Posle dobrog sexa i d..anje bolje legne!?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Jel vam se to desilo...?

Znaci na primer odardim sex extra... Ono par sati, s..im 5 ili vie puta kao i ona, sve kao u najboljem nicupor, ma ne vredi opisivati....

I posle toga znaci sledecih par sati mi treba da se malo "spustim"....

I onda jos dugo budem napaljen i moram, kada ostanem sam da jos jednom odradim "rucno" i tako mi "legne".....

Kao kada posle noci u kojoj ste popili 5-7 piva ujutru popijete jos jedno ladno.... I povratite se u zivot!

Znaci kada mi "dodje" ono tako mi bude dobro nezamislivo!!! Sve me dole boli kako mi je dobro i kako bude jak orgazam....

Jel vam se to desavalo?
 
Aleksej_BASO:
Jel vam se to desilo...?

Znaci na primer odardim sex extra... Ono par sati, s..im 5 ili vie puta kao i ona, sve kao u najboljem nicupor, ma ne vredi opisivati....

I posle toga znaci sledecih par sati mi treba da se malo "spustim"....

I onda jos dugo budem napaljen i moram, kada ostanem sam da jos jednom odradim "rucno" i tako mi "legne".....

Kao kada posle noci u kojoj ste popili 5-7 piva ujutru popijete jos jedno ladno.... I povratite se u zivot!

Znaci kada mi "dodje" ono tako mi bude dobro nezamislivo!!! Sve me dole boli kako mi je dobro i kako bude jak orgazam....

Jel vam se to desavalo?

E vala svasta mi se desavalo, ali ovo gore opisano nikada. :confused:
 
zelenooka:
Pa jel to samo posle dObRoG sexa? :razz: A posle lošeg? :-D


Da onda budem napaljen jaaaako dugo... :)

Pozsle loseg...

McMillan:
Posle lošeg, verovatno odradi to još 5 puta, da otera loš ukus
Kao jutarnje pivo posle pijanke... ružan ukus u ustima...
:roll:


Tako!

Ako je los a to mi se nije skoror desilo, onda moram dok se ne zadovoljim :D Ali nemam tako inspiraciju kao posle dobrog sexa....


A pivo... Uh, nisam verovao dok nisam probao! ;)
 
Ako si se ti nama pohvalio da si super ebac... :lol: Mada nesto ti bas i ne verujemo... :wink:
Inace cuo sam za te slucajeve da su tipovi i posle sexa jos napaljeni... tj misle na tu devojku... ali to je samo kod onih koji nisu ribe videli godinama pa im je to dogadjaj decenije... i kod onih koji nisu dali ili nisu umeli dati svoj maximum sa devojkom...

A sto nisi posle iz.drko jos 5 puta... :lol:
 
Petar_Pan:
Ako si se ti nama pohvalio da si super ebac... :lol: Mada nesto ti bas i ne verujemo... :wink:
Inace cuo sam za te slucajeve da su tipovi i posle sexa jos napaljeni... tj misle na tu devojku... ali to je samo kod onih koji nisu ribe videli godinama pa im je to dogadjaj decenije... i kod onih koji nisu dali ili nisu umeli dati svoj maximum sa devojkom...

A sto nisi posle iz.drko jos 5 puta... :lol:


Koji je tvoj problem???

Znas mislim da cu da se ubijem sto mi ti ne verujas da sam ebac... Znaci idem po pistolj! :lol:
 

Back
Top