Kako osvojiti starijeg muskarca???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
geisha:
a, da li si mozda cuo o SKROMNOSTI petre? :neutral:
mislim cool je to sto kazes da znas kolko vredis, ali ljudi koji zaista puno vrede ne trube o svojim vrednostima stalno, vec dozvoljavaju drugima da otkriiju njihove kvalitete...... :roll:
To si u pravu Gejso... malo sam sad samo bio isprovociran... No ne razmisljam ja da neka otkriva moje kvalitete, ja razmisljam da ja otkrivam njene... :wink:
 
tufnica_86:
Sexualno ugrozen?T.j nista ne je.......
Da,ali starije su i mnooooogggggggggggooooooooooooo zahtevnije.
A kako bi ti to znala???? Za to bi morala malo da porasteš...
Ja sam čak mišljena da je obrnuto... Tj da su klinke zahtjevnije! Ja sam konkretno bila zahtjevnija dok sam bila klinka nego sada... Sada nemam ni vremena ni volje da od nekog nešto zahtjevam. Ali isto tako ne dam ni njemu da zahtjeva...

geisha:
a, da li si mozda cuo o SKROMNOSTI petre? :neutral:
mislim cool je to sto kazes da znas kolko vredis, ali ljudi koji zaista puno vrede ne trube o svojim vrednostima stalno, vec dozvoljavaju drugima da otkriiju njihove kvalitete...... :roll:
HaHaHaHaHaHa AMIN!!!!!!!!
 
alexb:
A kako bi ti to znala???? Za to bi morala malo da porasteš...
Ja sam čak mišljena da je obrnuto... Tj da su klinke zahtjevnije! Ja sam konkretno bila zahtjevnija dok sam bila klinka nego sada... Sada nemam ni vremena ni volje da od nekog nešto zahtjevam. Ali isto tako ne dam ni njemu da zahtjeva...

Zastevnije,u smislu da hoce odmah da se udaju,jer devojke od 25god.pa nadalje nemaju vremena za gubljenje.A i ne verjem da bi se neka udala ako tip ne zaradjuje dovoljno za oboje.
mozda gresim ,ali imam dve starije sestre i kod njih je takav slucaj.
 
tufnica_86:
Zastevnije,u smislu da hoce odmah da se udaju,jer devojke od 25god.pa nadalje nemaju vremena za gubljenje.A i ne verjem da bi se neka udala ako tip ne zaradjuje dovoljno za oboje.
mozda gresim ,ali imam dve starije sestre i kod njih je takav slucaj.
Pazi, sve je to individualno...Ja konkretno u ovom periodu mog života uopšte nemam potrebu da se udam! A imam preko 25 godina. A i kada bih i poželjela to... pošto sasvim solidno zarađujem, nema potrebe da on zarađuje za mene tj za oboje! Tako da njegov novčanik nije presudan faktor!
 
tufnica_86:
Zastevnije,u smislu da hoce odmah da se udaju,jer devojke od 25god.pa nadalje nemaju vremena za gubljenje.A i ne verjem da bi se neka udala ako tip ne zaradjuje dovoljno za oboje.
mozda gresim ,ali imam dve starije sestre i kod njih je takav slucaj.


To sto su tvoje sestre udavace nemoj da mesas sa ribama koje ja spominjem.

Kada kazem starije to zanci dosta preko 25.

Kaze nesto, garant zivis u nekom selu, jel da? :lol:
 
geisha:
ma pero je bog, svi mi jadni s foruma imamo komplekse a on je jedini jadan normalan izmedju nas, ja ne znam sto provodi tolko vremena ovde s nama kompleksasima? sto si ne nadje neko drustvo koje mu dolikuje i koje je perfektno ko on? :?: :roll:
Ma šab te gabri!!!!! Ne čitaj ga! Ne dozvoli da te iznervira! Meni je simpa ovo" sujeta kulja iz njih"! Odmah zamislim vulkan Popokatapetl(ili kako već)!!!! :lol:
 
cool_faca86:
Cao ljudi... moja prija se nalozila na ovaj forum, posebno za oblast ljubav i sex... nju interesuje kako da osvoji starijeg muskarca??? Ima 18 godina, i zeli da osvoji jednog tipa koji ima 27godina.... iskreno vas molim, nemoj te da pisete gluposti, zezanja, vredjanja itd.

HVALA PUNO....

Kad odraste shvatiće da je pitanje pogrešno u osnovi :-D
Koji će joj moj matorci uz toliku piletinu ?? :lol:
 
Кад смо код пилетине...данас ми је једна ортакиња, вршњакиња признала да је у суботу била са дечком 87. годиште...и да јој је било баш фино...:)...хехе мало сам је зезао...из милоште...

...једино је мали сад смара, цима...

...хехе...ма и ја бих једну једва легалну, а може и неку добродржећу кокицу...пре него што потпуно одлепим за једном цицом...на путу сам...:D
 
geisha:
ma pero je bog, svi mi jadni s foruma imamo komplekse a on je jedini jadan normalan izmedju nas, ja ne znam sto provodi tolko vremena ovde s nama kompleksasima? sto si ne nadje neko drustvo koje mu dolikuje i koje je perfektno ko on? :?: :roll:
Ko sa tobom provodi vreme. :shock: Ja ne. :lol: Svako je nekom centar svemira... a nekom zabeceni asteroid.... :wink: A sto ti tako inteligentna i superiorna sedis na ovom forumu? :lol: Cekas penziju... :lol:
 
Petar_Pan:
Ko sa tobom provodi vreme. :shock: Ja ne. :lol: Svako je nekom centar svemira... a nekom zabeceni asteroid.... :wink: A sto ti tako inteligentna i superiorna sedis na ovom forumu? :lol: Cekas penziju... :lol:

pa da vidis dragi petre ja ne sedim na forumu, vec imam svoj zivot. evo tek se vratila s zurke i pravo da ti kazem super sam se provela....i ako je tvoje sledece pitanje da li si mi nedostajao, odgovor nazalost je negativan...... :grin: inace dolazim na forum zato sto hocu da cujem misljenja ljudi, i pricam svoj jezik, ebiga kad si u inostranstvu nemas tolko prilika da nesto kazes na svom maternjem jeziku, a ovde s tobom mogu da se svadjam do mile volje.....samo mene interesuje sto ti dolazis na forum kad si velicanstveni direktor koji radi puno? :roll: :shock:
 
geisha:
pa da vidis dragi petre ja ne sedim na forumu, vec imam svoj zivot. evo tek se vratila s zurke i pravo da ti kazem super sam se provela....i ako je tvoje sledece pitanje da li si mi nedostajao, odgovor nazalost je negativan...... :grin: inace dolazim na forum zato sto hocu da cujem misljenja ljudi, i pricam svoj jezik, ebiga kad si u inostranstvu nemas tolko prilika da nesto kazes na svom maternjem jeziku, a ovde s tobom mogu da se svadjam do mile volje.....samo mene interesuje sto ti dolazis na forum kad si velicanstveni direktor koji radi puno? :roll: :shock:
Stvarno si ti izasla danas... ma nemoj nam pricati... Ma lazes da imas svoj priv zivot... :lol: Kako to ti imas a mi nemamo? :lol: Ja da te pitam da li ti nedostajem?!? :shock: :lol: Pa vidim ja da bi ti da se svadjas malo... Pa i planiram da odem sa foruma uskoro... Ipak jeste preveliko gubljenje vremena... i mnogo ljudi koji imaju tone negativne energije i onda to i mene dodiruje.... a sto to meni treba? :P Moram i ja da imam svoj priv zivot... :lol: A ne dolazim na 4um zbog tebe sigurno... :P
 
Petar_Pan:
Stvarno si ti izasla danas... ma nemoj nam pricati... Ma lazes da imas svoj priv zivot... :lol: Kako to ti imas a mi nemamo? :lol: Ja da te pitam da li ti nedostajem?!? :shock: :lol: Pa vidim ja da bi ti da se svadjas malo... Pa i planiram da odem sa foruma uskoro... Ipak jeste preveliko gubljenje vremena... i mnogo ljudi koji imaju tone negativne energije i onda to i mene dodiruje.... a sto to meni treba? :P Moram i ja da imam svoj priv zivot... :lol: A ne dolazim na 4um zbog tebe sigurno... :P

ma idi covece seksaj se malo sva ce ti negativna energija nestati..... :???:
 
Ko si ti da ja objasnjavam? :confused:

Ali veceras mi je nesto dosadno pa hocu. :p


Imas stavove i razmisljanja kao da si iz neke selendre u nekom brdu....


" devojke od 25god.pa nadalje nemaju vremena za gubljenje" i tako to.... ;)


Ali nije to do sredine nego do godina i zrelosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top