Sta mislite o Josh Harnettu???

sanjap

Zainteresovan član
Poruka
108
Josh Harnett
Da li ste ovog glumaca primjetili u filmovima :lol: ????
Kladim se da jeste, jer ovog savrsenog amerikanca nije tesko uociti visokog 1.93cm, smedje kose i smedjih ociju (odlicna kombinacija!!!) :D . Inace rodjen je u San Francisku 21.07.1978.god. a odrastao je u St. Paulu u Minesoti. Filmovi u kojima je glumio su : Pearl Harbor, Black Hawk Down (Pad crnog jastreba), 40 dana i 40 noci, Hollywood Homicide (Holivudski panduri) ,Wicker Park (Druga zena), Sin City, Lucky Number Slevin (Dobitna konbinacija), The Black Dahlia.............
Pa javite mi da cujem sta mislite o ovom decku!!!!!!!! ;)

050-1.jpg
hartnett-josh-photo-xxl-josh-hartne-1.jpg
 
sanjap:
josh harnett
Da li ste ovog glumaca primjetili u filmovima :lol: ????
Kladim se da jeste,jer ovog savrsenog amerikanca nije tesko uociti visokog 1.93cm,smedje kose i smedjih ociju (odlicna kombinacija!!!):D .Inace rodjen je u San Francisku 21.07.1978.god. a odrastao je u St. Paulu u Minesoti.Filmovi u kojima je glumio su : Pearl Harbor,Black Hawk Down (Pad crnog jastreba),40 dana i 40 noci,Hollywood Homicide,Wicker Park,Sin City,Lucky Number Slevin.............
Pa javite mi da cujem sta mislite o ovom decku!!!!!!!! ;)
Mislim da su mu ovo najbolje osobine i treba još više da radi na njima.
 
sanjap:
josh harnett
Da li ste ovog glumaca primjetili u filmovima :lol: ????
Kladim se da jeste,jer ovog savrsenog amerikanca nije tesko uociti visokog 1.93cm,smedje kose i smedjih ociju (odlicna kombinacija!!!) :D .Inace rodjen je u San Francisku 21.07.1978.god. a odrastao je u St. Paulu u Minesoti.Filmovi u kojima je glumio su : Pearl Harbor,Black Hawk Down (Pad crnog jastreba),40 dana i 40 noci,Hollywood Homicide (Holivudski panduri) ,Wicker Park,Sin City,Lucky Number Slevin (Dobitna konbinacija).............
Pa javite mi da cujem sta mislite o ovom decku!!!!!!!! ;)

Ако је тачно то за висину, што ми је просто невероватно, јер су сви холивудски метар и жилет, онда може да прође. ;)
 

Back
Top