Koja je realna cena....?

°bejbica°

Zainteresovan član
Poruka
383
E pa automobilisti moji dragi,
imala bih par pitanja i molila bih da mi se jave samo oni koji imaju pojma kako se krecu cene u Srbiji.
DakleM,
Audi A4 TDI Avant sa long life mashinom (Euro 3 Diesel)
Prvi put registrovan 05.11.2001 (model 2002), boja crna sa alu felnama,drugi vlasnik po redu i presao 76 300 km
Za koliko para moze da se proda dole, posto zelim da si kupim novi A 6.

 
°bejbica°:
Ko nema sta pametno da kaze moze slobodno da cuti!
A bwe nemoj da si na kraj srca ja poksavam da ti pomognem... eto da ga dovuces i registrujes ovde mozes dobiti za njega nekih 15-16 hiljada, ali opet to sve zavisi od trenutnog stanja.... da li je servisiran, sta je menjano, sta treba da se menja, ali otprilike to ti je neka realna cena ovde ;)
 
Odavno sam odustao od takvih stvari, zbog toga sto se kod nas u Srbiji to drugacije tretira. To sto je vas Audi druga ruka, ne znaci nista. Sto ima samo 77000km..? Moze imati i 277000km, to je kod nas isto. Euro 3? Molim vas koga kod nas to interesuje. Srbija i zivotna okolina. Moj vam je savet: prodajte auto u Nemackoj, necete izgubiti mnogo (ili ni malo) i sacuvace te zivce i vreme. Ni u kom slucaju auto nekom svom prodati. Ispasce na kraju da ste ga za... i da ste mu najveci Schrott iz Nemacke uvalili, jer ga verovatno tamo niste mogli prodati.
 

Back
Top