Problem

Simmi

Početnik
Poruka
46
Imam jedan problem.Naime ne mogu da udjem u Windows, uvek mi se pojavljuje onaj meni sa izborom safe mode, start windows normaly itd.Imao sam par virusa ali sam ih odstranio, ali to nije pomoglo.Posle sam formatirao C particiju i bekapovao sam windows koji sam imao snimljen pomoću programa ghost.Ali opet mi se pojavljuje ista stvar.Znači u safe mode udjem bez problema ali kad hoću ući preko opcije "Start windows normally", počne učitavati windows i posle se restartuje i tako u nedogled.U čemu je problem.Ako neko zna bio bi mu puno zahvalan
 
Imao sam slicno iskustvo sa par racunara, na kraju j eispalo da su u pitanju bili neki od servisa na OS-u, koji su pravili problem... Odradio sam Sysem Restore i sve e funkcionisali... Bili su instalirani neki softveri koji su pravili probleme.
Ako dobro shvatam tebi nece to pomoci posto si uklonio stari i stavio novu kopuju OS-a... mada mozes a probas. ILi jos bolje, ako ti dozvoljava rad u Safe modu, pokusaj da nadjes proces koji bi ti mogao praviti problem prilikom podizanja systema, normalnog...
 
Pa nemoj da vracas sistem sa ti backup-om.
Ocigledno da ti ni on ne valja.
Uzmi pa instaliraj ponovo win ,pa ako je ok polako ubacuj program po program.Ne odjednom na gomilu.
 

Back
Top