Kako osvojiti starijeg muskarca???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znam ja jednog, maneken, moja mušterija, ima sedi pramen na čelu, baš onako šmekerski.
Ali ne znam kakav je po tom pitanju, osim da mu sve cice iz kraja obožavaju da vrisnu kod prozora i da ga dozivaju....
Sad se setih razlike izmedju čežnjivog pogleda i zaljubljenog pogleda......
 
Ljuba82:
Хаха...невезано...нешто се у задње време зезамо када смо у неком ж друштву наших година (или старијих)...па неко спомене 84-о, пето годиште...и онда обавезно неко извали, покушавајући да одглуми озбиљност...уууу маторо....:lol: Треба видети те ж фаце...:lol:
sta fali bre 84-5 godistu?! :D :razz: :razz: :lol: ;)
 
Aleksej_BASO:
Posto imam toliko godina.... Dacu joj savet.

Da bi meme osvojila klinka od 18, morala bi pre svega da izgleda dobro, posto sa toliko godina tesko da mi je zanimljiva za pricanje... Nego samo za sex.

Drugo, sto sledi iz prethodnog, treba da bude zainteresovana za sex isto kao i ja. Klinke obicno nemaju pojma da se sexaju jer nisu zainteresovane, pa to rade reda radi, i nemaju pojma, e ali ako hoce sa mnom da se "druzi" mora da se prilagodi. Znaci nema ono, ja ne volim da pu..sim i tako ti fazoni...

Trece sto proizilazi iz prvog takodje, s obzirom da mi nije interesantna da sa njom bistirim neku zivotnu filozofiju, bilo bi joj bolje da ne smara mnogo i ne blebece o kojekakvim glupostima...

Jesam ti pomogao?
E sada si me razočarao Baso!!!! Po tvojoj prethodnoj priči, ja sam mislila da si ti extra iskusan tip! Pomalo razočaran... ali... Međutim sada mi je jasno da sa klinkama nisi pokušao.... Klinke "to rade reda radi"....i "nisu zainteresovane".... Ma daj!!!!!!!! Počni da se družiš sa klinkama!!! Jedan drug je bio sa klinkom od 17.... pun je utisaka... Kaže da mala radi SVE!!!! Pa ako ti je cilj sex zbog sex-a... Odličan izbor! A kakav je ko u krevetu vidi se na prvi pogled! Samo treba znati šta gledati! Ps: Znači da se razumijemo nisam rekla da tebe zanima "sex zbog sex-a" ... samo da si u zabludi što se tiče "klinkica"!
 
Ljuba82:
Па најбоље ће да јој упали ако је страаааааашно....али пази...неверооооватно, страшно добра риба. :lol: Значи...онако неодољиво млађано-преслатака...:lol:

Други услов је да га није блам да улети у тако нешто (као што би мене било да само помислим на то...мислим и сад рецимо, 23-18...па би доообро размислио...) :lol:


...ма јес' ...то и ја кажем...матора је бре за њега...:lol: :wink:

Хаха...невезано...нешто се у задње време зезамо када смо у неком ж друштву наших година (или старијих)...па неко спомене 84-о, пето годиште...и онда обавезно неко извали, покушавајући да одглуми озбиљност...уууу маторо....:lol: Треба видети те ж фаце...:lol:
HeHeHe Ništa prije Olimpijade u Sarajevu!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top