Srbija i Crna Gora - Urugvaj

loogyc:
kao sto je navedeno u lepljivom topiku iznad.. :)

btw Dobijamo.. Urugvajci ne dolaze kompletni (Forlan, Rekoba, Zalajeta izostaju).. Ocekujem pobedu..

ma Urgvajski selektor je resio da potpuno podmaldi ekipu vecina igraca za koje smo mi culi nikad vise i nece igrati za reprezentaciju jer prave novi tim za kvalifikacije za svetsko prvenstvo 2010.Sigurno je da ce prve godine ili dve biti truba...
 
Ovo je strasno!!!Sta ovaj budjavi Nadj radi u reprezentaciji a da ne pricam za prvih 11!!!Tuga...Savo ne moze da stane ispred igraca koji ga cuva prilikom centarsuteva,samo se nesto guzi i pada,pa izlezava...Petkovic je budala ako njih pusti u prvu postavu protiv Holandjana,pokidace nas!!!Djordjevic je dobar,Stankovic i Zigic solidni,Jevric je siguran,to je dobro...ali kakve veze ima kad nemamo igru,to je presipanje iz supljeg u prazno...Tesko cemo mi ista uraditi ako ovako budemo igrali...bolje da ni ne krecemo u Nemacku...
 
ajme mene prijateljska utakmica, eksperimentisanje i sve.
nishta posebno. jeste da nismo ubedljivi al ova generacija to nikad nije bila.
zavuku kad treba, a kad bude trebalo branicje se mnogo bolje, muljacje neshto, itd itd.

Pa da, tako smo izgubili protiv Poljske i Ukrajine na onom turniru pa smo ipak otisli na SP i malo nam je falilo da pobedimo Spaniju u Madridu.
 
Ovo je PRIPREMNA UTAKMICA. Ne moze se i ne treba biti ubedljiv. Setite se Zvezdinih pripremnih utakmica kada je Zenga dosao. Izgubili smo cak i od Mlade Boleslav. A posle?
Svi smo mi selektori i najbolje znamo koga treba pozvati ili postaviti. Mi sve znamo a selektor ne zna nista!
Vise bih voleo da je neko napisao sastav i kako su tekle izmene nego ovakvi komentari kako mi ne znamo da igramo.
Ostaje mi da sutra procitam izvestaje.
 

Back
Top