koza

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja mislim da je vama turbo dosadno
Ali ajde
A da li ste gledali onaj film Vudija Alena, "Sve što ste želeli da znate o seksu..." ili "Noć na zemlji"... tu su onako lepo objasnili da je ovca zakon...
:)
 
merko sam jednu... ali mi nije dala povratan signal... samo je mirno pasla travu... nisam imao hrabrosti da joj pridjem... i danas je se setim sa setom... a mogli smo s ludo volet'... eh da sam znade shta osecjam...
 
kako da ne tugujem... vidish da je mrka kapa... a sutra je prvi radni dan u nedelji... mora se bit vredan... ode tema pod kljuch... a ja se sve nadam da necje... pa mozda i moja koza vidi ovo i odgovori mi :(
 
baja_do_jaja:
vidim da ste moderni i o svemu otvoreno pricate pa bi pitao ko je imao sex sa zivotinjama
ja sam bio jedno vreme bez zene i onda sam bijo sa kozom
nisam to nikad ponavljao nije mi bilo bas lepo a i koza se bacala i skicala
jel ti lozis? :? reci mi da lozis :neutral:
sigurno lozis...

sve bih to na dozivotno prinudno kopanje kanala :evil: :evil: :ultra evil:
 
Petar_Pan:
:shock: Verujem ja da kad je neko duze vremena sam da mu moze tesko pasti... u zavisnosti od labilnosti osobe... ali bas sa zivotinjama... :shock: Ima nekih koji spuste svoje kriterijume pa budu i sa nekim retardima... a cuo sam da su neke bile i sa psima... :lol:
ozbiljno?
 
ako si stvarno silovao zivotinju onda ne zasluzujes nista bolje od kopanja.
a da smo normalna drzava,ko sto nismo,i to bi bilo regulisano,pa bi ti za promenu bio necija kucka :evil:
 
ma ja mislim da je mrtav ozbiljan
c007.gif
 
Banshee:
ako si stvarno silovao zivotinju onda ne zasluzujes nista bolje od kopanja.
a da smo normalna drzava,ko sto nismo,i to bi bilo regulisano,pa bi ti za promenu bio necija kucka :evil:
Vrati se na onaj avatarski ajriš zeleniš, i grickaj ga, KOZO jedna, ne brukaj mi Čea! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top