SRECAN RODJENDAN !!!!

slet povodom 25.maja

dezurna1_1.jpg
 
Ah, Nicky, kako si ti pažljiv mladić! :-D
Drago mi je da si se setio ovog dana ...imali smo srećno detinjstvo i lepu mladost, bez briga, stresa i trauma....verujte mi na reč! 8)...uspomene se vraćaju...gledam slike:Astrodita na sletu 70 i neke...e, tada se dobro ''jelo'', kako to reče Đole! :-D :arrow:
P.S. Nažalost, Tito nije rođen 25. maja, ovaj datum je izmišljen....Astrolozi se i dan-danas oko toga spore? :roll:
 
Astrodita:
Ah, Nicky, kako si ti pažljiv mladić! :-D
Drago mi je da si se setio ovog dana ...imali smo srećno detinjstvo i lepu mladost, bez briga, stresa i trauma....verujte mi na reč! 8)...uspomene se vraćaju...gledam slike:Astrodita na sletu 70 i neke...e, tada se dobro ''jelo'', kako to reče Đole! :-D :arrow:
P.S. Nažalost, Tito nije rođen 25. maja, ovaj datum je izmišljen....Astrolozi se i dan-danas oko toga spore? :roll:

Bese lepo leto , i kazu ljudi da je bilo svega , zao mi je sto sam imao samo 1 godinu kad je umro , da i ja malo osetim tog lepog zivota ... mada do `91 je bilo super , a posle Hirosima i Nagasaki .
Oscari.jpg
 
Debela Berta:
E i ja sam čula da Tiletu nije rodjendan 25. nego 5. maja. Ali nije ni bitno nek mu je srećan i jedan i drugi. A juče je i mom Mateji, bratancu bio rodjendan.
Mateja pile tetkino srećan ti rodjendan.
el petog ili cetvrtog maja? ono , kao valjda u 15.05 h se oglase sirene, pa smo u skoli morali da ustanemo i stojimo tako dok ne zavrse sirene i na taj nacin pozdravimo Njegov rodjendan....il je to bilo kad je umro :confused:
el se i vi secate toga ili sam to ja sanjala ? :lol:
 
whitenicky:
Tito vrati nam se sve ti je oprosteno :))))) !!!!

Опроштено?Хахахахаха....Ја јесам хришћанин,али том монструму никад нећу опростити,ни ђенерала Дражу,ни пола милиона Срба побијених,ни протеривање Светог Владике Николаја,као и самог Бога,ни Хрватску,ни републику Српску,ни сад Црну Гору,ни Косово.....Као што нећу опростити краљу Александру на стварању Југославије....

КРАЉЕВИНА СРБИЈА-НИКАД ЈУГОСЛАВИЈА!!!
 

Back
Top