radio fokus - vlada djukanovic

banegad

Domaćin
Poruka
4.564
jel slusa neko ovog lika
covek stalno ponavlja kako radio stanica nije radikalska ali mene i nije bas ubedio u to
sto se tice cenzure svaka cast
gotovo da je nema
ali ako naidje neki neistomisljenik onda ga popljuju uzduz i poreko
kad je bio referendum u crnoj gori neverovatno je bilo kako se ovaj deckonja nakakio
 
hihi
zahvaljuejm
e zvao sam par puta al nisam mogao da dobijem
a ima neka baba stalno zove i kuka
kao toliko joj tezak zivot
a najjaci je vlada kad mu salju sms-ove podrske pa im onda on kaze hvala na pohvalama al nemojte vise
i cita opet i opet
 
NARAVNO DA SAM ZA ZABRANU JER SU NAJVECI LOPOVI!!!!PAZI SADA NEKAZEM IZ POLITICKIH RAZLOGA VEC IZ LICNOG ISKUSTVA!!!!
DUGUJU MI OGROMNE PARE STO ZA NJIH I NISU OKO 700 EURA NA IME PLATA I DRZAVI OKO 30000 DINARA ZA POREZE I DOPRINOSE!!!NEOKRIVLJUJEM JA PETRA KOMLJENOVICA I NJEGOVU SUPRUGU JER SU STVARNO DIVNE OSOBE VEC NJEGOVOG RODJENOG BRATA DJORDJA KOMLJENOVICA JER JE ON JEDAN VELIKI LICEMER,HOSTAPLER TJ. NAJVAZNIJE GNJIDA KOJA JE BILA VISOKI FUNKCIONER JULA A SADA LIZE ONU STVAR OVOM REZIMU!!!ZNACI KAKO DUNE VETAR TAKO IDE I ON ZATO NEMOJTE SE ZAVARAVATI DA JE RADIKAL JER AKO OSETI DA CE NEKO DRUGI DOCI NA VLAST BUDITE SIGURNI ON I RADIO CE BITI UZ NJIH!!!MENE I KOLEGU JE TERAO 5 OKTOBRA DA BUDEMO LINCOVANI PRED MASOM I DA PUSTAMO PESME JUL JE "COOL" A NJEGA VIDIMO TOG ISTOG OKTOBRA KAKO JE NA DEMONSTRACIJAMA KAO VELIKI OPOZICIONAR.DA ZAVRSIM UKOLIKO VIDITE TOG COVEKA BEZITE OD NJEGA JER JE PRAVA BRKATA ZIVOTINJA...

P.S. BIO MI JE KUCNI PRIJATELJ I ZNAO ME JE OD MALENA.....NISAM JA JEDINO BLIZAK NJEMU KOJEGA JE NAVUKAO IMA NAS JOS

HVALA
 
Koju god emisiju da cujete vama se nece svideti,uveke imamo neke zamerke ili nevalja voditelj ili nevalja tema a nekad pak i cela radio stanica.
Vlada Djukanovic je odlican voditelj mozda se nekom ne dopada o cemu govori ali kome se nesvidja nek promeni stanicu barem ja tako uradim i resen problem.

banegad ako zelis bas toliko nesto da mu kazes mogu ti ostaviti njegov br.
Sto se tice direktora radio stanice necu da komentarisem neynam dobro coveka.

Kad vec pomenuste B92 mislite da je super onaj program koji oni vode radio ne slusam njihov uopste a tv stanicu ukljucim samo kad cujem da ima neka zesca raspravka pa da budem u toku znaci sve gore od goreg.Pogodovu emisija gde se decko pojavio pod laznim imenom i opisuje kako je obilazo svet isao je po raznim muzejima i kako bi od nasih politicara napravio cele kulu i stavljao ih na kolac a glave Tomislava Nikolica i Vucica bi stavio u kiselinu, da li je to dobar voditelj koji je dopustio tako nesto u svojoj emisiji.Zato manite se politickih stranaka vec gledajte realno kakav je ko u svojoj profesiji a ne da li navija ya zvezdu ili partizan da li je plavi crveni ili zuuti itd.
 
banegad:
jel slusa neko ovog lika
covek stalno ponavlja kako radio stanica nije radikalska ali mene i nije bas ubedio u to
sto se tice cenzure svaka cast
gotovo da je nema
ali ako naidje neki neistomisljenik onda ga popljuju uzduz i poreko
kad je bio referendum u crnoj gori neverovatno je bilo kako se ovaj deckonja nakakio
Nema veze, Vlada Djukanovic je legenda, dozvoljava svakome da kaze sta misli, jer je narod zrtva genocida ustaske ideologije i americkog kolonijalizma, i unutarnjih slugu. Popovic te pozdravlja Vlado!
 
serbian_patriot:
SLUSAM I MOGU TI RECI DA JE OSVEZIO RADIO ETAR U SRBIJI.
BOLJI JE 100 PUTA NEGO RADIO BEEEE92 SAMO PRICAJU O DS! PAPAGAJ MI SVAKI PUT DOBIJE DIJAREJU KAD GOD SLUSAM PESCANIK!
Bravo brate, taj b92 ja cenim ali podrzava lopove i demokratsko kapitalisticki genocid nad radnicima i njihovim porodicama i pljuje po zrtvama srbima velicajuci zlocine nad nesrbima. To je radio Zagreb 92.
 
banegad:
hihi
zahvaljuejm
e zvao sam par puta al nisam mogao da dobijem
a ima neka baba stalno zove i kuka
kao toliko joj tezak zivot
a najjaci je vlada kad mu salju sms-ove podrske pa im onda on kaze hvala na pohvalama al nemojte vise
i cita opet i opet
I jesi Bane Gad gad gad gad gad...mora da ti je tata lopov koji prodaje tudju muku kada tako govoris, ja nisam radikal ali se stvarno tesko zivi. Ukradi jaje, ubice te od batina a neki ukradu 167 000 000 evra i puste ih. 1 000 000 ljudi je otpusteno. Ja to zovem GENOCID!!!!!!!!! Ziveo onda Dahau, Mauthauzen...ako je to pravo. Vlado Djukanovicu bravo!!!!!!!!!!!!!
 
Radio Fokus je radio koji dopusta narodu da se izjasni onako kako misli. A zasto? Tendencija je da se na televizijama ne pominju zrtve Srbi, nema genocida nad Srbima, nema Jasenovca, nema Oluje, a Srebrenica, prevara se dize u nebesa. Nasi nesmeju da kazu Hrvatim u oci da su ucinili zlo nad Srbima.
Srbi, nije vas sramota, obo vam pise FOLKSDOJCER iz Zemi\una, ok keva mi je iz Krajine, a cale Svaba, cije su roditelje ubili partizani. Imali ste heroja Nedica koji je spasao 400 000 Srba od ustasa. Gde mu je ulica u BGD? Naturaju vam Srebrenicu, prevaru, na vasim televizijama, a ne pominju Bratunac, i vi kao sebicnjaci se hvatate za Milosevica kada se god pomenu ubijeni Srbi, i sve pomene srbskih zrtava vezujete za lopovski sistem SPS-a. Kada su obelezeni na pravi nacin datumi stradanja Srba a da se ne umesaju organizacije koje stite pedere i lezbejke da se pozivaju na govor mrznje onih koji smeju reci da su ustase ucinili zlocin. I vi se toga stidite, jer je jedini "Fokus" i taj Vlada pominjao na dan 5, augusta "Oluju" i proterivanje 220 000 Srba iz Krajine. Hoce da ugase "OK-radio" i tada nece moci ljudi iz Krajine da slusaju "Krajiske bisere", svoje pesme, a niko nece da zabrani sirenje zla, nemorala i narkomanije na mnogim stanicama gde se pusta turbofolk..."prodaj stoku da kupimo koku..."
Fokus radio sme da prica o Srbima koji su se borili protiv dk\javola iz Evrope i Amerike i sada su u nemilosti kao gen Delic ili Mladic. Neka neko dokazwe da je Mladic zlocinac, onda je to i Stoja koja je poevala Naseru Oricu. Svi vi koji podrzavate tu politiku rasturanja da li imate mogucnosti da dobijete vizu i putujete u pomenute zemlje? Ne verujem ... Ja nisam SRS niti SPS ali nisan budala da ne vidim da Evropa i USa nije nisra drugo nego kolonijalizam, gde imaju pravo na zivot samo kapitalisti, njihovi promoteri, ministri, i njihove sponzoruse a ostali ce da dobiju otkaz i "Glavni grad Ekvadora-CITAJ"
Fokus je taj koji razotkriva a ja pitam sve vas koji vredjate Vladu: da li ce vam zapad dati besplatne vize da putujete? Imate li para za vize? Nemate, a neki idu i ne pitaju, a vi bezveze napadate, iako vidite muku ovoga naroda...
Upamtite, pise vam potomak backog folksdojcera, sramota za narod koji grli one koji ga bombarduju i uzimaju mu lovu, one koji ga izrabljuju, koji mu otimaju ptavo na zivot, koji mu vrse socjalni genocid... Pozdrav od Popovica, napred Vlado!!!!
 
8-) Kao nekada Radio Slobodna Evropa ( 1941-1945) tako danas Radio Fokus ima lekovito deistvo na ovaj izmucen narod. Prosto je milina , ovde procitati, ili na Fokusu cuti, da ima normalnih ljudi koji ne nasedaju ovoj globalizaciji, lazima i glupostima sa TV-a i iz usta nazovi demokrata. NISTA NIJE NEMOGUCE AKO TO COVEK NEMORA DA URADI SAM! Mozda se SRBIJA PROBUDI , AKO SE MI (SRBI) SLOZIMO I AKO ZAJEDNO SA MARKOM I VLADOM POGURAMO KOLA NA ISTU STRANU mozemo daleko dogurati.
 
banegad:
89.8
ima emisiju oko 11 svaki dan
:D moram da cujem tog lika :D :D
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Dok sam ziva necu moci da shvatim kako jedna nacisticka stanica kao sto je fokus moze da dobije dozvolu za rad.Ebes ovu drzavu.Sto rece Teofil Pancic onomad svakog bi Srbina trebalo poslati u Sloveniju da vidi kako smo mogli da zivimo da nismo ovoliko primitivni koliko jesmo sa sve radio fokusom zajedno!!!
 

Back
Top