Mentalitet sta ce reci svet

tarabica:
Devojke/zene, kao i muskarci uostalom, nisu uvek i na svakom mestu raspolozene da pricaju, upoznaju se, flertuju...Mozda konkretno ta devojka ima decka i ne zeli da se upoznaje :confused:

To se slazem. Ali ako jedan moj pogled ili osmeh moze da navede 95% devojaka da popizde, polude, da im se skine smesak sa lica, to je zaista tragicno. I ja se iskreno pitam sto je to tako. Inace kad pogledam neku pogledam je mrtav ladan po nekad nabacim blagi smesak, jedna primeta smekerski onako. Evo neki ljudi sa foruma su videli moju sliku pa mogu da potvrde da nit sam ruzan, nit sam sugav.

Dakle neverovatno je to da je jedan moj obican pogled, bez ikakvih ispada, bez stosova tipa palacanje jezikom, dakle obican pogled , po nekad uz blagi smesak dovoljan da jedna devojka popizdi i da joj propadne dan.

Cekajte ko je tu lud???
 
c024.gif
 
AcaBg82:
Cekaj ima osoba koje samo cekaju da izvredjaju druge??? Ajde polako. Ako ti neki malogradjanski primitivni Srbin kaze da si laka riba, kako to moze da te povredi??? Kako neki anonimus moze da te uvredi???

Znate ono NE CINE NAS NESRECNIM NI POSTUPCI LJUDI NI DOGADJAJU VEC ONO KAKO MI NJIH INTERPRETIRAMO. Evo mene recimo to sto su devojke arogantne ne cini nesrecnim. Cak sta vise smatram da su one nesrecne.

Sto ce reci da taj primitivac moze da bude bitan ili ne bitan u tvojim ocima. Mozes da shvatis njegove uvrede i reci kao nesto bitno i veliko a mozes i sebi da kazes: smrdljivi, prljavi , bedni malogradjanin ko je on da prica bilo kome.

Evo juce sednem u bus i preko puta mene neke 3 drugarice. Smeju se nesto pricaju. I ja bacim pogled na jednu onako opusteno....ODMA ALI ODMA se izgubio smesak na licu, mrke face, odma vade onaj mp3 i smestaju u usi, nosevi lete gore, kao da si ne znam najgori djavo, olos, dripac, rosav u licu ne znam ja sta. Zamisli kad na mene tako reaguju kako tek reguju na nekog ko bas i nije tako lep???
*ocigledno imas neki problesm s tim cim otvaras ovu temu. no, da ti odg. ti 'bedni malogradjani' :arrow: problem je to sto oni mogu da napune usi svakome pricama o nekoj osobi, toliko da je se cela okolina kloni. dosta sam se naslusala toga od raznih osoba, steta sto uvek ima ljudi kojima je toliko dosadno da kvare nekom zivot...bzvz. *
 
*Aurora_Borealis*:
*ocigledno imas neki problesm s tim cim otvaras ovu temu. no, da ti odg. ti 'bedni malogradjani' :arrow: problem je to sto oni mogu da napune usi svakome pricama o nekoj osobi, toliko da je se cela okolina kloni. dosta sam se naslusala toga od raznih osoba, steta sto uvek ima ljudi kojima je toliko dosadno da kvare nekom zivot...bzvz. *

Da napune usi okolini o nekoj osobi? Pa da je se okolika loni???
Koja okolina? Jel ova jadna i bedna malogradjanska sirotinja? HA HA HA Pa takvi i treba da me se klone, da te se klone i da se sklone svih normalnih ljudi. Ako je neko vaspitan i nije primitivan on nece reagovati na te price, primitivaca i malogradjana a oni kojima te prica nesto vrede ti zaita ne trebaju.
 
AcaBg82:
Ono i nisu bile grand sponzoruse, sasvim normalno obucene devojke koje su se vracale iz skole ili sa fakulteta.

Mislim meni to znate po malo i imponuje. Zamilite koliko sam ja mocan kada mogu jednim pogledom da nateram devojku da popizdi, da digne nos, i da joj userem dan zato sto sam je pogledao. Sta bi tek mogao da se malo vise potrudim??? Onima se juce bas videlo da sam im usrao dan, prvo su se smejale i pricale kako sam ih pogledao tako su popizdele sto sam ih pogledao i nastavile dalje da *****.

pa evo, ovde si sve rekao...osecas se mocno kad devojci upropastis dan...tebi se to ustvari svidja jer u tom momentu tripujes da imas moc nad nekim...

od tvojih postova mene podilazi jeza...procitaj malo o tome sta je bilo u glavama nasilnicima i silovateljima...isto to sto ti kazes - imam moc da ucinim da neko pati..

i onda ocekujes da neko ovde jos proguta tvoju pricu da su devojke te koje su odvratne?
ajde malo razmisli o tome sto pises...
 
anakin:
pa evo, ovde si sve rekao...osecas se mocno kad devojci upropastis dan...tebi se to ustvari svidja jer u tom momentu tripujes da imas moc nad nekim...

od tvojih postova mene podilazi jeza...procitaj malo o tome sta je bilo u glavama nasilnicima i silovateljima...isto to sto ti kazes - imam moc da ucinim da neko pati..

i onda ocekujes da neko ovde jos proguta tvoju pricu da su devojke te koje su odvratne?
ajde malo razmisli o tome sto pises...

Ajde mi odgovori. Kako jedan moj obican pogled , najobicniji, po nekad uz smesak Znas ja ni malo ne uzivam u tome, ali to ne mogu da promenim. Meni je neverovatno da jedndim osmehom mogu da izmamim na necijem licu bes, mrznju, aroganciju i da neko moze zbog jednog mog pogleda obicnog po nekad sa blagim smeskom da popizdi i da bude nervozan. Jel ti mislis da ja u tome uzivam??? Ne ne uzivam. Ali me i takvo drsko i nevaspitano ponasanje lepseg pola ne nervira. Voleo bi da vidim neku koja ce na smesak da odgovori smeskom a ne dizanjem nosa u vazduh i izigravanjem svetske ribe, a kad bolje razmislim te "svetske ribe" i treba da se nerviraju i treba da im promadne dan i treba da *****. Jer ako ja nekoga jednim pogledom mogu da nateram da popizdi onda i treba da pizdi to je njegov problem ne moj.

NE CITE TE NESRECNIM NI LJUDI NI DOGADJAJI VEC ONO KAKO IH TI INTERPRETIRAS

ILI NE CINI TE DA POPIZDIS I USERES SEBI DAN NI COVEK NI DOGADJAJ VEC ONO KAKO TI TO INTERPRETIRAS

E drage moje kad to budete naucile onda cete da shvatite mnog stvari.
 
*Aurora_Borealis*:
*naravno da njihove price nista ne vrede. opet ne bih volela da budem u kozi onih stalno ogovaranih. moja stvar? ja sam u sredini.*

Onda ces da vredjas ok momke, da budes arogantna prema njima i drska da bi se svidela malogradjanskoj okolini???

Da li ti mislis negde na ulici ljudi trce ili se vracaju sa posla, hitaju kuci, svako negde leti. Da ce neko da gleda u tebe? Da ce neko da te vidi ako se osmehnes nekom momku. Da li zaista mislis da negde na ulici ljudi imaju vremena da se bave vama, i da gledaju da li vi uzvratite osmeh ili ne, da gledaju da li ste nasmejane ili ne. I da uzvratis osmeh, i da se ne pretvoris u arogantnu kucku kad te neki momak pogleda da li mislis da ce iko da te vidi, da ljudi nemaju pametnija posla nego da se bave sa tim da li si ti nekog pogledala ili ne.

Idite malo popricajte sa vasim mamama i bakama o vasoj aroganciji, pitajte ih sta misle o vasim dignutim nosevima.

Vi ste opterecene NEKOM VASOM UNUTRASNJOM NESRECOM.
 
anakin:
ti stvarno mislis da se nista od ovog tvog stava tebi ne vidi na licu?

Na kom licu???
Ja bi najsrecniji bio kad devojke ne bi pizdele zbog mog jednog podleda. Kako neku pogledam tako krene da pizdi, vadi slusalici i stavlja u usi, okrece glavu, dize nos. Ja sam ljudima slao slike po netu da mi kazu da li meni fizicki nesto fali. Posto zaista obicno se glava okrece kad vam je neko gadan, dize se nos i slicno. Pa otkrio sam da meni nista ne fali fizicki cak sta vise iznad proseka sam.

Dakle problem nisam ja, nije problem moj izgled nego je problem u vasim glavama potreba da budete ribe.

I onda cete da kazete nama niko ne prilazi.
 
AcaBg82:
Na kom licu???
Ja bi najsrecniji bio kad devojke ne bi pizdele zbog mog jednog podleda. Kako neku pogledam tako krene da pizdi, vadi slusalici i stavlja u usi, okrece glavu, dize nos. Ja sam ljudima slao slike po netu da mi kazu da li meni fizicki nesto fali. Posto zaista obicno se glava okrece kad vam je neko gadan, dize se nos i slicno. Pa otkrio sam da meni nista ne fali fizicki cak sta vise iznad proseka sam.

Dakle problem nisam ja, nije problem moj izgled nego je problem u vasim glavama potreba da budete ribe.

I onda cete da kazete nama niko ne prilazi.

znaci, devojka nije odreagovala na to sto je gledas i ti odmah mislis da pizdi i da te mrzi?
 
AcaBg82:
Na kom licu???
Ja bi najsrecniji bio kad devojke ne bi pizdele zbog mog jednog podleda. Kako neku pogledam tako krene da pizdi, vadi slusalici i stavlja u usi, okrece glavu, dize nos. Ja sam ljudima slao slike po netu da mi kazu da li meni fizicki nesto fali. Posto zaista obicno se glava okrece kad vam je neko gadan, dize se nos i slicno. Pa otkrio sam da meni nista ne fali fizicki cak sta vise iznad proseka sam.

Dakle problem nisam ja, nije problem moj izgled nego je problem u vasim glavama potreba da budete ribe.

I onda cete da kazete nama niko ne prilazi.

Možda na slikama nemaš "taj" pogled:roll:
AJde lepo stavi ovde sliku, pa neka devojke prosude, to te i zanimalo, zar ne?
 
anakin:
znaci, devojka nije odreagovala na to sto je gledas i ti odmah mislis da pizdi i da te mrzi?

Pa i jeste problem sto su odreagovale. Opet pogresno shvatas. Kako sam ih pogledao u blagi smesak, gotovo samo na kratko i nastavio da citam knjigu , tako im se svukao smesak sa lica, face su se pretvorile u facu ko da mrzi nekog, nosevi otisli gore, nabile naocare za sunce, okrenule glavu.. I sve to zbog jednog poleda od 1 sec sa osmehom. Pomozite mi da vas shvatim. Da razumem bar na kratko cemu tolika mrznja.
 
Ocekujem ako joj se svidi moj smesak da uzvrati
A ako joj se ne svidi bar da ne pocne da izigrava kerefeke ko vecina jer meni je to po malo smesno kad gledam. Znas ta njihova mrznja, prezir prema drugoj osobi su po nekad smesni. Demonstrativno stavljanje slusalica u usi, okretanje glave, sve uz neko glumatanje, tacno se vidi da glumata a da je u stvari najobicnija devojka.
 

Back
Top