Rusi prvi priznaju Crnu Goru

Atif Dudakovic:
Kada Turska prizna Kosovo, vi ste ga izgubili zauvijek
Jednostavno Turska je sila nad silama, druga Nato snaga, ima masu vojnika, a stanovnistvo raste

Ха ха важи! Сила над силама! Само се ти уздај у њих па они вас не подносе јер сте и остаћете другоразредни муслимани! Волите ракију више него ми који је печемо!
Али само нек крену! Биће као код Делиграда!
 
Vi pljunite Novi Pazar
Eto vam Bijeljina
Dajte nam Tutin, uzmite cijelu Ist Hercegovinu
Dajte nam Sjenicu, uzmite si Sekovice i Han Pijesak

Ako bas ste za referendum, ali neka bude fer, ko je bio u vecini njegove je

Fazon je sto bi vise od pola ''Rs'' teritorije pripalo Bosnjama, jer su cinili vecinu u skoro pola dijela te famozne ''republike''

Sta zar nije fer, ma dajte ljudi?
Cujem Milovan Drecun je dobar crtac karata, pa imate vi dobre kartografe, od Vance-Owena plana, i dalje
To bi u Sanu za cas uradili!
 
Jel ti to Keva rekla iz Crne Trave, kada je doselila u Beograd?
Zacepi, sumnjam da si vidio Muslimana, sem par jadnih Goranaca u Beogradu,kada si kupovao sladoled!

Bosnjaka ima 9 miliona a njihov glavni general se zove Safet Kilic i prica perfektno Bosanski U Turskoj.To neces saznati nikad, jer neces imati muda, da odes tamo, i kazes nesto i opcujes po tvom Srpskom u Stanbulu.Pitaj se koliko ces biti ziv poslije toga?

Sta je bilo kada si se probudio, da li su i onda Srbi dobijali bitke?


Razbacali smo vas ko beba zvecku, moj Milutine u oba Srpska ustanka, i vi bi opet da sranje pravite

Zar vam nije dovoljno sto ste izgubili sve ratove od Kosova do danas!

Gdje treba sada da ratujemo
Vrscu, Srbija do Tokija ali vise ko Nokia
 
ali Bih EU nikad nece prihvatiti takvu kakva je...kao i jos mneke zemlje Albaniju,Kosovo,Makedoniju i naravno Tursku...to je ono sto ce predstavljati najveci problem u BiH...sve to uslovljava nezainteresovanost investicija...i nimalo optimisticku sliku za taj prostor...
 
Atif Dudakovic:
Jel ti to Keva rekla iz Crne Trave, kada je doselila u Beograd?
Zacepi, sumnjam da si vidio Muslimana, sem par jadnih Goranaca u Beogradu,kada si kupovao sladoled!

Bosnjaka ima 9 miliona a njihov glavni general se zove Safet Kilic i prica perfektno Bosanski U Turskoj.To neces saznati nikad, jer neces imati muda, da odes tamo, i kazes nesto i opcujes po tvom Srpskom u Stanbulu.Pitaj se koliko ces biti ziv poslije toga?

Sta je bilo kada si se probudio, da li su i onda Srbi dobijali bitke?


Razbacali smo vas ko beba zvecku, moj Milutine u oba Srpska ustanka, i vi bi opet da sranje pravite

Zar vam nije dovoljno sto ste izgubili sve ratove od Kosova do danas!

Gdje treba sada da ratujemo
Vrscu, Srbija do Tokija ali vise ko Nokia

Evo sad ce pet (5) sahata, sad ce poceti da zavija hodza, dakle idi se zaperi i idi klanjaj, daj o' ladi odavde...
 
Najvise se bojim Beogradskih Srba, od njih strahujem i strijepim

Kada bi vidili Sarajevo,pali bi jadnici u nesvijest
A ima i gorih brda


Lale vole ravnicu, ne vole one Bosanska brda

***** vas al ste hrabril, sve neka Beogradska Mafija

Popni se na Avalu sada, e Bosna je 100 puta gora!
Tako prije toga, vjezbaj penjanje na HImalajima,ako zelis da mlatis ''balije''

Premlati ti Goranca u Beogradu mudonja, jedino to mozes

:-D

Reci Haljimi, ***** ti kevu Balijsku
Sto si mi dao otrovan Burek
A Haljimi ce rece, ja sam Islljam Srbin

Jezik Goranaca

Haj sad u boj , u boj
Ima par Cigana i Goranaca po Beogradu
 
Atif Dudakovic:
Jel ti to Keva rekla iz Crne Trave, kada je doselila u Beograd?
Zacepi, sumnjam da si vidio Muslimana, sem par jadnih Goranaca u Beogradu,kada si kupovao sladoled!

Bosnjaka ima 9 miliona a njihov glavni general se zove Safet Kilic i prica perfektno Bosanski U Turskoj.To neces saznati nikad, jer neces imati muda, da odes tamo, i kazes nesto i opcujes po tvom Srpskom u Stanbulu.Pitaj se koliko ces biti ziv poslije toga?

Sta je bilo kada si se probudio, da li su i onda Srbi dobijali bitke?


Razbacali smo vas ko beba zvecku, moj Milutine u oba Srpska ustanka, i vi bi opet da sranje pravite

Zar vam nije dovoljno sto ste izgubili sve ratove od Kosova do danas!

Gdje treba sada da ratujemo
Vrscu, Srbija do Tokija ali vise ko Nokia


pa zasto tako? Jos ti lepo kazem ajde konstruktivno, a ti natsavio. Stvarno nema smisla. Nigde nisam vredjao tvoju veroispovest, tvoju naciju, mada je to u vasem slucaju jedno te isto. Ne znam zasto ovako zapocinjes nesto sto moze da se pretvori u pljuvacinu velikih razmera
 
Evo sad ce pet (5) sahata, sad ce poceti da zavija hodza, dakle idi se zaperi i idi klanjaj, daj o' ladi odavde...

Ja ne klanjam papcino

Lolcina, koji kompleksi

Dasa iz Beograda mrzi ''Balije'', ali nema Balija po Beogradu, a Hirurg je u Srbiji a mozda i nije, ako je na zapadu, sigurno suti ka zaliven kad prica sa Muslimanima

Ako mrzis Balije momce, rekao sam ti, imas par Goranaca, premlati, ih reci da su ti dali pogresan sladoled, i bit ces miran!

Jaci su pokusali i veci od Srba da nas razore, i tu smo danas!
Ti mozes samo ciganku razoriti, ili Gorana u Beogradu
Na spavanje i pisaj, pa dodi sutra, kada prebijes Goranca
 
Atif Dudakovic:
Koji kompleksi
Dasa iz Beograda gdje ima par Albanaca meni prijeti , i meni sere

Prebij Goranca, bit ce ti lakse i svima koji su u Beogradu

Ako toliko mrzis Muslimane, dodi u Pazar, ali prije toga, osiguraj se dobro, pa psuj Balijsku majku tamo!
Gde si Atife,zapamtio sam ti onaj okrsaj kod Cazina,nismo mi jos zavrsili!!!Sto rece Arkan za tebe veliki si ratnik,mnogo si mi vojske pobio,moramo to da rascistimo,cujes li me Atife!!!
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
 
Atif Dudakovic:
Koji kompleksi
Dasa iz Beograda gdje ima par Albanaca meni prijeti , i meni sere

Prebij Goranca, bit ce ti lakse i svima koji su u Beogradu

Ako toliko mrzis Muslimane, dodi u Pazar, ali prije toga, osiguraj se dobro, pa psuj Balijsku majku tamo!

Administracijo, divno ste demonstrirali toleranciju, no niko nema tri obraza. Hajde malo ogranicite ovoga. Ipak je ovo Krsta...
 
Atif Dudakovic:
Koji kompleksi
Dasa iz Beograda gdje ima par Albanaca meni prijeti , i meni sere

Prebij Goranca, bit ce ti lakse i svima koji su u Beogradu

Ako toliko mrzis Muslimane, dodi u Pazar, ali prije toga, osiguraj se dobro, pa psuj Balijsku majku tamo!

A zasto da prebijem Goranca kada su oni Srbi muslimanske veroispovesti koji iako su muslimani i dan danas svi slave Djurdjevdan. To bi ti voleo da mi napadamo Gorance ali za tvoju informaciju Goranci su divni, cestiti i vredni ljudi. Ovde u Beogradu na Vracaru znam dve velike familije: Memisi i Rusiti - i svi ih vole i postuju.
 
filatelista:
Hej, pa ovaj maltretira sve...
Šta taj moderator radi? Sklanjaj tog paćenika što maltretira. Arafate, nisu ovde na forumu sve radikali. Idi na neki njihov forum, pa se prepucavaj sa njima tamo. Ima ovde više nego korektnog sveta, stoga se ponašaj normalnije!

Што Арафате, па он је Палестинац и борио се и за оне који су православне и оне исламске вероисповести! Једно питање Атифе! Знаш ли које ти је вере био прадедов деда?
 
Bullitt13:
Што Арафате, па он је Палестинац и борио се и за оне који су православне и оне исламске вероисповести! Једно питање Атифе! Знаш ли које ти је вере био прадедов деда?

Ne lozi se Bullitt, posle ovog mog posta upucenog ucesniku no problem na temi:srbija-bosna 1991-1995., nestao je Alijin pionir.
@
No problem
, samo nemoj nasedati. Ovo nije prvi put postavljena udica od strane moderatora da neki siptar ili musliman dodje ovde i vredja Srbe - a oni cute i prave se da nisu tu. Medjutim, ako bi neki Srbin odgovorio "po Srpski" taj bi bio banovan. Zato pusti da mudza ispuca sve sta su se dogovorili. A posle cemo videti sta ce raditi moderatori.
 
Хирург мојне много да њашке! Ја ти само кажем да не правиш глупа поређења! Смисли нешто паметније и оригиналније!!! Арафат је био рођени хришћенин али касније примио ислам, али је опет с друге стране наставио да цени Православље и био је против Алије!
 
Coke:
Najsmesnije su mi ove naricaljke po kojima ce CG sada propasti jer od nema Srbije da je "brani" od Albanaca. Valjda da je brani onako kao sto je branila Kosovo.:lol:

Пошто то велиш после моје поруке, остаје ми да закључим како ти мислиш да је мој предлог Србима да своје некретнине на мору продају Албанцима кад цена буде повољна некаква "нарицаљка". Морам те демантовати...
Реч је о најобичнијој тржишној логици какву би заступао и онај Енглез чију барокну слику носиш на аватару. Једноставно - закон понуде и тражње и економски интереси.
 

Back
Top