e palo mi nesto na pamet

jeco...moram da te razocaram ali ovakva tema vec postoji u forumu zenski kutak..cini mi se ;) ali... nema veze...valjda ce neko odgovoriti ovde...inace mislim da zensko-musko prijateljstvo je moguce, ali uz obavezu da to ne tezi nicem visem ;)
 
JaH_G|rL:
jeco...moram da te razocaram ali ovakva tema vec postoji u forumu zenski kutak..cini mi se ;) ali... nema veze...valjda ce neko odgovoriti ovde...inace mislim da zensko-musko prijateljstvo je moguce, ali uz obavezu da to ne tezi nicem visem ;)
da na to sam i ja mislila......samo prijateljstvo i nista vise.
Mada neki smatraju da ne postoji jer uvek mora neko prema nekom da oseca nesto vise......bar neke simpatije.
 
Nancy:
ma kako da ne. naravno da postoji. ja i nemam drugarice, imam samo najboljeg druga. on je bas tip za ortaka, totalno opusten i otkacen, a pritom mu je izgled-, tako da je medju nama sve cisto
pa vidis i ja imam mnogo vise drugova nego drugarica...i smatram da su muski mnogo bolji prijatelji od zenskih...
Ali non stop mi popuju kako to ne moze da postoji...
Pa neki put stanem i razmisljam da li je moguce da oni meme gledaju kao neku devojku koja bi mogla da im se svidja
 
jeeca:
Nancy:
ma kako da ne. naravno da postoji. ja i nemam drugarice, imam samo najboljeg druga. on je bas tip za ortaka, totalno opusten i otkacen, a pritom mu je izgled-, tako da je medju nama sve cisto
pa vidis i ja imam mnogo vise drugova nego drugarica...i smatram da su muski mnogo bolji prijatelji od zenskih...
Ali non stop mi popuju kako to ne moze da postoji...
Pa neki put stanem i razmisljam da li je moguce da oni meme gledaju kao neku devojku koja bi mogla da im se svidja
Ista situacija ;)) nekako mi je opustenije sa drugovima nego drugaricama...ali opet ne znas sta on ili oni misle o tebi,i kako te gledaju...
 
JaH_G|rL:
jeeca:
Nancy:
ma kako da ne. naravno da postoji. ja i nemam drugarice, imam samo najboljeg druga. on je bas tip za ortaka, totalno opusten i otkacen, a pritom mu je izgled-, tako da je medju nama sve cisto
pa vidis i ja imam mnogo vise drugova nego drugarica...i smatram da su muski mnogo bolji prijatelji od zenskih...
Ali non stop mi popuju kako to ne moze da postoji...
Pa neki put stanem i razmisljam da li je moguce da oni meme gledaju kao neku devojku koja bi mogla da im se svidja
Ista situacija ;)) nekako mi je opustenije sa drugovima nego drugaricama...ali opet ne znas sta on ili oni misle o tebi,i kako te gledaju...
znaci postoji sumnja....a to je najgore
opet to najbolje muski mogu da kazu sta osecaju prema svojim drugaricama.....i da li uopste nesto osecaju...
tako da su nam potrebna misljenja muskaraca
 
sunny_girl:
Postoji!!! Moja 2 najbolja druga i ja smo pravi primer.
a jesi li 100% sigurna...
ti znas da njih gledas kao drugove kojima verovatno mozem maksimalno da se poveris
a sta je sa njihove strane...
Znam da ce ti izgledati da ja sad kao ne verujem, bas naprotiv.
ali stanem poneki put i razmisljam sta mi kazu oni koji ne veruju.
Da li su i tebi govorili da je to vase drugarstvo nemoguce, da se mozda kojim slucajem ne svidjas nekom od njh dvojice?
 
jeeca:
sunny_girl:
Postoji!!! Moja 2 najbolja druga i ja smo pravi primer.
a jesi li 100% sigurna...
ti znas da njih gledas kao drugove kojima verovatno mozem maksimalno da se poveris
a sta je sa njihove strane...
Znam da ce ti izgledati da ja sad kao ne verujem, bas naprotiv.
ali stanem poneki put i razmisljam sta mi kazu oni koji ne veruju.
Da li su i tebi govorili da je to vase drugarstvo nemoguce, da se mozda kojim slucajem ne svidjas nekom od njh dvojice?

Dobro, vidim sta hoces da kazes i ta mogucnost ce uvek biti prisutna, ali zaista mogu maksimalno da im se poverim i osecam da i oni mene gledaju kao sestru i taj nas odnos je zaista divan.
 
sunny_girl:
jeeca:
sunny_girl:
Postoji!!! Moja 2 najbolja druga i ja smo pravi primer.
a jesi li 100% sigurna...
ti znas da njih gledas kao drugove kojima verovatno mozem maksimalno da se poveris
a sta je sa njihove strane...
Znam da ce ti izgledati da ja sad kao ne verujem, bas naprotiv.
ali stanem poneki put i razmisljam sta mi kazu oni koji ne veruju.
Da li su i tebi govorili da je to vase drugarstvo nemoguce, da se mozda kojim slucajem ne svidjas nekom od njh dvojice?

Dobro, vidim sta hoces da kazes i ta mogucnost ce uvek biti prisutna, ali zaista mogu maksimalno da im se poverim i osecam da i oni mene gledaju kao sestru i taj nas odnos je zaista divan.
veruj mi da znam....
 
JaH_G|rL:
jeeca:
snaja:
mislim da ne postoji.Sve se svodi na sex........
a ti nemas svog najboljeg druga kome mozes sve da kazes i mozes na njega da racudas
Da,stvarno?! :?
Znam resenje.Nadju druga koji gay i sve ce biti u redu.
___________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Ja imam najboljeg druga,dusa od coveka,mozemo uvek jedno drugom da se poverimo,da savetujemo jedno drugo,cesto smo zajedno i super se zezamo.On mi je kao brat i znam da i on na mene gleda kao na sestru,niko me ne moze razuveriti da smo mi stvarno najbolji drug i drugarica!!!On je najvaznija muska osoba u mom zivotu,vazniji mi je od bilo kog decka! :D
 
JaH_G|rL:
jeco...moram da te razocaram ali ovakva tema vec postoji u forumu zenski kutak..cini mi se ;) ali... nema veze...valjda ce neko odgovoriti ovde...inace mislim da zensko-musko prijateljstvo je moguce, ali uz obavezu da to ne tezi nicem visem ;)
MOJ ODGOVOR JE NE ti bi barem trebalo to da znas ti si najstarija ovde .problem je u tome sto nijedna devojka nemoze da prizna da joj se muska osoba svidja (drug itd.)inace nijedan muskarac te nece gledati kao drugaricu uvek ces mu se svidjati :cry:
 
papa:
JaH_G|rL:
jeco...moram da te razocaram ali ovakva tema vec postoji u forumu zenski kutak..cini mi se ;) ali... nema veze...valjda ce neko odgovoriti ovde...inace mislim da zensko-musko prijateljstvo je moguce, ali uz obavezu da to ne tezi nicem visem ;)
MOJ ODGOVOR JE NE ti bi barem trebalo to da znas ti si najstarija ovde .problem je u tome sto nijedna devojka nemoze da prizna da joj se muska osoba svidja (drug itd.)inace nijedan muskarac te nece gledati kao drugaricu uvek ces mu se svidjati :cry:
Odlican komentar :twisted:
_____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
e i ja imam vise drugova nego drugarica i mislim da postoji drug _ drugarica odnos!imam jednog ND i jos puno super ! mada mnogi misle,kad nas vide prvi put,da smo zajedno, ali mene to ne zanima i u principu mislim da ne treba mnogo obracati paznju na misljenje drugih jer nemaju svi ND kao sto je on niti ND kao sto ste vi,a neki cak ni nemaju NAJBOLJEG DRUGA...ljubomora je svuda oko nas...alo ljudi zivimo u 21. veku! AKO JE PRIJATELJSTVO PRAVO ONO TRAJE .......... :) :wink: :P
 
jeeca:
Danas sam nesto pricala sa drugariciom o prijateljstvu.Sta vi ljudi mislite da li postoju prijateljstvo izmedju muske i zenske odobe?


Pa, ovako Jeco... Valjda postoji. Ali pazi, ako ti se neki decko svidja, nemoj pokusavati da prvo budes njegova strava drugarica. Meni se to 2 puta obilo o glavu. Znate onu pesmu---* BILI SMO DRUGOVI PA LJUBAV PROBALI, A SAD NI JEDNO NI DRUGO*---
Covek moze zesce da se opece, govorim ti iz iskustva. :wink: [/b]
 
Corey:
papa:
JaH_G|rL:
jeco...moram da te razocaram ali ovakva tema vec postoji u forumu zenski kutak..cini mi se ;) ali... nema veze...valjda ce neko odgovoriti ovde...inace mislim da zensko-musko prijateljstvo je moguce, ali uz obavezu da to ne tezi nicem visem ;)
MOJ ODGOVOR JE NE ti bi barem trebalo to da znas ti si najstarija ovde .problem je u tome sto nijedna devojka nemoze da prizna da joj se muska osoba svidja (drug itd.)inace nijedan muskarac te nece gledati kao drugaricu uvek ces mu se svidjati :cry:
Odlican komentar :twisted:
_____________________________
SlipKnoT 4e\/er


Vau, moram priznati da se slazem sa tobom!!!

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________[/quote 8)
 

Back
Top