World of warcraft(Frozen throne)

jao pao

Početnik
Poruka
23
Instalirala sam ovu igricu.Evo šta mi je problem.Da bi ja dobila nove nivoe za trolove ja bi morala da idem na internet da bi ih uzela.ali,stvar je u tome kad sam bila instalirala igricu kompjuter mi je našao u igrici trojanskog konja.I sad ne znam kako da uzmem te nivoe sa interneta,Pomoć hitnooooooooooooo.
 
jao pao:
Instalirala sam ovu igricu.Evo šta mi je problem.Da bi ja dobila nove nivoe za trolove ja bi morala da idem na internet da bi ih uzela.ali,stvar je u tome kad sam bila instalirala igricu kompjuter mi je našao u igrici trojanskog konja.I sad ne znam kako da uzmem te nivo sa igrice.Pomoč molim hitnooooooooooooo. :cry: :cry: :cry:
World of Warcraft Frozen Throne ne postoji...Postoji Warcraft III (The Frozen Throne, shto je ekspanzija za Warcraft III)i World of Warcraft koji se igra preko interneta (sada dal cesh igrati original ili ne zavisi od tebe, original je mnogo bolji od pirata ali se placa )
 
Поз Словенији :)))

Ако сам те добро разумео,скинула си неке мапе с интернета,и после тога антивирус ти је нашао тројанца?Онда је проблем у тим мапама.Значи,покушај негде другде да их скинеш.

Поз
 
Al ste pomogli, svaka čast ...

jao pao, možda bi trebala da ponoviš pitanje i da budeš malo jasnija ...
Instalirala si Warcraft III Frozen Throne, i valjda kad si skinula mape antivirus ti je prijavio trojanca u njima ... Jel to slučaj ? Miki je gore već rekao, ako je to slučaj skini mape sa nekog drugog sajta (koristi Google) ili reci ovde pa će neko već da ti nađe sajt za skidanje mapa..

poz
 

Back
Top