Mentalitet sta ce reci svet

*Aurora_Borealis*:
*mene zanima zasto se neki muskarci ponasaju kao seljacine (ne oni koji zive na selu vec zna se na sta mislim) , zasto se cesto prave da su iznad, zasto dobacuju na ulici. ajde slusam onda *

Znas sta ne ponasam se tako.

Ali jedno znam svi muskarci oko mene koji se tako ponasaju dobacuju na ulici imaju redovniji seks i vise devojaka od mene. Kako je to moguce??? Ocito da volite takve muskarce cim im vise dajete. Sto je veca seljacina to je veci *****. Pa izvini molim te sto bi se on drugacije ponasao kad tako dobija picku redovno???

Valjda treba postaviti pitanje....zasto se ja idiot tako ne ponasam.

Ja dakle ne govorim o okretanju glave i ignorisanju, dizanju nosa kada neki lik dobacuje, vice, palaca jezikom to normalno da takve treba ignorisati i dati im do znanja da nisu interesantni.

Ali vi ocito i u meni i ostalim normalnim momcima vidite neke manijake koji palacaju jezikom i dobacuju. I ko tu sad generalizuje???
 
AcaBg82:
Ali vi ocito i u meni i ostalim normalnim momcima vidite neke manijake koji palacaju jezikom i dobacuju. I ko tu sad generalizuje???

A po čemu si ti normalan u odnosu na druge momke i kako da ne pomislim da si manijak ako palacaš jezikom i dobacuješ?
Ili ti ne dobacuješ i ne palacaš jezikom nego neko to tripuje neko sa strane - ja bre ništa tebe ne razumem...

Jel možeš samo ukratko da mi kažeš u čemu je problem?
 
******, Ацо, ако ти ЈЕДИНИ од свих типова наилазиш на такве погледе, ''дизање носа'' и одбојност, онда размисли већ једном шта ТЕБИ фали, а не шта фали свим женама на свету!
Други мушкарци добијају и осмехе, и секс, и везе, и љубав! А те исте девојке им све то пружају! Значи, није проблем у њима, него у теби!

Зар није лакше да наставиш своју терапију него да сталнои кукумавчиш овде нама? Јадно је слушати те. Ради на себи, човече, не на другима!
 
ajde bre, becky, nije valjda da ne znas acu?
on na ljis-u stalno postavlja slicne teme, a onda....kad se pojavi tema tipa "kako mi je riba automatski izbacila kitu", tu ti aca uskoci sa takvim strucnim objasnjenjem, da ne mozes da verujes...
a, mozda to nije on...ne znam, ti decaci su svi tako slicni...
 
Hellen:
******, Ацо, ако ти ЈЕДИНИ од свих типова наилазиш на такве погледе, ''дизање носа'' и одбојност, онда размисли већ једном шта ТЕБИ фали, а не шта фали свим женама на свету!
Други мушкарци добијају и осмехе, и секс, и везе, и љубав! А те исте девојке им све то пружају! Значи, није проблем у њима, него у теби!

Зар није лакше да наставиш своју терапију него да сталнои кукумавчиш овде нама? Јадно је слушати те. Ради на себи, човече, не на другима!

Ti likovi rade po sistemu "***** ko je ****". Dakle probaju sa jednom pa kad ih ta jedna napusi napuse i oni nju, probaju sa drugom pa kad ih ponizi pred celim kaficem, klubom, diskacem, ponize i oni nju tako da joj upropaste vece. I boli ih uvo za sve te napaljene fufice, i onda probaju 100 puta dok ne nalete na normalnu. Stvar je u tome sto ja nemam toliko bas zivaca za trazenje normalne, a i da igram tu igru spustanja na zemlju, dovoljno sam inteligentan da mogu bilo koju napaljenu ribu sa dve reci da nateram da se postidi same sebe samo sto za takve primitivne igre nemam ni zivaca ni vremena.

Mozda i ja da predjem na tu taktiku startujem njih 100 za vece, ovih 99 napaljenih i nadmenih kad pokusaju da me ponize ili budu drske spustim na zemlju tj. napravim od njih budale a onu 1 normalnu uzmem za sebe???
 
Zapravo te likove drskost i bezobrazluk devojaka u opste ne pogadja oni samo teraju po svome imaju cilj i to je to. I od 100 jedna mora da je normalna i to im je filozofija.

E sada da budem iskren sam prema sebi to sto mene drskost neke Bg napaljene devojke pogadja to je valjda moj problem.
 
anakin:
tebi je ocigledno pre do ponizavanja i spustanja nego do ljubavi/sexa...

Pa malo si pogresno shvatila.
Ako ja pridjem devojci sa "Ja sam Aca" a ona digne nos, okrene glavu ili me napusi normalno je da cu najkulturnije da joj kazem na uvo ako je rekla samo meni to sto je rekla ili na glas da svi cuju ako je pokusala da me napravi budalom pred celim lokalom .... "Do sada nisam video tako lepu a tako primitivnu devojku"

Jel mislis da treba da otcutim???
Da se povucem ko neka *****???
Da mi se svi smeju i misle o meni da nisam muskarac nego neki papucic?

Znas spustanje drske devojke na zemlju je stvar muskosti i stvar dostojanstva, stvar unutrasnjeg ega svakog muskarca. Svaki put kad se muskarac povuce ko pokisao on gubi poene okoline jer pokazuje da je slabic.
 
AcaBg82:
Znas spustanje drske devojke na zemlju je stvar muskosti i stvar dostojanstva, stvar unutrasnjeg ega svakog muskarca. Svaki put kad se muskarac povuce ko pokisao on gubi poene okoline jer pokazuje da je slabic.

ti ko da namerno pikiras na nekog ko moze da te napusi da bi sebi dokazao da nisi slabic...
ja se secam da si pisao kako hoces da startujes Mariju Karan...a da malo spustis kriterijume? da startujes neku finu, pristojnu, normalnu i slatku devojku kojih je pun grad?

ali yebiga onda...sta ako te ne napusi...gde ces onda da dokazujes da si muskarac...
 
AcaBg82:
Pa malo si pogresno shvatila.
Ako ja pridjem devojci sa "Ja sam Aca" a ona digne nos, okrene glavu ili me napusi normalno je da cu najkulturnije da joj kazem na uvo ako je rekla samo meni to sto je rekla ili na glas da svi cuju ako je pokusala da me napravi budalom pred celim lokalom .... "Do sada nisam video tako lepu a tako primitivnu devojku"

Jel mislis da treba da otcutim???
Da se povucem ko neka *****???
Da mi se svi smeju i misle o meni da nisam muskarac nego neki papucic?

Znas spustanje drske devojke na zemlju je stvar muskosti i stvar dostojanstva, stvar unutrasnjeg ega svakog muskarca. Svaki put kad se muskarac povuce ko pokisao on gubi poene okoline jer pokazuje da je slabic.
previshe razmishljash o tome kako se pokazujesh...
slabic je onaj koji broji poene, jer ne veruje u sebe i treba mu potvrda drugih...
mada, eto, rekoh sebi da necju postovati na ovoj temi... kakav sam slabicj :D
 
Znas spustanje drske devojke na zemlju je stvar muskosti i stvar dostojanstva, stvar unutrasnjeg ega svakog muskarca. Svaki put kad se muskarac povuce ko pokisao on gubi poene okoline jer pokazuje da je slabic.

Док год будеш овако гледао на ствари, МУШКАРЧИНО, све ће бежати од тебе, спуштати ти и испаљивати те!
И још, јел ти увек стартујеш непознате девојке? Као, чим приђеш и представиш се оне треба да падну на дупе?
Што не муваш неке познанице, неке којима не мораш да се представљаш и да им прилазиш по клубовима и аутобусима? Имаш ваљда неке симпатичне девојке у свом окружењу? Тоталног странца би одбио највећи проценат девојака, сем ако нема неки баш ултра добар и оригиналан приступ!
 

Back
Top