Udruzenje Fanova Civ-a

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
Dakle ko hoce da igra klanske meceve i obicne neka se prijavi ovde.Cilj svega ovoga je da se poveca igranje Civ-a u Multi rezimu.Vec sam pridobio 4 pristalice za dan a znam da ce jos da se prijavi.Svako postovanje koje nema veze sa temom se BRISE!Dakle prijavite se ovde i ja cu da otvorim topic obavestenje u kojoj ce se naci lokacija i vreme i u kojoj ce se igraoni igrati igrati.
 
Mozda ako bi organizovali takmicenje u FIFI, ili NBA posto niko zivi ne organizuje takmicenje u ovim igricama, a posle countera su sigurno najpopularnije multiplayer igrice kod nas i svi ih zivi igraju. Ja licno svaki dan se sa par ortaka na krv i noz zaludjujem sa NBA 2001, a verujem da takvih ima na pretek...
 
Joj brate svi civovi su drugaciji. Meni je trojka tesko sra*e. Nije ti civ igra u kojoj ti treba neka strava grafika. To ti je bre igra da razvijas mozak. Meni je dvojka ipak najbolja jer nema puno detalja, sve je predledno ima dosta opcija a scenariji su super osmisljeni.
 
Voleo bi , ali sam ovih meseci strasno zauzet, ako budete kasnije opet organizovali (kroz par meseci) istaknite negde na forumu docicu sigurno. P.S. Drago mi je sto jos ima ljudi koji vole dobre strategije. Dali mozda znas kada ce izaci nastavak ove popularne igre, ili dali se makar nesto moze ocekivati uskoro
 
Peter:
Voleo bi , ali sam ovih meseci strasno zauzet, ako budete kasnije opet organizovali (kroz par meseci) istaknite negde na forumu docicu sigurno. P.S. Drago mi je sto jos ima ljudi koji vole dobre strategije. Dali mozda znas kada ce izaci nastavak ove popularne igre, ili dali se makar nesto moze ocekivati uskoro
Naravno da znam.Ja Am ti mozda najveci fan Civ u Yugi brate.Uglavnom da nesmaram kontaktirao sam firaxis(razvojni studio civa za neznalice)i rekli su da su poceli pre nekih mozda nedelju dve da rade na Civilization 4 tako da ako se uzme u obzir koliko je vremena trebalo izmedju civa 2 i trojke daj boze da izadje do 2005-e!!!!!!!!
 
Evo kako sada stojimo sa listom igraca za Civ

-Corey
-Psyho
-Mixer
-Wanderer
-Peter
-Pandorasbox


Zahvaljujem se svima koji su se prijavili i nadam se da ce ih biti jos!
P.S. Neki od igraca nisu sa krstarice vec sa mnogih drugih foruma i neki moji ortaci iz skole koji su takodje veeeeeeeliki fanovi civa!
 
Sta dobijate time sto ste u mojoj grupi:
1.1000 modova za civ plus se svake nedelje dopunjuje moja baza.
2.Filmove(Naravno samo Civ koje sigurno niste videli)
3.Pregrst tutoriala koji su pisali iskusni civ igraci!
4.Veliki broj mapa!
5.Pregrst programa za Civ
6.Razne Wallpapere
7.Pregrst grafickih packova,novih gradjevina i puno izmenjenih grafickih stvari u Civu kao na primer obojene komande za jedinici i jos mnogo iznendajenja!

Uslovi:
1.Da imate Civ :lol: Najvaznije
2.Da znate da ga igrate i po mogucnosti da procitate manual koji ima negde oko 230 strana.
3.Da nevarate pri igranju!
 
Dobili smo jos jednog igraca!
Lista:
-Corey
-Psyho
-Mixer
-Wanderer
-Peter
-Pandorasbox
-laxduke


Kicking Enemy's Butt in Civ From:
GCS0011.jpg
GCS0012.jpg
GCS0013.jpg
 
E cao. Ja sam vam stari igrac Civ-a i do sada nisam igrao u MP-u. Imam i druga koji bi uz malo nabedjivanja verovatno hteo da igra. A cuo sam za partiju u komsiluku od 4 igraca. Kod nas u Pancevu je to otprilike to sto se tice Civ populacije. A sad vi smislite kako cete da organizujete MP. Uzgred, mogli bi smo da na Gamerovom forumu popularisemo Civ serijal, to je nas najveci forum. Npr, organizujemo 3-4 teme o razlicitim delovima Civ 3 ( ekonomija, vojska, saveti za pocetnike, popularizacija serijala). I tako 6 meseci. Pa da vidite rezultat. Sta mislite o ideji?
 
Nova lista Igraca.Uzgred ako mozete da na nekom velikom sajtu postavite topic o nama.Ja sam postavio pre nekih nedelju dana na sledecim sajtovima:
Multiplay
Gamer
Kompjuterske igre
Exxtreme 3d
Ako znate neki dobar igracki sajt recite!
Lista igraca:

-Corey
-Psyho
-Mixer
-Wanderer
-Peter
-Pandorasbox
-laxduke
-Janic


Kicking Enemy's Butt in Civ From:
GCS0011.jpg
GCS0012.jpg
GCS0013.jpg
 

Back
Top