todoxin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imaju prodavnicu u Domu sindikata u Beogradu. Moze li mi neko reci cemu "todoksin" sluzi tj. kod kojih bolesti pomaze? Znam da je bilo price da pomaze kod citave lepeze bolesti - od pada imuniteta, preko tumora, kancera, pa sve do HIV-a. Da li je neko koristio i da li mu je u necemu pomoglo?
 
Andjelka777:
Imaju prodavnicu u Domu sindikata u Beogradu. Moze li mi neko reci cemu "todoksin" sluzi tj. kod kojih bolesti pomaze? Znam da je bilo price da pomaze kod citave lepeze bolesti - od pada imuniteta, preko tumora, kancera, pa sve do HIV-a. Da li je neko koristio i da li mu je u necemu pomoglo?
Todoxin pre svega jaca imunitet, znam da pomaze kod bronh.astme, pri lecenju citostaticima, ima razlicitih iskustava, pa ne bih sa sigurnoscu nista tvrdila. Uzgred postoji i slican preparat u apotekama pod nazivom Varumin, slucajno znam osobu kojoj je nalaz Tumormarkera bio drasticno bolji posle upotrebe Varumina ( sa 75 na 45 ) . Puno srece i zdravlja vam zelim
 
Losa iskustva je sto nema nikakvih naucnih studija sprovedenih od strane nezavisnih laboratorija koja su pokazala da todoksin pomaze. Lose je sto se on pojavljuje sa svojim produktom samo na seminarima i simpozijumima koje on i njegovi slicni alternativci organizuju. Lose je sto je ismejan na vise svetskih simpozijuma i bio je primoran da napusti.... Ima jos mnogo toga.
 
josjednom:
Da li neko zna dal todoxin pomaze kod dece ,i dal je neko koristio todoxin i kakva su iskustva?gde se lek moze nabaviti u novom sadu :?:



todoxin br.2 (mislim da je on za kancer) je koristila moja mama posle operacije od raka dojke.U NS se može nabaviti u apoteci IBIS................. Tamo se može dobiti i knjižica sa kratkim uputstvom.Postoji i knjižica "posni kuvar" sa režimom ishrane za obolele od kancera.

Todor Jovanović je čini mi se izdao i dve knjige na istu temu, ne znam kako se zovu....možda znaju u apoteci....

Puno pozdrava i želja za uspešno ozdravljenje, kao i mnogo snage i optimizma....!
 
dr.koki:
Losa iskustva je sto nema nikakvih naucnih studija sprovedenih od strane nezavisnih laboratorija koja su pokazala da todoksin pomaze. Lose je sto se on pojavljuje sa svojim produktom samo na seminarima i simpozijumima koje on i njegovi slicni alternativci organizuju. Lose je sto je ismejan na vise svetskih simpozijuma i bio je primoran da napusti.... Ima jos mnogo toga.
Decko je potpuno u pravu,ako je ikako moguce predlazem ga za bar jednog muskog moderatora na ovom podforumu...ne vezano za ovu temu...procitao sam i ostale poruke,skroz se slazemo,pozdrav i samo napred kolega!
 
Da li je ovo reklama, pošto je u naslovu teme naziv proizvoda i firme koja ga prodaje? Šta je kriterijum koji određuje šta je, a šta nije reklama kada se navode firme i nazivi proizvoda?
 
Dobro pitanje.
A odgovor je, cim neko stavi naziv proizvoda u svoj nick , pa pride jos savetuje da ima sjajna iskustva sa njim i da leci sve od kurjeg oka do maligniteta onda je to reklama, a na ovom forumu je vise puta bilo takvih likova koji su pokusavali da nadju oglasno mesto na forumu.
I ovo je reklama ali daces nam malo vremena da se moderatori dogovore sta sve brisemo ubuduce.
 
Tema je slucajno otisla a da je nismo zatvorili, i izvinjavam se zbog toga - promakla je. Dakle za ubuduce: diskusija o svim preparatim koji nisu zvanicno priznati od strane klasicne medicine ubuduce ce se voditi iskljucivo na temi "Alternativna medicina" (Ekomer, Todoxin, Herbalife, itd), a sva imena proizvodjaca, telefoni, adrese i web sajtovi koji se odnose na alternativne preparate i privatnu praksu, vraceve, magove,travare i ostale (svaka cast svakome) koji nisu iz sveta klasicne medicine priznati i autorizovani, smatra se reklamom i zabranjeno je. Takodje se nece diskutovati na temu doziranja zvanicnih lekova i preparata te ordiniranja terapoije preko interneta na ovom forumu. Hvala na razumevanju,
vasi moderatori
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top