Kako osvojiti starijeg muskarca???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cool_faca86

Početnik
Poruka
15
Cao ljudi... moja prija se nalozila na ovaj forum, posebno za oblast ljubav i sex... nju interesuje kako da osvoji starijeg muskarca??? Ima 18 godina, i zeli da osvoji jednog tipa koji ima 27godina.... iskreno vas molim, nemoj te da pisete gluposti, zezanja, vredjanja itd.

HVALA PUNO....
 
Posto imam toliko godina.... Dacu joj savet.

Da bi meme osvojila klinka od 18, morala bi pre svega da izgleda dobro, posto sa toliko godina tesko da mi je zanimljiva za pricanje... Nego samo za sex.

Drugo, sto sledi iz prethodnog, treba da bude zainteresovana za sex isto kao i ja. Klinke obicno nemaju pojma da se sexaju jer nisu zainteresovane, pa to rade reda radi, i nemaju pojma, e ali ako hoce sa mnom da se "druzi" mora da se prilagodi. Znaci nema ono, ja ne volim da pu..sim i tako ti fazoni...

Trece sto proizilazi iz prvog takodje, s obzirom da mi nije interesantna da sa njom bistirim neku zivotnu filozofiju, bilo bi joj bolje da ne smara mnogo i ne blebece o kojekakvim glupostima...

Jesam ti pomogao?
 
reci priji da drskost i bezobrazluk uwek pale , npr ja sam se zalepio na mladju dewojku i najwishe mi se swidjalo shto nezna shta hoce swe je radila ishitreeno spoontano a kada se nadje u problemu onda na scenu nastupa mushkarac, werujmi to pali u warijantama ona mlada ii shashawa a on stariji i pruza neku wrstu sigurnosti. Narawno netreba preteriwati i ima josh puno fakrora koji zawise od osobe do osob. i 1 sawet za kraj ako se zaljubish mala nikad ali nikaad ne reci i lowe you...
 
cool_faca86:
Cao ljudi... moja prija se nalozila na ovaj forum, posebno za oblast ljubav i sex... nju interesuje kako da osvoji starijeg muskarca??? Ima 18 godina, i zeli da osvoji jednog tipa koji ima 27godina.... iskreno vas molim, nemoj te da pisete gluposti, zezanja, vredjanja itd.

HVALA PUNO....

Ako je mentalno dorasla 27-godisnjaku onda super. Bice joj lako. Jer ako zeli da bude sa nekim tog godista onda bi trebala da poradi na svojoj licnosti(osim ako on nije jedan od onih likova koji su ostali u adolescentskom periodu)

ALI STO UVEK RIBE OCE STARIJE
ZASTO NE I MLADJE
MUKA MI JE TOGA
BUKVALNO
 
Па најбоље ће да јој упали ако је страаааааашно....али пази...неверооооватно, страшно добра риба. :lol: Значи...онако неодољиво млађано-преслатака...:lol:

Други услов је да га није блам да улети у тако нешто (као што би мене било да само помислим на то...мислим и сад рецимо, 23-18...па би доообро размислио...) :lol:
Banshee :
...tesko da ce biti intelektualno kompatibilni mada ne kazem da nije moguce...

...ма јес' ...то и ја кажем...матора је бре за њега...:lol: :wink:

Хаха...невезано...нешто се у задње време зезамо када смо у неком ж друштву наших година (или старијих)...па неко спомене 84-о, пето годиште...и онда обавезно неко извали, покушавајући да одглуми озбиљност...уууу маторо....:lol: Треба видети те ж фаце...:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top