Kako osvojiti starijeg muskarca???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NatasaNatasa:
Pa ako devojka ima 18 godina, logično da je za nju muškarac od 27 godina stariji.
Šta ste se svi uhvatili njegovih godina .. bitna je razlika izmedju njih i o njoj je tama.

Па 9 година и није нека страшна разлика!

Ја имала 18, он 31...и били заједно 3,5 године у дивној вези! :wink:
 
alexb:
E sada si me razočarao Baso!!!! Po tvojoj prethodnoj priči, ja sam mislila da si ti extra iskusan tip! Pomalo razočaran... ali... Međutim sada mi je jasno da sa klinkama nisi pokušao.... Klinke "to rade reda radi"....i "nisu zainteresovane".... Ma daj!!!!!!!! Počni da se družiš sa klinkama!!! Jedan drug je bio sa klinkom od 17.... pun je utisaka... Kaže da mala radi SVE!!!! Pa ako ti je cilj sex zbog sex-a... Odličan izbor! A kakav je ko u krevetu vidi se na prvi pogled! Samo treba znati šta gledati! Ps: Znači da se razumijemo nisam rekla da tebe zanima "sex zbog sex-a" ... samo da si u zabludi što se tiče "klinkica"!


MA daj. Znam ja vrlo dobro, a ima samo izuzetaka....

To sto klinka radi SVE ne moze da se poredi kada neka devojka od 25-30 ili cak i vise radi sve...;)

I kako da se druzim sa klinkama kada samo smaraju? :?


Mislim voleo bih da me neko razuveri prakticno :lol:

alexb:
HeHeHe Ništa prije Olimpijade u Sarajevu!!!!!


Ja kazem ko nije bio pionir!:) TJ pionirka...
 
geisha:
persirala sam mu na pocetku :lol: :roll: nego, ajd nemoj da kazes fuj za moj izbor, kad i ti sam ebes nesto starije....... :grin:

Eeeeee....


Kada je zena starija neka teta, a muskarac mladji to je onda bas lepo.....:D:)
Volim tete....

@Hellen, ma znam ja samo mi je uvek to puno pogotovo sto kontam kako ljudi razlicitih godina mogu biti razliciti svetovi.....
 
i posle placu kad im "matorci" slome srce:roll:
pa same to traze
sta koji ....... trazi sa i od muskarca koji treba da ima ozbiljnu vezu,brak.....
bolje bi joj bilo da zagreje stolicu i zavrsi razred a ne da trazi djavola :evil:
hahahahahahhhaa jbte gora sam od svog caleta8) jadna moja buduca deca:lol::lol::lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top