pritisak u glavi

K

kiki76

Gost
da li vam se do desava i zbog cega?
Meni se to desi, odjednom, bez ikakve najave, i onda dolazi ono najgore a to je da ne mogu da pogledam gore ni dole jel kao da me hvata nesvestica!
Inace imam nizak pritisak, jesam nervozna po prirodi, ali pocinje da mi sveta.
Isto tako, me cesto boli i vrat, kao da mi je ukocen, losa cirkulacija.
 
'76 je godiste pretpostavljam.E pa ovako u tvom slucaju uzrok problema moze biti sledeci...da krenem od najmanje verovatnog-okostavanja kicme sto ne bi trebalo ako si mladjeg uzrasta,drugo nizak pritisak koji jedino mozes da podignes uzimanjem puno tecnosti,trece-krvna slika-moguce da si anemicna,to hoce da pravi i nervozu i nesvestice,cetvrto-problemi sa vidom-proveri dioptriju,peto-problemi sa unutrasnjim uhom,obavezno otici kod otorinolaringologa.Dakle nesto od ovoga ti pravi smetnje.Moras jedno po jedno proveravati,iskljucivati i napokon doci do uzroka a time i resenja svog problema.
Nisam ti sad bog zna sta rekla ali opet bar da ti dam smernice u kom pravcu treba da ides.
Pozdrav!
 
meni se to isto desava ali kod mene je problem sa cirkulacijom (ukoceni ili zapaljeni misici ledja i vrata). i neces mi verovati sta pomaze - ljuta papricica!! ozbiljno! a najbolje, iseckana u soku od paradajza....
probaj! ovo je dobro i za nizak pritisak.
 
Imam ISTI problem, ali nemam nizak pritisak ni vrtoglavicu. Pritisak u glavi bas kratko traje, 10tak sekundi i posle sve normalno, al nekad me plasi jer ga ranije nisam osecala, slican je onom sinusnom al kratko traje sto mi je cudno. Inace imam problema sa vratom, boli me, treba da krenema na vezbe, pa dal je mozda od toga, inace prednji deo glave me boli..:(
 
da li vam se do desava i zbog cega?
Meni se to desi, odjednom, bez ikakve najave, i onda dolazi ono najgore a to je da ne mogu da pogledam gore ni dole jel kao da me hvata nesvestica!
Inace imam nizak pritisak, jesam nervozna po prirodi, ali pocinje da mi sveta.
Isto tako, me cesto boli i vrat, kao da mi je ukocen, losa cirkulacija.
To ti je najvjerojatnije od vratne kralježnice.Ne znam koliko ti je godina ovisi i o godinama
nervoza nema veze sa niskim tlakom,pri nervozi tlak raste .Trebalo bi malo više podataka
 

Back
Top