Kako osvojiti starijeg muskarca???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aleksej_BASO:
MA daj. Znam ja vrlo dobro, a ima samo izuzetaka....

To sto klinka radi SVE ne moze da se poredi kada neka devojka od 25-30 ili cak i vise radi sve...;)

I kako da se druzim sa klinkama kada samo smaraju? :?


Mislim voleo bih da me neko razuveri prakticno :lol:




Ja kazem ko nije bio pionir!:) TJ pionirka...

Znaš... Rado bih te ja razuvijerila ... no ... međutim... Bila sam pionirka... :mrgreen:
Ne smaraju sve klinke... Ima tu i pametne djece...Daj šansu "piletini"!!!!!!!!!!!
 
savic dr:
pa dobro ako se osvoite barem prijavite.A to na crnjaka nije fer i mi smo ucestvovali
Evo kako je bilo...
Odem ja u Manjez...on kasni...ja cekam...narucim onako uzgred jednu rakijicu...pa narucim i drugu jer on i dalje kasni....konacno eto ti njega , nosi neki burek....ej na sastanak burek !!! i to jos sa mesom...fuj...elem nikada mu covek nebi dao 60 , to moram da priznam. sacuvao je onu mladalacku svezinu ,onaj sarm,prosto oci mu ko na tiganju...Odma mi se dopao,sto da lazem. Posedeli malo ,procavrljali , kad upade u kafanu neka zena ,i ona jede burek...on poceo da je odmerava od glave do pete ,oka ne da skine sa nje .Tu mi je pao za sva vremena ,i kao covek i kao uzdanica. Mislim ,kako mu verovati ?? Kao slag na torti je bio momenat kada je izvadio novac da plati - ali samo SVOJU rakiju !!! Ustala sam promrmljavsi " Ti i ja nikada" ....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top