnik izabrati?

Moja majka ima onaj sto su reklamirali preko TV shop-a. Odlican je. Ja sam imala Bosch i takodje je bio odlican. Ali mene iskreno mrzi da ga perem posle svakog spremanja soka. I dosta onog najzdravijeg se baci iz voca. Ja sam pre za varijantu blendera sto melje celu vocku. Ja spremim u njemu mom detetu takozvanu `vitaminsku bombu` od kivija, banane i pomorandze.
 
Imla sam Muline i Philips i bila nezadovoljna.Sad imam Tv shopov Super sokovnik i odlican je.Cujem da je i Top shopov super slicni su

Moja majka ima onaj sto su reklamirali preko TV shop-a. Odlican je. Ja sam imala Bosch i takodje je bio odlican. Ali mene iskreno mrzi da ga perem posle svakog spremanja soka. I dosta onog najzdravijeg se baci iz voca. Ja sam pre za varijantu blendera sto melje celu vocku. Ja spremim u njemu mom detetu takozvanu `vitaminsku bombu` od kivija, banane i pomorandze.
Џек Ла Лејна, Топ шопов соковник, добар јер је од добрих, отпорних материјала, нема пуно делова па се лако чисти и иѕнад свега јер добро цеди чврсте плодове као мркву, цвеклу, роткву, и слично, а јагоду, брескву, јабуку то ће увек исцедити сваки соковник.
 
Имам неки стари Филипсов.. можеш га бацати на асфалт, шутирати ништа му неће бити.:D Квалитетан је као првог дана кад сам га купио. Лако се чисти и одржава...оштар, неподерив. Филипс је мајка све остало је класа испод.
 

Back
Top