POSETITE OVAJ SAJT!!!!!!

Petar_FPN:
....me zabole sta prichaju....

Tako je, neka samo lupetaju!
Setio sam se jednog JNA oficira koji je svojevremeno rekao: Daćemo malo Hrvatima državu da vidimo šta će sa njom.....
I eto, zadužili su se kao Grčka, prodali Banke, Telekomunikacije i naftnu industriju, a još se ne zna kada će u EU

Ajde, sedimo i čekajmo šta ce Đetići napraviti :D :D
 
Strašan forum! O njihovoj nezavisnosti imaju čitava 103 odgovora. Razvijen ti je internet po tim brdima, kablovski samo "piči"
crnogorci
p010.gif
 
fosilvaso:
Tako je, neka samo lupetaju!
Setio sam se jednog JNA oficira koji je svojevremeno rekao: Daćemo malo Hrvatima državu da vidimo šta će sa njom.....
I eto, zadužili su se kao Grčka, prodali Banke, Telekomunikacije i naftnu industriju, a još se ne zna kada će u EU

Ajde, sedimo i čekajmo šta ce Đetići napraviti :D :D

ma, ni kod nas nije ništa bolja situVacija. xej, čoveče, Srbija danas nema svoj industrijski sladoled (npr.) :-( :-( :-(

nisam siguran da li ćemo sutra imati hleba :-(
 
snis:
najgore što, kao i mnogi kod nas, smatraju da povijest počimlje njihovim shvatanjem svIjeta :-( :-(
e, pa istorija je mnogooo starija od svih nas ;-)

Potpuno se slažem sa ovim stavom.
Najsimpatičnije mi je kad neko iza titule recimo, prof. istorije, pokušava istu da izmeni praznom retorikom !?
Tu se zapravo radi o iznošenju uskog političkog a ne istorijskog stava.

Inače, neko je video mogućnost da će bez nas brže ući u Evropu!?
Lepo, ali imaju komšije na veoma "bliskom istoku" koji su pripomogli otcepljenu sa drugim namerama.

Kada se to izmiksuje sa željom ka Evropi onda pesmica izgleda ovako:
http://www.krompir.co.yu/audiovideo/Jingle bells.mp3
 
fosilvaso:
Ne očajavaj, nije ga imala ni ranije, bio je to šiptarski sljadoljed :D :D
misleo sam industrijski... ali se i tu varaš: dosta sljastičarnca su držali Goranci ;-) i Makedonci, a sad smo osuđeni na Nestle ili Ledo...:-(


@Željezni:

mene ne čudi što smo se upalili k'o hepo kocke nakon refernduma dva tri dana, ipak su to vekovne emocije da bi bar hohštaplera to rabucalo, al' sve je očekivano, sve se znalo, pa nek' idu. oni su sebi uvezli par hiljada potrebnih i to je to. bilo kakvu novu odluku mogu samo oni sami rešiti, al' ne ođe u Beograd, već tamo. No ono crnogoraca u duhu poznate tradicije više voli ođe bit' plačipička i izazivati naše sažaljenje umesto da je blagovremeno delovala da do toga ne dođe...šta su Teli to su dobili i adio - sve ostalo na reciprocitet.

a lično mislim da bi mogli da ih primimo samo kao neku buduću opšitnu nikako više kao ravnopravnu republiku (u nekoj dalekoj budućnosti - ako ispune standarde ;-)
 

Back
Top