Letovanje.. Sobe na samoj obali kod setalista H-Novi-Igalo

mornar sa jadrana

Početnik
Poruka
28
Veoma povoljno izdajem sobe (dvokrevetne i trokrevetne) od juna do oktobra... na samo 30 metara od obale.i prirodnih pescanih plaza... Sobe su komforne , sa tv-om . U neposrednoj blizini je besplatan parking, dragstor, kao i vrlo kvalitetni restorani za porodicnu ishranu.... Za blize informacije i rezervacije javite se na : more.jadran@yahoo.com ili na telefon 069/441321
U ovom trenutku mesta ima od 17.jula !!
 
kia:
ako nije prolem posaljite i meni vise informacija i fotografije na mickocickovic@yahoo.com
Interesuje me udaljenost od plaze Splendid
Ma KIA, kakve veze ima daljina od plaze, pa najkvalitetnije ljetovanje je kad si udaljen vise od 500m od plaze, jer kad si tu pri plazi uvek ti je buka i zamor ljudi, i zato je dobro odmarati u tisini, pogotovo posle dobrog provoda i lude muzike odgovara lep i miran san, sto znaci bitan je kvalitetan i udoban smestaj kao i kvalitet ishrane a to od vas niko ne pita...
 
paradizo:
Ma KIA, kakve veze ima daljina od plaze, pa najkvalitetnije ljetovanje je kad si udaljen vise od 500m od plaze, jer kad si tu pri plazi uvek ti je buka i zamor ljudi, i zato je dobro odmarati u tisini, pogotovo posle dobrog provoda i lude muzike odgovara lep i miran san, sto znaci bitan je kvalitetan i udoban smestaj kao i kvalitet ishrane a to od vas niko ne pita...

kako kome...ja jako volim splendid i uvek idem tamo...a ako sam recimo smestena u Toploj,treba mi pola sata da stignem do plaze...sto uopste nije malo...a i ja volim da mi je plaza blizu,da se ne penjem negde u Brdo...i buka na plazama je samo preko dana,kada sam i ja na njoj...naravno da je bitam smestaj,ali to za mene podrazumeva da je cist,pristojan,da nije negde u nekoj planini,za hranu se sama brinem...
 
Genijalno se reklamirate. Tako si slatkoreciv. Samo treba da odlucim da idem u Crnugoru i da se usmrdim jer nemate vodu, dame oderete za parking posto je frka za nesto, da me oderete za pare posto se naplacuju suncobraki, lezaljke.......U spicu sezone je u Bugarskoj smestaj privatni bez agencije 3-5 eura a o ostalim cenama da negovorim. Mqa nemogu vise da pisem-NERVIRATE ME !!!
 
kia:
kako kome...ja jako volim splendid i uvek idem tamo...a ako sam recimo smestena u Toploj,treba mi pola sata da stignem do plaze...sto uopste nije malo...a i ja volim da mi je plaza blizu,da se ne penjem negde u Brdo...i buka na plazama je samo preko dana,kada sam i ja na njoj...naravno da je bitam smestaj,ali to za mene podrazumeva da je cist,pristojan,da nije negde u nekoj planini,za hranu se sama brinem...
Razumem, ali ima objekata koji vodi goste na par plazi, znas ono "danas na ovu, sutra na onu drugu" plazu, tako da je uzitak veci odmor bolji, i tako to...
 
paradizo:
Razumem, ali ima objekata koji vodi goste na par plazi, znas ono "danas na ovu, sutra na onu drugu" plazu, tako da je uzitak veci odmor bolji, i tako to...

e da se razumemo,ja u HN ne idem zbog plaza(posto su sve krs),vec zbog drustva i zezanja,tako da me bas briga da se cimam po razlicitim plazama...u Grcku vec idem zbog plaza i mora...ali to je vec sasvim drugacije letovanje...
 
jerotije:
Genijalno se reklamirate. Tako si slatkoreciv. Samo treba da odlucim da idem u Crnugoru i da se usmrdim jer nemate vodu, dame oderete za parking posto je frka za nesto, da me oderete za pare posto se naplacuju suncobraki, lezaljke.......U spicu sezone je u Bugarskoj smestaj privatni bez agencije 3-5 eura a o ostalim cenama da negovorim. Mqa nemogu vise da pisem-NERVIRATE ME !!!
Sta te to sekira sto se naplacuje lezaljka i suncobran, ti i onako to nosis od kuce, i zato dozvoli imucnijima da placaju te stvari jer oni vole da plate, jer znaju da je to jedini nacin da plaza bude cista i uredna, a ti bi da se plaza cisti i uredjuje a tome ko to radi nebi ni dinara dao, a volio bi da letujes za 5 evra, zato budi makar malo korektan i pravican, i kao sto nekima rekoh, tako cu i tebi, pocni da letujes kvalitetno, a to ovde sebi mozes da priustis za 200 evra neracunajuci na vecernje izlaske po diskotekama, molim te nemoj da mi pricas o Turskoj i Grckoj jer ih znam bolje nego ti, i znam kolko ti tamo para treba za nesto sto bi ovde mogao da dozivis kvalitetno tamo ces da platis minimum 45% skuplje.
 

Back
Top