Da li ste za to da Srbija postane kraljevina?!

Kraljevina?

  • DA

  • NE

  • NE ZNAM


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
To je nekako garnacija za buducnost...nema nedemokratskih monarhija danas ali ima mnogo nedemokratskih republika...to je dobra stvar sto se tice diplomatije i odnosa sa drugim drzavama koje su takodje monarhije a to je pola EU i radi se o veoma uticajnim zemljama...Prestolonaslednik je Srbin sa najvecim ugladnom u svetu...
 
_Milanche_:
nema Maeeee...Kustira je umentik umetnici ne uticu mnogo na politiku....kraljevi uticu...pazi mae negde kad se pojavi Kusturica recimo negde u Londonu....svi ono kao poznati reziser super...takvih ima svud kolko hoces...ali kad kazu Princ od Srbije onda to bude veliko interesovanje...ne znam da li razumes...:-)

Pojavi se Aca u Londonu i oni kazu "ju, vidi geacine, utripovao se da se pita za nesto".... Ma daj. Dosta bajki!
 
Zato sto "prestolonaslednik" ne zna sprski a trti se nesto! How do you do, where do you do ... Halo! Zemlja zove!
Pa baba sa Homolja bolje prica srpski od njega! Baba kojoj cale nije bio ni lokalni knez nego je cuvala svinje i ovce po ko zna kakvim vukoyebinama i ni jednu knjigu nije procitala u zivotu! E zato mi smeta Aleksandar! Svitu koja bida se ogrebe tzv "krunski savet" necu ni da spominjem!
 
A ne, Milanče, tu grešiš! Takvi ljudi i te kako imaju uticaja (da ne pričam o opernim umetnicima!).

Uostalom, taj isti Kusturica, kad ga pomenuh, je druguje s Maradonom i Castrom a ssa Garimaldijevima iliti monegaškom vladarskom porodicom je popio više kafa nego što bi i Solana imao pravo!
Možete da pričate da je Aleksandar ovakva ili onakva faca ali ne možete tvrditi da samo političari i aristokratija imaju uticaja!

Naqučnici i umetnici su oduvek visoko mkotirali- Ivo Andrić je dobio političku funkciju koja ga je načinila potpisnikom trojnog pakta dakle, u najtrusnijem momentu samo zato što je bio Ivo Andrić.
Mihajlo Pupin je pozvan svojevremeno iz svoje laboratorije u SAD da učestvuje u krojenju karte Vojvodine ( i, sudeći prema za sada poznatim podacima, samo zahvaljujući njemu nije manja) iako se ni pre ni posle nikada nije bavio politikom!
 
Mae:
A ne, Milanče, tu grešiš! Takvi ljudi i te kako imaju uticaja (da ne pričam o opernim umetnicima!).

Uostalom, taj isti Kusturica, kad ga pomenuh, je druguje s Maradonom i Castrom a ssa Garimaldijevima iliti monegaškom vladarskom porodicom je popio više kafa nego što bi i Solana imao pravo!
Možete da pričate da je Aleksandar ovakva ili onakva faca ali ne možete tvrditi da samo političari i aristokratija imaju uticaja!

Naqučnici i umetnici su oduvek visoko mkotirali- Ivo Andrić je dobio političku funkciju koja ga je načinila potpisnikom trojnog pakta dakle, u najtrusnijem momentu samo zato što je bio Ivo Andrić.
Mihajlo Pupin je pozvan svojevremeno iz svoje laboratorije u SAD da učestvuje u krojenju karte Vojvodine ( i, sudeći prema za sada poznatim podacima, samo zahvaljujući njemu nije manja) iako se ni pre ni posle nikada nije bavio politikom!

Danas mi nemamo velicine kao Pupin i Andric...znas li tio bre Mae ko je Maradona...on se ne moze porediti...Maradona je bio bog...
 
_Milanche_:
svi ono kao poznati reziser super...takvih ima svud kolko hoces...ali kad kazu Princ od Srbije onda to bude veliko interesovanje...ne znam da li razumes...:-)

Milanče, neki od najvećih ambasadora su dirigenti! Nije on samo umetnik- taj je elita! Ministar vanjaskih poslova će otići sa smenom vlade a koncert majstor je vrhunac časti u visokim krugovima! Takvih slučajeva ima na svakom ćošku! Neki državnici se doslovno konsultuju s njima!
 
_Milanche_:
vec sam jednom rekao na ovom forumu da je to nasa sramota a ne njegova jer nije mogao da se rodi i odraste u svojoj zemlji kako dolikuje...

To je sramota njegove porodice! Pa koliko generacija "ljudi na privremenom radu u inostranstvu" ima decu koja odlicno govore srpski? Nije ni moj kolega stranac Srbin pa je naucio srpski za godinu dana! Ovom tutuskastom pretendentu je calac bio KRALj, EJ MORE, KRALj, obrazovan, vaspitan i nije ga naucio jeziku svog naroda! Ovo dovoljno govori o ljubavi prema Srbiji i Srbima. Sada su dosli po novce.... jelte? E, sutra malo! Kada nauci srpski tecno mozemo da pricamo! Serbish ne pricam!
 

Back
Top