Dali pricate dok se sexate

Jao dugoo mi je trebalo da se oslobodim a bas mi se svidjala ideja. Sad mi je to nesto normalno, i kazes nesto zato sto stvarno to mislis, zato sto lepo utice i na partnera i na tebe. Ali mislim da to ne treba da bude nesto forsirano, i da je ok kada i jednom i drugom partneru prija
 
Ipak ta pricica u sexu ne moze bas sa svakim... treba ipak dostici neki nivo opustenosti i poznavanja partnera... Mada u principu kad dodjete do kreveta smatra se da ste vec zreli i opusteni i sve "barijere" vec prevazidjene... Then sweet talk.... :wink:
 
_honeybunny_:
O, kako imas tvrdu i veliku motku! ahahahahahahaha:lol: :lol: :lol:

Hvala što si primetila... to me veoma uzbuđuje kad devojke prokomentarišu... najviše volim ovaj komentar: "Au, bre, kolika ti je qrčina!!!"

Razočaram se ako devojka nema nikakav komentar na moj polni organ, mada mi se to samo jednom desilo. Izgleda da je dotična gospođica imala premalo iskustva, tako da nije tačno znala da proceni. Oprostio sam joj taj gaf.
 
bundeva:
a ti, savicu? da ne vices slucajno: dule savic, dule savic..
:lol: me ne bre brate vidim da puno volis fudbal ima tema za fudbal na sportskom forumu a ovde je nesto drugo,da ne zaboravim da ti ne odgovorim ne vicem dule savic mada kao fudbaler bio mi je idol obozavo sam ga, nego joj pretim nabicu joj BUNDEVU na glavu ako ne ucuti
 

Back
Top